Skip to content

Language

Everything

 • Patriotiskas galda spēles Latvijas dzimšanas dienā
  November 11, 2023

  Patriotic board games on Latvia's birthday

  As the national holiday approaches, enjoy one of the themed Latvian games. Games in Latvian are available for various interest groups, starting with new players who are just getting to know the world of board games, and ending with those who are constantly running out of space for new game boxes on their game shelf.
  Read now
 • Jaunā veikala atklāšana i/c Olimpia
  November 10, 2023

  Jaunā veikala atklāšana i/c Olimpia

  Brain Games atver jaunu veikalu iepirkšanās centrā "Olimpia"! Veikals atradīsies centra 1. stāvā, blakus BTA. Gaidīsim tevi uz veikala atvēršanas svētkiem 14. novembrī plkst. 14.00. Visas dienas garumā blakus veikalam būs spēļu zona, kur varēs uzspēlēt dažādas spēles. Piedāvāsim iespēju...

  Read now
 • Kas ietekmē spēļu pieejamību veikalu plauktos?
  November 4, 2023

  Kas ietekmē spēļu pieejamību veikalu plauktos?

  Ik gadu veikalu plauktos parādās simtiem jaunu un nezināmu spēļu. Kurš gan tam visam spēj izsekot līdzi? Viss, ko tu vēlies, ir vecā, labi zināmā spēle, ko pirms pāris gadiem spēlēji kopā ar draugiem. Vai šī spēle vēl ir pieejama? Kuras spēles spēj izturēt laika zobu un turpina būt pieejamas gadiem ilgi, bet kuras pēc laika pazūd uz neatgriešanos?
  Read now
 • Living Forest Latvijas čempionāts 2023
  November 3, 2023

  Living Forest Latvijas čempionāts 2023

  Šī gada 25. novembrī bārā „lofts“, Rīgā, Matīsa ielā 8, norisināsies Brain Games rīkotais „Living Forest” Latvijas čempionāts, kura dalībniekiem būs iespēja ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī cīnīties par foršām balvām. Nāc un pierādi sevi! BALVU FONDS 1....

  Read now
 • Saruna ar ukraiņu mākslinieci Veroniku jeb kas slēpjas aiz krāšņajām gleznām, ko redzam uz puzlēm
  November 2, 2023

  Saruna ar ukraiņu mākslinieci Veroniku jeb kas slēpjas aiz krāšņajām gleznām, ko redzam uz puzlēm

  Daudzi no jums ir ne tikai pamanījuši, bet arī iecienījuši Brain Games jaunā zīmola Purple Witty Fox puzles. Atsevišķa pužļu līnija veltīta ukraiņu mākslinieces Veronikas Blizņučenko gleznām. Plauktos mēs redzam fantastiski krāšņus un dzīvespriecīgām krāsām bagātus attēlus, bet vai zinājāt, ka aiz tiem slēpjas visai skaudrs stāsts? 
  Read now
 • Galda spēles kopā ar bērniem: kā spēlēšana var uzlabot attiecības un atvieglot mācību procesu
  November 1, 2023

  Galda spēles kopā ar bērniem: kā spēlēšana var uzlabot attiecības un atvieglot mācību procesu

  Viens no svarīgākajiem aspektiem, par ko jārunā, ir tas, ka galda spēles ir lielisks ģimenes rituāls. Kad visi ir kopā pie galda, visi ir gatavi veltīt viens otram laiku un visi ir vienādā pozīcijā. Nav nozīmes, vai esi vecāka lomā vai bērna lomā, jo visi sāk no viena atskaites punkta — spēles sākuma. Šī vienlīdzība palīdz veidot ciešākas attiecības un var būt īpaši noderīga, ja ģimenē ir bijušas grūtības, dodot iespēju attiecībām attīstīties citādākā dinamikā nekā kā ierasts. 

  Read now
 • Viss ir tavās rokās — deck-building galda spēļu apraksts un TOP ieteikumi
  October 31, 2023

  Viss ir tavās rokās — deck-building galda spēļu apraksts un TOP ieteikumi

  Tā saucamo deck-building galda spēļu pamatā ir kārtis, ar kuru palīdzību spēlētāji pārvalda spēles resursus, veido ekonomiju, atrisina cīņas un dažādus notikumus, kā arī virkni citu lietu. Bieži vien spēlētāji šajās spēlēs sāk ar pamata kārtīm, kas tiem dod spēles sākumam nepieciešamos resursus vai darbības. Spēles laikā kāršu kava tiek pakāpeniski uzlabota, iegūstot jaunas kārtis vai uzlabojot esošās, kas visas spēles laikā palīdz spēlētājiem gūt uzvaras punktus.
  Read now
 • Spēles “Zing-a-Zam” apskats
  October 30, 2023

  Spēles “Zing-a-Zam” apskats

  Dažreiz pēc kādas fundamentālas spēles izspēles gribas atpūtināt prātu, atslēgt koncentrēšanos un uzspēlēt kaut ko, kur vienkārši jāliek kārtis un jāskatās kas notiks. “Zing-a-Zam” ir šāda maza spēle, ko tā arī vajadzētu uztvert un iepazīt.
  Read now