Sep 21 , 2016

12 Komentāri

Anna Peipina

Spēļu grozs tavai skolai!

Ir sācies jauns mācību gads, kas būs pilns ar zinībām, kontroldarbiem, mājasdarbiem un jauniem izaicinājumiem. Brain Games grib padarīt Jūsu skolas ikdienas dzīvi krasaināku un piepildītāku, dāvinot skolām Brain Games spēļu grozu — pilnu ar galda spēlēm. Tieši tu vari būt tas, kurš nopelna šo spēļu grozu savai skolai.

Kas var piedalīties?
Pēc īpaša pieprasījuma un izrādītās intereses esam precizējuši un papildinājuši konkursa mērķauditoriju. Konkursā var piedalīties jebkura bērnu un jauniešu izglītības iestāde (gan formālā, gan neformālā) — bērnudārzi, mūzikas skolas, neformālās organizācijas, universitātes utt.

Pirmais posms

Reģistrē savu skolu un radošā veidā parādi, kāpēc tava skola ir pelnījusi Brain Games spēļu grozu* līdz 30.10.2016. Uzdevums var būt izpildīts jebkādā formātā — video, dzejolis, eseja, komikss, prezentācija, kolāža, plakāts utt. Tiešām jebkas! :) Savu darbu ievieto kādā no sociālajiem tīkiem ar mirkļbirku #BGspēļugrozs, kā arī atsūti publikācijas saiti uz e-pastu info@brain-games.com, lai mēs to varam sameklēt un aplūkot.

Anketa: http://ej.uz/grozsanketa

Otrais posms

Brain Games komanda līdz 06.11.2016. izvēlēsies, mūsuprāt, kvalitatīvākos 15 darbus un tie turpinās dalību talāk. Mēs ar šo darbu autoriem sazināsimies personīgi, kā arī publicēsim uzvarētājskolu un darbu autoru sarakstu Brain Games LV Facebook lapā. Katrs autors, kura darbs tiks tālāk, sev iegūs sen kārotu Brain Games galda spēli par brīvu.


Trešais posms

Līdz gada beigām (31.12.2016) būs iespēja aplūkot tālāk izvirzītās skolas un  balsot par tām jaunizveidotā platformā brain-games.com**. Trīs skolas ar visvairāk balsīm iegūs Brain Games spēļu grozu. Detalizētāk par balvu sadali aprakstīts pie punkta “Balvas”.


Mazi paskaidrojumi

* Lai Jums vieglāk orientēties lielajā galda spēļu klāstā, šeit varat smelties iedvesmu:

+Brain Games katalogs 2015
+Brain Games katalogs 2016

** Mājaslapa www.brain-games.com būs vieta, kur mēs izvietosim galda spēļu video un citu aktuālu informāciju par mūsu izplatītajām galda spēlēm un vietām, kur tās nopirkt. 

Balvas:

 • Skola ar vislielāko balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 300 € vērtībā no Brain Games;
 • Skola ar otro lielāko balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 200 € vērtībā no Brain Games;
 • Skola ar trešo lielāko  balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 100 € vērtībā no Brain Games;
 • Brain Games komanda ieradīsies visās trīs skolās, apmācīs skolotājus un/vai skolēnus, kā šīs spēles spēlēt, lai tās veiksmīgi varētu pielietot skolas ikdienā un procesos — atpūtā un mācībās;
 • Katrs mājasdarba autors, kura mājasdarbs tiks izvirzīts balošanai platformā, saņems kādu no Brain Games spēlēm pēc savas izvēles pa brīvu. ( Spēļu saraksts: http://ej.uz/katalogs1 vai http://ej.uz/katalogs11 )

Papildus noteikumi

 • Viens cilvēks var iesūtīt vairākus mājasdarbus, bet pietiek, ja anketu pilda vienreiz, bet sūtot mājasdarba atrašanās vietu, jānorāda, ka šīs ir atsevišķs mājasdarbs.
 • Vienu skolu var pieteikt vairāki cilvēki, bet katra skola var tikt izvirzīta balsošanai tikai vienu reizi.
 • Spēļu grozs tiks veidots individuāli atkarībā no skolas specifikas (sākumskola, pamatsskola, vidusskola), lai spēles būtu piemērotas skolēnu vecumam.
 • Atkarībā no pieteikumu skaita un kvalitātes uz kopējā pieteikumu fona Brain Games komanda patur tiesības izvirzīt vairāk vai mazāk kā 15 darbus.
 • Balsot var vienu reizi dienā no vienas IP adreses.


12 Komentāri

 • 21 Sep 2016 Олег

  Перезвоните пожалуйста по телефону 8(499)322-46-85 Олег

 • 21 Sep 2016 Виктор

  Перезвоните мне пожалуйста 8(495) 248-01-88 Виктор

 • 21 Sep 2016 asgrrytsew

  Подкорректировав реснички, Лена Никитина завывает от удовольствия c законопослушным чиновником c шероховатым огурцом

  http://rmakiyazh.ru/

  -Теперь ты не отвертишся папа! Я перед приезда мамы, высосу твои яйца вследствие член.Отменяй всегда дела у нас с тобою пара суток.Я твоя шлюшка делай со мною весь который хочешь.Он положил меня на дива и лег около поглаживая животик и масируя мою бусинку.

  http://razrabotal.semejnoe-porno.net

  Вот резинка пошла вниз, приспустился высокий край, показались светлые волосики. Женщина малость приподняла попу и помогла снять их совсем. Днесь на ее теле не было ничего. Она неожиданно согнула колени и прижала их груди. Безвыездно потаенные места скрылись от взгляда. Порядочно секунд в этой позе, мужчина снимал брюки, кроме сняли приманка трусы. Он стоял к окну задом. Мало повернулся. Безвыездно увидали его усиленный участник с красной головкой. Он нависал над женщиной, лежащей для лавке. Та взглянула и рукой прикрыла личико – застеснялась. Ира тоже нежданнонегаданно закрыла глаза.

  32rtrgt435gtt6g6hg8

 • 21 Sep 2016 Brain Games

  @Linards Jā, protams!

 • 21 Sep 2016 Linards

  Vai piedalïties var arī interešu izglïtības iestādes, piemēram Jelgavas bērnu un jauniešu centrā “Junda” ir pulciņš “Spēļu un ekperimentu klubs”, kas tieši darbojas ar dažădu spēļu apgūşanu, apzinăšanu utt. Pulciņā darbojas 15 bērni no 2.klases ieskaitot. Mēs vēlamies startēt!Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti