Izlaist līdz saturam
🔥 Gada gaidītākā spēle ir klāt! 🔥
🔥 Gada gaidītākā spēle ir klāt! 🔥

Kluba biedra karte

Iegādājies Brain Games kluba biedra karti par 2,50 , jebkurā Brain Games veikalā.

Ieguvumi kartes īpašniekam:

  • 5% atlaide visiem pirkumiem;
  • 5% uzkrājums, ko var izmantot vēlāk (uzkrājums veidojas no summas pēc atlaides);
  • dzimšanas dienā 15% līdz 40% atlaide pirkumam;
  • citi īpašie piedāvājumi!

Par dzimšanas dienas atlaidi

Savā dzimšanas dienā nāc uz kādu no Brain Games veikaliem, izvēlies spēles un uzmet savu atlaidi. Atlaides apmērs ir sākot no 15% (uzmetot 1) līdz pat 40% (uzmetot 6), t.i., ja uz metamā kauliņa uzmetīsi 3, tad iegūsi 25% atlaidi savam pirkumam.

Pirms met kauliņu tev ir jāizvēlas preces, ko vēlies pirkt. Kad kauliņš ir uzmests, preces vairs nav iespējams pievienot vai noņemt.

Ja tomēr nevēlies veikt pirkumu pēc kauliņa uzmešanas, tad vari no tā atteikties. Taču ņem vērā, ka kopumā varēsi atteikties tikai divas reizes. Pēc otrā atteikuma, tev vairs nebūs tiesības saņemt dzimšanas dienas atlaidi!

Ja tava dzimšanas diena iekrīt svētdienā, tad tev ir iespēja iegūt dzimšanas dienas atlaidi Rīga Plaza vai Akropole Alfa veikalos. Taču, ja spēles, ko vēlies iegādāties, atrodas TIKAI Barona ielas veikalā, tad šo atlaidi vari saņemt dienu pirms vai pēc savas dzimšanas dienas.

Jaunā dzimšanas dienas atlaižu sistēma darbojas no 01.07.2023.! Tie, kuri saņēma kluba biedra karti līdz šim datumam, varēs izmantot veco sistēmu līdz 30.06.2024.!

 

Kampaņas nosacījumi var tikt mainīti jebkurā brīdī!

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA ESOŠAJIEM KARŠU ĪPAŠNIEKIEM!

Jau rudenī plānojam ieviest kartes priekšrocību izmantošanu arī interneta veikalā. Lai to izdarītu, ir nepieciešams atjaunot klientu datus. Ja vēlies saņemt šīs priekšrocības, līdz 30. septembrim aizpildi šo anketu.

 

Informācija atjaunota 03.08.2023.

Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā