Dāvanu ceļvedis — spēles līdz 10 EUR

Dec 16 , 2021

0 Komentāri

Jānis Bernāns

Dāvanu ceļvedis — spēles līdz 10 EUR

Arvien straujākiem soļiem tuvojas Ziemassvētku dāvanu pirkšanas bums. Bezgalīgas rindas ar cilvēkiem, kas meklē, kādus pārsteigumus sarūpēt svētkos šogad. Neatliec dāvanu iegādi uz pēdējo mirkli un sāc gatavoties ziemas saulgriežiem jau tagad!

Skaidrs, ka Ziemassvētku dāvanu pirkšana nebūt nav lēts prieks, tāpēc mēs esam sagatavojuši vairākas izcilas opcijas par saprātīgu cenu. Gandrīz visi šī bloga ieteikumi mūsu veikalos pieejami par mazāk nekā desmit eiro!

Gribi celt sniegavīru vai pikoties, bet ārā nav sniega? "Snowman Dice" ir atbilde uz tavām lūgšanām! Ātra un jautra metamo kauliņu spēle, kurā spēlētāji steidz pirmie uzbūvēt sniegavīru un aizstumt to uz Ziemeļpolu galda centrā. Lai to izdarītu, spēlētājam ir jāuzmet uz kauliņiem visas trīs sniegavīra daļas  kājas, vēders un galva. Bet uzmanies! Ja kāds spēlētājs uzmetīs uz kauliņa sniega piku, viņš ar knipi var to raidīt pa tavu sniegavīru, to sagāžot. Tādā gadījumā tev viss būs jāsāk no jauna. Vienkārša spēle, kuru ērti paņemt līdzi un spēlēt ar teju jebkuru!

Ja meklē kādu foršu dāvanu bērnam, tad varam piedāvāt ceļojumu spēles The Magic Labyrinth versiju. Tajā spēlētāji pārvietojas caur burvju labirintu ar neredzamām sienām. Lai uzvarētu, būs nepieciešama laba atmiņa.

Mazajā bērnu kāršu spēlītē Balloons spēlētāji cer, ka viņu baloni nebūs tie, kas pārsprāgs pirmie. Spēle "Balloons" ir labs veids, kā mācīties krāsas un sekot līdzi notikumiem spēles laukumā. Šī arī ir viena no retajām spēlēm, kuru mazie var spēlēt jau no 3 gadu vecuma bez vecāku iesaistīšanās.

Spēlei “Balloons” dāvanā nāk arī viens bezmaksas “Happy cubes” prāta mežģis!

Apturi noziedznieku, kas cenšas izbēgt no cietuma cauri tuneļu labirintam, ar Bandido! Šī ir maza un vienkārša ģimenes komandas spēle, kuru var spēlēt no sešu gadu vecuma. Turklāt “Bandido” iespējams spēlēt arī vienatnē.

Ja vēlies kaut ko vienam cilvēkam, tad izcilai nodarbei talkā nāk Metal Earth konstruktori. Tie pieejami dažādās tematikās, cenās, izmēros un grūtības pakāpēs. Saliec antīku Ford transportlīdzekli, Sanfrancisko Zelta vārtu tiltu, kara lidmašīnas, “Tūkstošgades piekūnu” vai ko citu. Šo metāla konstruktoru likšanai nav nepieciešama līme, tā vietā būs nepieciešama pincete un pacietība, lai visas mazās detaļas sastiprinātu kopā. 

Lielisku mazu dāvanu sarūpēs arī Professor puzzle vai Matchbox puzzles prāta mežģi, kas maksā vien pāris eiro. Dažādas grūtības izaicinājumi patiks ikvienam prāta puzļu cienītājam.

Vēl viena alternatīva cieto riekstu baudītajiem ir Logic cards. Katrā mazajā kāršu komplektā ietilpst 53 uzdevumu kārtis, kas palīdz uzturēt možu prātu. Uzdevumi sadalīti piecos grūtības līmeņos, tāpēc risināt tos var teju ikviens. Izaicini sevi un draugus!

Ja meklē dāvanu kādam, kurš spēlē kādu no kolekcionējamajām kāršu spēlēm, piemēram, “Pokemon TCG”, “Yu-Gi-Oh” vai “Magic: The Gathering”, tad šos spēlētājus vienmēr iepriecinās jaunas kāršu pakas. Dāvinot šādas pakas, tu dāvini prieku un pārsteigumu, kas rodas, atverot šīs booster jeb papildpakas, jo tu nekad nezini, kas tajās būs iekšā. Kas to lai zina iespējams, tieši tevis dāvinātajā pakā atradīsies kāda īpaši reta kārts.

Savukārt miniatūru krāsotājiem var atrast dažādus nieciņus viņu hobijam. Pieejamas gan dažādas krāsas, gan otiņas, kas nekad nevar būt par daudz. Tāpat iespējams dāvināt dažādus miniatūru pamatņu rotājumus vai kušķus, kas mazās figūriņas pacels pavisam jaunā līmenī!

Ja zini, kāda spēle jau ir tavam draugam, tad patīkams pārsteigums būtu kabatiņas šīs spēles kārtīm. Kāršu kabatiņas ne tikai atvieglo kāršu jaukšanu, bet arī pasargā kārtis no bojāšanās, tāpēc iemīļotā spēlē kalpos daudz ilgāk. Atceries, ka kabatiņām ir dažādi izmēri, tāpēc pārliecinies, ka konkrētās kabatiņas derēs tevis izvelētajai spēlei! To visērtāk izdarīt "Sleeve Your Games" mājaslapā.

Ja desmit eiro ir aptuvenā summa un tev nav žēl iztērēt mazliet vairāk, tad potenciālo dāvanu klāstu papildina vairums mazās kāršu spēlītes. Klasiskās kāršu spēles Saboteur, 6. ņem, LAMA, The Mind, Black stories, Bohnanza, Game of Trains un daudzas citas maksā 10,95 EUR. Visas šīs spēlītes ir mazas un ērti paņemamas līdzi. Turklāt tās paredzētas dažādām situācijām un kompānijām, tāpēc ir plašas iespējas, no kurām atrast sev piemērotāko.

Pa 11 eiro pieejama roll&write spēle That's Pretty Clever. Tā ir aizraujoša kauliņu mešanas spēle, kurā palīdzēs ne tikai veiksme, bet arī pārdomāta taktiskā plānošana.

Neatkarīgi no tava budžeta, Brain Games pieejamas dažādas dāvanas, ko sniegt citiem Ziemassvētkos. Ja neesi vēl uzsācis dāvanu iegādi, tad iesākām to neatlikt uz pēdējo brīdi!


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti