Dāvanu ceļvedis — pēdējā brīža pirkumi

Dec 21 , 2021

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

Dāvanu ceļvedis — pēdējā brīža pirkumi

Vai ir noticis tas pats, kas parasti, un dāvanu meklēšana ir atstāta uz pēdējo brīdi? Tu skrien cauri veikaliem un pārlūko interneta veikalus, bet tev vienkārši nav ideju, ko pirkt? Tas nekas! Tā gadās! (Arī mums.) Ja nepieciešama dāvana kādam galda spēļu draugam vai vēlies kādu iepazīstināt ar galda spēļu pasauli, mums tam ir ieteikumi.

Vienkārša un droša dāvana ir dāvanu karte. Tā sniedz saņēmējam brīvību izvēlēties, kas viņu šobrīd interesē, un iegādāties kaut ko tādu, kas ir viņa vēlmju saraksta augšgalā. Bet kāpēc izvēlēties Brain Games dāvanu karti? Brain Games veikalā iegādātajām dāvanu kartēm nebeidzas derīguma termiņš un to vērtību vari izvēlēties pats!

Garda dāvana būs spēle "Sushi Go!", kas iznākusi pavisam nesen latviešu valodā. Tā ir unikāla un vienkārša kāršu izvēlēšanās spēle, kuru ir viegli iemācīties, ātri izspēlēt, kā arī tā ir aizraujoša visiem vecumiem. Tāpat kā lieliska maltīte suši bārā, šī spēle liks pie sevis atgriezties vēl un vēl!

Ja dāvanas saņēmējs ir izlaušanās istabu cienītājs vai viņam patīk risināt mīklas, ir iespēja iegādāties kādu no “EXIT” sērijas spēlēm. Spēles ideja ir vienkārša izlaušanās istaba kastē! Spēlē ir jāatrisina dažādas mīklas, lai izbēgtu, piemēram, no pamestas būdiņas, slepenas laboratorijas vai faraona kapenēm. Ir arī iespēja izvēlēties “Mirušais Austrumu ekspresī”, kurā spēlētājs iejutīsies detektīva lomā, lai atrastu slepkavu. Katras mīklas atrisināšana novedīs pie citām mīklām, līdz noziekums tiks atrisināts.

Bet, ja vēlies Ziemassvētkos līdzināties Profesoram X vai izmēģināt mentālista lomu, iesakām izmēģināt “The Mind” un “The Mind Extreme”. Tiem, kas vēl nav pazīstami ar “The Mind” sēriju, iesakām sākt ar oriģinālo “The Mind”. Spēles mērķis ir uztvert savus komandas biedrus un izspēlēt skaitļus uz galda pareizā (augošā) secībā. Ar katru līmeni tiek iegūts vairāk kāršu un kļūst arvien grūtāk lasīt vienam otra domas. Tomēr, ja “The Mind” jau ir pazīstama un domājat, ka vairs nevarat būt uz viena viļņa, iesakām izmēģināt “The Mind Extreme”. Šī spēle ir vēl izaicinošāka, jo vienas kaudzes vietā jāizveido divas viena augošā secībā un viena dilstošā secībā.

Ja vienam otra vērošana un cita domu lasīšana tevi neinteresē, tad tev prieku var sagādāt spēles “Kluster” magnēti. Spēles mērķis ir atbrīvoties no magnētiem rokā, ievietojot tos ierobežotā vietā virves iekšpusē tā, lai tie nesaskartos ar citiem magnētiem. Magnētiem saduroties, sašutumā kliegs arī pieaugušie, un magnētu pareiza ievietošana izraisīs satraukumu ikvienam.

Nereti gadās, ka ikdienas steigā galda spēlēm nav daudz laika vai iespēju satikties. Tad to vari darīt arī viens! Savu prātu vienatnē vienmēr vari trenēt. Šim nolūkam mēs iesakām “Smart Games” spēļu “IQ” sēriju. Tajā ir 11 dažādu izaicinājumu spēles. Spēļu mērķis ir attīstīt problēmu risināšanas prasmes, kognitīvo un telpisko domāšanu.

Ceram, ka ar šo ierakstu varējām tev palīdzēt!


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti