Izlaist līdz saturam
Splendor turnīrs 2023

Splendor turnīrs 2023

Šī gada 18. februārī bārā “lofts”, Matīsa ielā 8, norisināsies Brain Games rīkotais spēles “Splendor” turnīrs, kurā dalībniekiem būs iespēja ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī cīnīties par dažādām balvām. Nāc un pierādi sevi!

BALVU FONDS

 • 1. vieta: Brain Games dāvanu karte 50€ vērtībā.
 • 2. vieta: Brain Games dāvanu karte 35€ vērtībā.
 • 3. vieta: Brain Games dāvanu karte 25€ vērtībā.

KAD UN KUR?

Turnīrs notiks 18. februārī bārā “lofts”, Matīsa ielā 8

Neaizmirsti atzīmēties mūsu Facebook pasākumā!

Cikos? — Ierašanās no 13.00

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās anketa

Dalības maksa 5€. Samaksu veic internetā vai pasākuma dienā skaidrā naudā. Vietu skaits turnīrā ir ierobežots, tāpēc neatliec reģistrāciju uz pēdējo brīdi! Sacensībās varēs startēt līdz 32 dalībniekiem.

Iespējams iegādāties arī turnīru sezonas biļeti un ietaupīt!

TURNĪRA NORISE

13.00 ierašanās

13.00 – 13.30 dalībnieku reģistrācija, 1. raunda spēlētāju sadalīšana pa galdiņiem (ierodoties pēc reģistrācijas laika, turnīrā piedalīties nebūs iespējams)

13.30 čempionāta atklāšana

13.45 – 14.30 1. raunds

14.40 – 15.25 2. raunds

15.35 – 16.20 3. raunds

16.30 – 17.15 4. raunds

17.25 – 18.10 fināls

18.15 – 18.25 apbalvošana


Apreibinošo vielu un pārmērīga alkohola lietošana, kā arī agresīva uzvedība čempionāta laikā nav pieļaujama un draud ar diskvalifikāciju! Aizliegts traucēt vai palīdzēt citiem dalībniekiem! Mēs esam par tīru spēli!

“SPLENDOR” ČEMPIONĀTA NOTEIKUMI

SPĒĻU KĀRTĪBA UN VĒRTĒŠANA

Spēļu pasludināšana

Pirms katra raunda tiek publiskots datora sagatavots saraksts, kurā turnīra dalībnieki ir sarindoti pa galdiņiem. Šajā sarakstā dalībnieki var noskaidrot tā galdiņa numuru, pie kura viņiem būs jāspēlē nākamā spēle, un doties uzmeklēt atbilstošo galdiņu.

Visi dalībnieki spēlē četrus raundus.

Pirmais raunds:

Spēlētāji datora noteiktā nejaušā kārtībā tiek sakārtoti pie galdiņiem. Pie katra galdiņa spēlē 3–4 spēlētāji.

Uzsākšanas kārtību spēlētāji nosaka pēc datora nejaušās kārtības — spēlētājs, kurš sarakstā ir pirmais pie galdiņa, veiks pirmo gājienu.

Nākamie raundi:

Spēlētāji pie galda tiek sakārtoti pēc ranga, balstoties uz iepriekšējo spēļu rezultātiem. Pirmo spēlētāju nosaka pēc pozīcijas rangā.

UZMANĪBU!

Sakarā ar ļoti saspringtu turnīra laika grafiku, katra raunda laiks ir stingri ierobežots uz 45 minūtēm. Kad nospēlēta jau pusstunda, spēlei tiks ieviests gājiena laika limits — 1 minūte. Ja spēle ilgst jau 45 minūtes, galdiņam tiek dotas vēl piecas minūtes spēles pabeigšanai. Tiklīdz ir nospēlētas 50 minūtes, spēle tiek pārtraukta, atļaujot pabeigt tā brīža gājienu. Ja neviens no spēlētājiem nav sasniedzis 15 punktu atzīmi, spēlē nav uzvarētāja. Šādā situācija nav labvēlīga nevienam dalībniekam, jo tiek zaudēti kopvērtējuma un ranga punkti.

Svarīgi!

Jāatceras, ka visas četras pamatturnīra kārtas ir ar vienādu nozīmi.

Katrā spēlē ir tikai viens uzvarētājs.

Pēc četrām kārtām četri labākie spēlētāji sasniegs finālu. Par uzvarētāju kļūs spēlētājs, kurš uzvarēs fināla spēlē. Otrās līdz ceturtās vietas sadalījums tiek noteikts pēc punktu skaita fināla spēlē. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu iegūst spēlētājs, kurš pirms fināla atradās augstāk rangā. 

Spēlētāju rangs

Spēlētāju rangu nosaka trīs kritēriji (svarīguma secībā):

 • uzvaru skaits
 • gūto punktu skaits
 • proporcionāli pie galdiņa gūto punktu skaits. Triju spēlētāju spēlē rezultāti tiek proporcionāli pārrēķināti it kā tā būtu bijusi četru spēlētāju spēle.

KO DER IEVĒROT

 • Nevelc garumā gājienu! Cieni arī citu spēlētāju laiku! 
 • Kad esat beiguši spēli, ierakstiet rezultātus anketā un paziņojiet par spēles beigām! Uzvarētājs spēles anketu aiznes organizatoru galdiņam. Spēlētāji sakārto spēles komponentus, lai būtu ērti uzsākt jauna raunda izspēli.
 • Spēlētāji paši atbild par noteikumu ievērošanu. Ja spēlētājs pieļāva kļūdu, kas uzreiz netika piefiksēta, un spēlētāji jau veica citas darbības, tad šī situācija vairs nav aktuāla un spēle turpinās. Tomēr spēlētājiem jābūt godprātīgiem un jāievēro visi noteikumi! Atkārtotu kļūdu gadījumā spēlētājs var tikt sodīts ar diskvalifikāciju.
 • Pretinieku fiziska iespaidošana pirms, pēc vai spēles laikā, protams, ir pilnīgi nepieļaujama un nozīmēs dalībnieka diskvalifikāciju.
 • Ja esi nācis just līdzi vai arī esi turnīra dalībnieks, kas savu spēli jau pabeidzis, tad, vērojot cita galdiņa spēli, ir aizliegts izteikt spēlētājiem dzirdamus komentārus un sniegt padomus. Iejaukšanās spēlē no malas (pat ar šķietami nekaitīgu repliku) var ietekmēt spēles iznākumu un tāpēc nav pieļaujama! Dalībnieks, kas veic šādu iejaukšanos, atkarībā no tās “kaitīguma pakāpes” var saņemt no brīdinājuma līdz pat diskvalifikācijai (galvenā tiesneša lēmums).
 • Visas spēles tiek spēlētas ar pamatspēles “Splendor” latviskoto versiju. Komunikācija spēles gaitā notiek latviešu valodā, taču visi spēles dalībnieki drīkst vienoties arī par citu valodu.
Iepriekšējais raksts Worker placement spēles — veiksmei nav vietas pie spēļu galda
Nākamais raksts Izmēģini spēles

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki

0