Pavasara vēstneši uz tava galda!

Apr 14 , 2020

0 Komentāri

BG store (Riga)

Pavasara vēstneši uz tava galda!

Pavasaris arvien vairāk liek sevi manīt! Lai gan esošā situācija pasaulē tomēr nosaka būt piesardzīgiem un pavadīt vairāk laiku mājās, nekur nav teikts, ka šis gadalaiks nevar būt baudāms arī mājas apstākļos! Ar šīm, īpaši pavasarim veltītām, tematiskajām spēlēm, tev būs iespēja ienest pavasari savā dzīvojamā istabā un to izbaudīt kopā ar ģimeni!

 

Bunny Kingdom

Spēlētāju skaits: 2-4

Spēles ilgums: 40-70 min

Aizraujoša, baudāma un jautra stratēģijas spēle, kuru apgūt ir ļoti viegli, un, galvenais, tev nav nepieciešams gaidīt uz citiem, lai veiktu savus gājienus!

Tavs uzdevums būs radīt visspēcīgāko karalisti saviem trušiem! Spēlētāji paceļ vairākas kārtis, no kurām izvēlās paturēt 2 sev nepieciešamākās konkrētajam gājienam, pārējās kārtis nododot nākamajam spēlētājam. Šādi process atkārtojas ik reizi – spēlētāji mainās ar kārtīm un cenšas izvēlēties ne tikai sev vēlamākās, bet arī mēģina panākt, ka pretiniekam netiek nodotas kārtis, kas viņam nepieciešamas visvairāk. Ir dažādu veidu kārtis, kas palīdz attīstīt tavu karalisti, to paplašinot vai attīstot, kas, savukārt, tev dod uzvarai tik ļoti nepieciešamos punktus! Spēles process norit nosacītā slepenībā, un, līdz pat tās noslēgumam, tev ir iespēja pataurēt savu stratēģiju paslēptu pirms sava uzvaras gājiena veikšanas, lai gan, ļoti iespējams, ko līdzīgu plāno arī kāds no taviem pretiniekiem!

 

Bunny Kingdom ir ļoti iemīļota spēle ģimenēm un pāriem, kas paiet ne tikai samērā veikli, bet ir ļoti baudāma arī vizuāli! Spēles noteikumi ir viegli paskaidrojami un to nav daudz, tāpēc nav jābūt hobija entuziastam, lai ātri saprastu, kā rīkoties sava gājiena laikā. Tas gan nenozīmē, ka spēlē iztrūkst stratēģijas, jo veids kā uzvarēt, katru reizi būs balstīts ne tikai uz to, kādas kārtis tev pieejamas, bet arī uz pārējo spēlētāju darbībām, līdz ar to, izaicinājuma līmenis būs tiešā mērā atkarīgs no pašiem spēlētājiem. Esam redzējuši spēles, kas tiek uzvarētas ar visdažādākajām stratēģijām, kas nozīmē, ka spēle neapniks un piedāvās jaunas iespējas vēl ilgi pēc pirmajām partijām! Jāpiebilst, ka spēles process prasa nelielas angļu valodas zināšanas, jo dažas no kārtīm satur paskaidrojošus tekstus. 

 

Wingspan

Spēlētāju skaits: 1-5

Spēles ilgums: 40-70min

Ļoti saliedējoša un iesaistoša spēle, ar lieliskām ilustrācijām un faktiem par putniem, kas aizraus pat tad, ja iepriekš par to pat nebūsi nojautis. Atkarībā no spēlētāju skaita, šī var būt gan ārkārtīgi sīva un stratēģiska cīņa par uzvaru, gan vienlaikus var būt arī kopēja aktivitāte, kur visu dalībnieku optimāla putnu kombināciju salikšana ir aizraujošāka par uzvaru tās noslēgumā!

Spēlētāji iejūtas putnu vērotāju lomā, kur to uzdevums ir savākt pēc iespējas vērtīgāku putnu pulku savā “grāmatā”. Spēles gaitā spēlētājiem ir iespēja iegūt dažādus putnus, piemeklējot tiem atbilstošu vidi un barību. Savukārt, izvēlētie putni spēlētāju nodrošina ar dažādu krāsu olām un vērtīgām spējām. Reizēm gan spēlētāji var izvēlēties kādu no pieejamajiem putniem ne tikai tā spēju dēļ, bet gluži vienkārši tāpēc, ka tas lieliski izskatītos viņu kolekcijā. 

 

Wingspan ir pēdējo gadu viena no populārākajām spēlēm, kas pasaulē tiek pārdota milzu apjomā un ierindojas daudzu spēļu apskatnieku labāko spēļu izlasēs, un ne bez iemesla! Spēles process un mehānika ir lieliski noslīpēta, sniedzot patiesu baudījumu no spēlēšanas procesa. Spēles gaita ļauj iepazīt dažādas putnu sugas pat tad, ja iepriekš tas nav licies interesanti. Tāpat arī tā būs unikāla milzīgā kāršu skaita dēļ, no kurām veidot savas kombinācijas, kā arī mainīgiem punktu gūšanas nosacījumiem. Spēles sastāvdaļas ir lieliskā kvalitātē, sākot ar noteikumu grāmatu, līdz pat metamo kauliņu tornim, kas ir iekļauts spēles kastē. Jāpiebilst gan, ka spēles process prasa angļu valodas zināšanas jau mazliet augstākā līmenī nekā Bunny Kingdom, jo lielākā daļa kāršu ir ar aprakstošiem tekstiem. 

Everdell

Spēlētāju skaits: 1-4

Spēles ilgums: 40-80 min

 

Milzīgs 3D koks, kuru ielenkuši bezgala jauki meža iemītnieki, kas, gluži kā daudzu animācijas filmu varoņi, ir ģērbušies cilvēku drēbēs, dzīvo mājiņās un strādā dažādās profesijās. Tas viss, papildinājumā ar spēles skaistajām sastāvdaļām, liks iemīlēt spēli vizuāli, vēl pat pirms gājienu veikšanas!

Pavasaris ir klāt! Dzīvnieciņi ir modušies no hibernācijas un jau sāk darbus, lai gatavotos nākamajai ziemas guļai! Kurš būs spējīgs attīstīt vislabāko ciematu ar bagātāko krājumu klāstu, prasmīgākajiem darbiniekiem un noderīgākajām ēkām? Meža iemītnieki 3 gadalaiku gaitā rosīsies, lai iegūtu būvdarbu materiālus, sagatavotu pārtikas krājumus, pulcētu jaunus iedzīvotājus un būvētu dažādas ēkas. Vieta un laiks gan ir ierobežoti, tāpēc, būs jāpieņem svarīgi lēmumi. Vai labāk izbūvēt raktuves papildu resursu ieguvei, vai teātri sava ciemata iemītnieku priekam un uzvaras punktu ieguvei? Vai izbūvēt jaunas mājas, lai palielinātu savu iedzīvotāju skaitu, tagad vai nedaudz vēlāk? Bet nogaidot ir iespēja, ka dzīvnieki atradīs mājas kur citur, proti, pie pretiniekiem. Ar katru savu darbību un katru brīdi tuvojoties rudenim, tavs ciemats kļūs lielāks, raženāks un veiksmīgāks, līdz tu varēsi ar mierīgu sirdi doties ziemas miegā un skaitīt uzvaras punktus. 

 

Everdell ir īsts baudījums acīm — tās satriecošais izskats teju vai garantē, ka ikviens vēlēsies to uzspēlēt, kaut arī tās noteikumi nav paši vieglākie. Līdzīgi kā iepriekš minētajām spēlēm, arī šajā tev būs iespēja mainīt stratēģijas un veidus kā uzvarēt no partijas uz partiju, un arī šeit, iespējams, stratēģija aizmirsīsies un tu vienkārši gribēsi iegūt, tavuprāt, košākās ēkas un skaistākos dzīvnieciņus. Nešaubīgi, spēle sniedz ļoti daudz prieka gan acīm, gan prātam, bet mēs ieteiktu nedaudz iepazīt darbinieku izvietošanas un resursu menedžmenta spēles pirms ķerties klāt Everdell. Spēle prasa labas angļu valodas zināšanas, jo teju visas ēkas un meža iemītnieki nāk ar savām spējām un bonusiem, kuru ieguve ir jāsaprot, lai cerētu uz uzvaru. 


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti