Izlaist līdz saturam
Living Forest Latvijas čempionāts 2023

Šī gada 25. novembrī bārā „lofts“, Rīgā, Matīsa ielā 8, norisināsies Brain Games rīkotais „Living Forest” Latvijas čempionāts, kura dalībniekiem būs iespēja ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī cīnīties par foršām balvām. Nāc un pierādi sevi!

BALVU FONDS

• 1. vieta: Brain Games dāvanu karte 50 € vērtībā.
  • 2. vieta: Brain Games dāvanu karte 35 € vērtībā.
  • 3. vieta: Brain Games dāvanu karte 25 € vērtībā.

Būs arī citas pārsteiguma balvas.

KAD UN KUR?

Čempionāts šogad notiks 25. novembrī bārā „lofts“, Rīgā, Matīsa ielā 8.

Neaizmirsti atzīmēties mūsu Facebook pasākumā!

Cikos? Ierašanās no plkst. 12.00.

PIETEIKŠANĀS

Pieteikuma anketa

Dalības maksa 7 €, samaksu iepriekš veicot interneta veikalā, vai 10 €, maksājot pasākuma dienā skaidrā naudā (iepriekšēja reģistrācija ir obligāta jebkurā gadījumā!).

Pietiekšanās atvērta līdz 20. novembrim!

Vietu skaits čempionātā ir ierobežots, tāpēc neatliec reģistrāciju uz pēdējo brīdi! Čempionātā varēs piedalīties 12 līdz 32 dalībnieki.

ČEMPIONĀTA NORISE

12.00 ierašanās

12.00–12.30 dalībnieku reģistrācija, 1. raunda spēlētāju sadalīšana pa galdiņiem (ierodoties pēc reģistrācijas laika, turnīrā piedalīties nebūs iespējams!)

18.15–18.30 apbalvošana

Visi dalībnieki aizvadīs 4 spēles, pēc kurām tiks noteikts "Living Forest" Latvijas čempions.

Jautājumu un neskaidrību jautājumā sazinies ar turnīra galveno organizatoru Jāni: janis.bernans@brain-games.com.

„LIVING FOREST“ ČEMPIONĀTA NOTEIKUMI

IZSPĒĻU KĀRTĪBA UN DALĪBNIEKU VĒRTĒŠANA

Spēļu pasludināšana

Pirms katra raunda tiek publiskots datora sagatavots saraksts, kurā čempionāta dalībnieki ir sakārtoti pa galdiņiem. Šajā sarakstā dalībnieki var noskaidrot tā galdiņa numuru, pie kura viņiem būs jāspēlē nākamā spēle, un doties uzmeklēt atbilstošo galdiņu.

Visi dalībnieki spēlē četrus raundus.

Pirmais raunds

Spēlētāji datora noteiktā nejaušā kārtībā tiek sakārtoti pie galdiņiem. Pie katra galdiņa spēlē 2–3 spēlētāji.

Spēlētāji sasēžas un gājienus veic atbilstoši tabulā norādītajai secībai.

Otrais, trešais un ceturtais raunds

Spēlētāji pie galda tiek sakārtoti pēc ranga, bastoties uz iepriekšējo spēļu rezultātiem. Spēlētāji gājienus veic atbilstoši ranga secībai.

UZMANĪBU!

Sakarā ar ļoti saspringtu čempionāta laika grafiku katra raunda laiks ir stingri ierobežots ar 1 stundu. Kad nospēlētas jau 40 minūtes, spēlei tiek ieviests gājiena laika limits — 1 minūte. Ja spēle ilgst jau 1 stundu, galdiņam tiek dotas vēl 5 minūtes spēles pabeigšanai. Tiklīdz ir nospēlēta 1 stunda un 5 minūtes, spēle tiek pārtraukta, atļaujot pabeigt tā brīža gājienu. Šāda situācija nav labvēlīga nevienam dalībniekam, jo tiek zaudēti kopvērtējuma un ranga punkti.

Svarīgi!

Jāatceras, ka visas pamatturnīra kārtas ir ar vienādu nozīmi.

Neizšķirta gadījumā par uzvarētāju kļūst spēlētājs, kurš vēlāk veica pirmo gājienu.

Par čempionu kļūs spēlētājs ar augstāko rangu.

Spēlētāja rangs

Spēlētāja rangu nosaka 4 kritēriji (svarīguma secībā):

• uzvaru skaits;
  • lielākais punktu skaits kādā no trim kritērijiem (retingā maksimums 12)
  • iegūto punktu skaits visos trīs uzvaras kritērijos;
  • proporcionāli pie galdiņa iegūto punktu skaits visos trīs uzvaras kritērijos.

KO DER IEVĒROT

• Nevelc garumā gājienu! Cieni arī citu spēlētāju laiku!
  • Kad esat beiguši spēli, ierakstiet rezultātus anketā un paziņojiet par spēles beigām. Uzvarētājs spēles anketu aiznes organizatoru galdiņam. Spēlētāji sakārto spēles komponentus, lai būtu ērti uzsākt jauna raunda izspēli.
  • Spēlētāji paši atbild par noteikumu ievērošanu. Ja spēlētājs pieļāvis kļūdu, kas uzreiz netika piefiksēta, un spēlētāji jau veikuši citas darbības, tad šī situācija vairs nav aktuāla un spēle turpinās. Tomēr spēlētājiem jābūt godprātīgiem un jāievēro visi noteikumi! Atkārtotu kļūdu gadījumā spēlētājs var tikt sodīts ar diskvalifikāciju.
  • Pretinieku fiziska iespaidošana pirms, pēc vai spēles laikā, protams, ir pilnīgi nepieļaujama un nozīmēs dalībnieka diskvalifikāciju!
  • Ja esi nācis just līdzi vai arī esi čempionāta dalībnieks, kas savu spēli jau pabeidzis, tad, vērojot cita galdiņa spēli, ir aizliegts izteikt spēlētājiem dzirdamus komentārus un sniegt padomus. Iejaukšanās spēlē no malas (pat ar šķietami nekaitīgu repliku) var ietekmēt spēles iznākumu un tāpēc nav pieļaujama! Dalībnieks, kas veic šādu iejaukšanos, atkarībā no tās „kaitīguma pakāpes“ var saņemt no brīdinājuma līdz pat diskvalifikācijai (galvenā tiesneša lēmums).
  • Visas spēles tiek spēlētas ar pamatspēles „Living Forest“ Baltijas versiju. Komunikācija spēles gaitā notiek latviešu valodā, taču visi spēles dalībnieki pie viena galdiņa drīkst vienoties arī par citu valodu.
Iepriekšējais raksts Kas ietekmē spēļu pieejamību veikalu plauktos?
Nākamais raksts Saruna ar ukraiņu mākslinieci Veroniku jeb kas slēpjas aiz krāšņajām gleznām, ko redzam uz puzlēm