Izlaist līdz saturam
Kas veikalam plauktiņā? Stratēģijas spēles!

Kas veikalam plauktiņā? Stratēģijas spēles!

Mūsu veikalos atradīsi daudz un aizraujošas stratēģijas spēles. Ja nezini, kura tev vai taviem draugiem būs piemērotākā, nāc uz mūsu veikaliem un mūsu pārdevēji tev palīdzēs izvēlēties īsto! Zemāk aplūkosim četras populārākās stratēģijas spēles!

Pandemic

Ja ir vēlme pēc kaut kā stratēģiska un kooperatīva, tad ar spēli no Pandemic spēļu ģimenes auzās neiebrauksiet. Šajā spēlē varat iejusties dažādu slimību apkarošanas speciālistu - zinātnieku, mediķu, operāciju speciālistu, dispičeru u.c.,- lomās, lai, kopā sadarbojoties, izglābtu visus no četrām slimībām, kas plosās pasaulē.

Šī augsti novērtētā kooperatīvo spēļu ģimene sniedz fantastisku iespēju spēlētājiem saliedēties. Taisnība, šī spēle var radīt stresainas situācijas, kuras liks padomāt par to, kā tikt galā ar potenciāliem slimību uzliesmojumiem karstajos punktos. Es gan teiktu, ka šis spēles radītais stresiņš burvīgi papildina spēles tematiku. Vai jūsu komanda spēs izglābt pasauli?

Plašāk par spēli.

7 Wonders

Lai nodrošinātu brīnumiem pilnu vakaru, iesakām uz galda likt spēli 7 Wonders. Šajā spēlē spēlētājiem tiek sniegta iespēja iejusties kādā no septiņu seno pilsētu vadītāju lomām. Spēle sastāv no trīs ērām, kurās spēlētājiem ir pēc iespējas efektīvāk jācenšas būvēt savu pilsētu un kādu no septiņiem pasaules brīnumiem.

Katrs no spēlētājiem var izvēlēties attīstīt savu pilsētu fokusējoties uz resursiem, tirdzniecību, militāro spēku, zinātni vai meklējot efektīvas sinerģijas starp dažādām attīstības kārtīm un savas pilsētas pasaules brīnumu. Tā kā attīstības kārtis tiek izspēlētas tiklīdz tās tiek izvēlētas no pieejamajām kārtīm, spēle ir dinamiska, un tā neaizņem daudz laika.

Plašāk par 7 Wonders un 7 Wonders: Duel.

Stone Age

Spēle Stone Age ļauj mums iejusties akmens laikmeta cilšu līderu lomās. Tas ir atbildīgs postenis, jo ciltis cīnās cita pret citu par resursu ieguves punktiem un labākiem darbarīkiem, kas atļautu apbūvēt savas cilts mājvietu.

Spēles laikā mēs veiksim lēmumus par to, cik daudz darbinieku nepiecešams resursu ieguves vietās, lai nodrošinātu iespēju būvēt sev ēkas un nodrošinātu ciltij ēdienu, tajā pat laikā sekojot konkurējošo cilšu darbībām, lai atrastu kādu veidu, kā tās atturēt no mērķu sasniegšanas un paaugstinātu savu iespēju uzvarēt.

Plašāk par spēli.

Catan

Starp stratēģiskām spēlēm mēs piedāvājam arī spēli Catan. Jau ilgi šī spēle ir bijusi kā pamats emociju pilniem spēļu vakariem. Šī ir spēle, pie kuras atgriezties vēl un vēl.

Spēles Catan ietvaros spēlētāji ir kolonizatori, kuri katrs cenšas no saviem diviem starta ciematiem uzbuvēt visefektīvāko koloniju, būvējot ceļus, jaunus ciematus un pilsētas. Uzmetot divus metamos kauliņus, tiek noteikti aktīvie zemes laukumi, tāpēc, ceļot savu koloniju plašāku, spēlētāji veic lēmumums, kur būvēt ciematus, jo ne visi spēles lauciņi ir vienlīdz ienesīgi. Spēles laikā neizvairīsieties no bloķēšanas elementa, jo labo resursu ieguves punkti ir limitētā skaitā, bet potenciālo ciematu, ko būvēt, ir diezgan daudz.

Plašāk par spēli.

Iepriekšējais raksts Atklājam online turnīru sezonu ar Yu-Gi-Oh TCG

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki