Izlaist līdz saturam
Galda Spēles visai ģimenei

Galda Spēles visai ģimenei

Galda spēles ir lielisks veids kā pavadīt laiku ar ģimeni, tāpēc, izveidojām sarakstu ar pāris lieliskām spēlēm, kas būs kā reiz piemērotas kopā būšanai.

Planet

''Planet'' ir unikāla planētu būvēšanas spēle, kurā spēlētāji sacenšas, ar magnētiskiem lauciņiem, uzbūvēt planētu kas būtu piemērota dažādām dzīvības formām.

Šī būs lieliska izvēle, ja meklē kā atraut savas atvases no telefoniem, jo ieraugot spēles vāciņu, bērni noteikti uzreiz atpazīs populāro spēli mobilajās ierīcēs. Tagad, to iespējams izbaudīt ar ģimeni.
Skaista un viegla korāļu kolekcionēšanas spēle kurai nav sarežģīti noteikumi, bet ir aizraujošs piedzīvojums arī vecākiem.
Šurpu turpu — spēle par Latvijas apceļošanu
Vai zināji, ka Latvijā ir pazemes ezeri? Kuros mežos un purvos ir aizraujošākās pastaigu takas? Šajā spēlē tev būs iespēja ne tikai uzzināt par vairākām interesantām vietām Latvijā, bet tās arī savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un pat lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Taču uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju!
"The Enchanted Tower" ir aizraujoša galda spēle bērniem. Spēlē ir jāsadarbojas komandā, jāizmanto intuīcija kā arī reizēm jācer uz veiksmi, lai izpildītu savu galveno uzdevumu. Burvīga spēle, kurā spēlētāji kopā meklē paslēpto atslēgu, lai atbrīvotu princesi no ieslodzījuma tornī.
"Mysterium" ir kooperatīvā galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām līdz pat 7 cilvēku kompānijā. Šajā noslēpumainajā spēlē spēlētāji kļūst par ekstrasensiem un cenšas atminēt sena nama noslēpumu. Spēlētāji sadarbojas komandā, lai spēli uzvarētu. Ja tas neizdodas, tad zaudē visi kopā.
"Citadels" ir stratēģiska lomu galda spēle ģimenei. Iecienīta izvēle kompānijās līdz 8 cilvēkiem. Spēlē spēlētāji cenšas uzbūvēt savu citadeli - ēkas dažādās vērtībās un dažas pat ar īpašajām spēlēm. Spēles gaitā tiek krāta nauda, lai to izmantotu būvniecībā, taču interesantākā daļā ir tā, ka katra raunda sākumā spēlētāji izvēlas lomas - katrs raunds ir intrigas pildīts.
"Ticket to Ride: Europe" ir populāra galda spēle ģimenei. Katrs spēlētājs pārstāv savu vilcienu tīklu, ar kuriem cenšas savienot tās Eiropas pilsētas, kas norādītas katram savās vilcienu biļetēs. Bet uzmanies, jo vilcienu ceļi ir tik, cik ir. Daži ceļi ir ļoti šauri un reizēm tikai viens spēlētājs tiks savā galapunktā, izmantojot visizdevīgāko ceļu.
"Splendor" ir vienkārša stratēģijas galda spēle, ko droši var spēlēt ar ģimenes lokā. Spēlētāji iejūtas juvelieru lomā, cenšoties iegūt savā īpašumā dažādus dārgakmeņus. Šie dārgakmeņi, kurus spēlētāji iegūst, palīdz vieglāk iegādāties nākamos dārgakmeņus, un tā spēlētāji var stratēģiski veidot savu dārgakmeņu komplektu, lai ar tiem gūtu godalgoto uzvaru!
„The Mind“ ir neparasta sadarbības kāršu spēle! Spēlētāji kopējiem spēkiem cenšas tikt pēc iespējas augstākā līmenī, pielīdzinot savējo „iedomu atskaiti“ viens otram.
"Evolution: Climate" ir aizraujoša stratēģijas galda spēle ģimenei, kurā veidosim jaunas sugas, barosimies un mēģināsim kļūt par varenākajiem zemes iemītniekiem.
TEAM3 ir sadarbības spēle, kurā spēlētāji strādā kopā, lai pabeigtu celtni, iekļaujoties laika limitā. Taču ir kāds āķis! Strādājot trīs darbinieku komandā, katrs spēlētājs uzņemas īpašu lomu: spēlētājs, kurš nevar runāt, spēlētājs, kurš nevar redzēt un spēlētājs, kurš ir pa vidu.
"Port Royal" ir aizraujoša kāršu galda spēle ģimenei. Port Royal ostā rosība sit augstu vilni! Vai tu spēsi veikt savas dzīves nozīmīgāko darījumu? Ar katru atvērto kārti tavas iespējas palielinās, tomēr tajā pašā laikā pieaug arī tavs risks.
Līdzīgi kā Mysterium, arī šeit nāksies klausīt zīmēm un norādēm cenšoties tās atšifrēt un nonākt pie mīklas risinājuma. Šī ir pavisam jauna spēle, kur īpaši interesanti būs tieši savstarpējās spēlētāju mijiedarbības.
"Celestia" ir aizraujoša riskēšanas galda spēle ģimenei. Katru gājienu viens no spēlētājiem kļūst par kapteini uzzinot briesmas, kas slēpsies šajā lidojuma reizē. Pārējie spēlētāji izvēlās - vai nu palikt gaisa kuģī un doties pēc lielākām bagātībām, vai pamest kuģi.

 

Iepriekšējais raksts Atklājam online turnīru sezonu ar Yu-Gi-Oh TCG

Komentāri

oduwexul - 10 augusts, 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin Amoxicillin Online ima.rmds.brain-games.lv.zlr.rg http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

icixuso - 10 augusts, 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin Without Prescription cip.fcun.brain-games.lv.apv.hv http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki