Dec 20 , 2019

6 Komentāri

Andrejs Timofejevs

GALDA SPĒLES ĢIMENISKIEM VAKARIEM

Kad telefons izslēgts, Netflix un Youtube klusē ir laiks jaukam vakaram ģimenes lokā, kur kopā tiek runāts, smiets un spēlētas galda spēles. Lai šis vakars būtu maksimāli ideāls, iesakām spēles, kuras pietiks ne vienam vien vakaram kopā ar savējiem. Atliek tikai izvēlēties un sākt spēlēt.

Pigasus

Spēlētāju skaits 2–8. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 7+

Ātra reakcijas spēle, kurā tev jāpamana divu dzīvnieku sajaukums. Centies pārāk skaļi nesmieties par jocīgajiem radījumiem, citādi tavs pretinieks paķers Pigasus figūru pirmais! Kā paši esam novērojuši, tad spēles burvība slēpjas mūsu iztēles dziļumos, jo šeit tieši bērni gūst lielākus panākumus kā pieaugušie, kas garantē aizraujošas un līdzvērtīgas cīņas bez "padošanās" vai saudzīgākas spēles no vecāku puses.

Planet

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 30-45min. Ieteicamais vecums 8+

Unikāla planētu būvēšanas spēle, kurā spēlētāji sacenšas, ar magnētiskiem lauciņiem, uzbūvēt planētu kas būtu piemērota dažādām dzīvības formām. Izzinoša un aizraujoša spēle.

 

TEAM3

Spēlētāju skaits 3–6. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 14+

TEAM3 ir sadarbības spēle, kurā spēlētāji strādā kopā, lai pabeigtu celtni, iekļaujoties laika limitā. Taču ir kāds āķis! Strādājot trīs darbinieku komandā, katrs spēlētājs uzņemas īpašu lomu: spēlētājs, kurš nevar runāt, spēlētājs, kurš nevar redzēt un spēlētājs, kurš ir pa vidu.

 

The Enchanted Tower

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 5+

Aizraujoša galda spēle bērniem. Spēlē ir jāsadarbojas komandā, jāizmanto intuīcija kā arī reizēm jācer uz veiksmi, lai izpildītu savu galveno uzdevumu. Burvīga spēle, kurā spēlētāji kopā meklē paslēpto atslēgu, lai atbrīvotu princesi no ieslodzījuma tornī. Spēlē viens no spēlētājiem ir burvis, kurš spēles sākumā paslēpj atslēgu zem kāda no 16 spēles laukuma lauciņiem. Pārējie spēlētāji kopā spēlē par Robinu, kurš cenšas atrast atslēgu atrāk, nekā pie tās tiks burvis. Robina uzdevums ir atbrīvot prinscesi no torņa, izmantojot atslēgu un pareizi izvēlēto slēdzeni.

Šurpu Turpu

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Spēle par Latvijas apceļošanu. Vai zināji, ka Latvijā ir pazemes ezeri? Šajā spēlē būs iespēja ne tikai uzzināt par vairākām interesantām vietām Latvijā, bet tās arī savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un pat lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju!

 

Jetpack Joyride

Spēlētāju skaits 1–4. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Šī būs lieliska izvēle, ja meklē kā atraut savas atvases no telefoniem, jo ieraugot spēles vāciņu, bērni noteikti uzreiz atpazīs populāro spēli mobilajās ierīcēs. Tagad, to iespējams izbaudīt ar ģimeni.

Mysterium

Spēlētāju skaits 2–7. Spēles ilgums 45min. Ieteicamais vecums 10+

Kooperatīvā galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām līdz pat 7 cilvēku kompānijā. Šajā noslēpumainajā spēlē spēlētāji kļūst par ekstrasensiem un cenšas atminēt sena nama noslēpumu. Spēlētāji darbojas komandā, lai spēlē uzvarētu. Ja tas neizdodas, tad zaudē visi kopā.

Citadels

Spēlētāju skaits 2–8. Spēles ilgums 40min. Ieteicamais vecums 10+

Stratēģiska lomu galda spēle ģimenei. Iecienīta izvēle kompānijās līdz 8 cilvēkiem. Spēlētāji cenšas uzbūvēt savu citadeli - ēkas dažādās vērtībās, izmantojot dažādu krāsu un vērtību ēku kārtis. Spēles gaitā tiek krāta nauda, lai to izmantotu būvniecībā, taču interesantākais ir tas, ka katra raunda sākumā spēlētāji izvēlas lomas.  Katrai lomai ir savas īpašās spējas un  atkarībā no tās, spēlētājs varbūt varēs uzbūvēt kādu jaunu ēku lētāk, vai iespējams sagraut cita spēlētāja ēku.

Ticket to Ride: Europe

Spēlētāju skaits 2–5. Spēles ilgums 60min. Ieteicamais vecums 8+

Populāra galda spēle ģimenei. Katrs spēlētājs pārstāv savu vilcienu tīklu, ar kuriem cenšas savienot tās Eiropas pilsētas, kas norādītas katram savās vilcienu biļetēs. Bet uzmanies, jo vilcienu ceļi ir tik, cik ir. Daži ceļi ir ļoti šauri un reizēm tikai viens spēlētājs tiks savā galapunktā, izmantojot visizdevīgāko ceļu. "Ticket to Ride: Europe" aizvedīs spēlētājus jaunā vilciena ceļojumā pa Eiropu - no Edinburgas uz Konstantinopoli un no Lisabonas uz Maskavu. Tev būs iespēja apmeklēt lielākās un skaistākās pilsētas 19. un 20. gadsimtu mijas Eiropā. Spēle ir eleganti vienkārša, to var apgūt 5 minūtēs un to var spēlēt gan ģimenes lokā, gan jau pieredzējušu spēlmaņu kompānijā. Šajā spēles versijā spēles laukums ir Eiropas karte, bet, papildus tai, ir arī pavisam jauni spēles elementi - tuneļi, prāmji u.c.

 

Splendor

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Vienkārša stratēģijas galda spēle, ko droši var spēlēt ģimenes lokā. Spēlētāji iejūtas juvelieru lomā, cenšoties iegūt savā īpašumā dažādus dārgakmeņus. Šie dārgakmeņi, kurus spēlētāji iegūst, palīdz vieglāk iegādāties nākamos dārgakmeņus, un tā spēlētāji var stratēģiski veidot savu dārgakmeņu komplektu, lai ar tiem gūtu spožu uzvaru!

 

Port Royal

Spēlētāju skaits 2–5. Spēles ilgums 35-60min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša kāršu galda spēle ģimenei. Port Royal ostā rosība sit augstu vilni! Vai tu spēsi veikt savas dzīves nozīmīgāko darījumu? Ar katru atvērto kārti tavas iespējas palielinās, tomēr tajā pašā laikā pieaug arī tavs risks.

Evolution: Climate

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 60-75min. Ieteicamais vecums 12+

Aizraujoša stratēģijas galda spēle ģimenei, kurā veidosim jaunas sugas, barosimies un mēģināsim kļūt par varenākajiem zemes iemītniekiem.

 

The Mind

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Neparasta sadarbības kāršu spēle. Spēlētāji kopējiem spēkiem cenšas tikt pēc iespējas augstākā līmenī, pielīdzinot savējo „iedomu atskaiti“viens otram.

Lieliska, aizraujoša un ātra spēle, kas interesanta jebkurai vecuma paaudzei. Noteikumi pavisam vienkārši. Nokļūstot arvien augstākā līmeni, adrenalīna un aizrautības pakāpe pieaug.

 

Paranormal Detectives

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 45min. Ieteicamais vecums 12+

Līdzīgi kā Mysterium, arī šeit nāksies klausīt zīmēm un norādēm cenšoties tās atšifrēt un nonākt pie mīklas risinājuma. Šī ir pavisam jauna spēle, kur īpaši interesanti būs tieši savstarpējās spēlētāju mijiedarbības.

 

Celestia

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša riskēšanas galda spēle ģimenei. Katru gājienu viens no spēlētājiem kļūst par kapteini uzzinot briesmas, kas slēpsies šajā lidojuma reizē. Pārējie spēlētāji izvēlās - vai nu palikt gaisa kuģī un doties pēc lielākām bagātībām, vai pamest kuģi.

 

Ice Cool

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 6+

Tā ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Pirmā „knipju“spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains „kaste kastē“sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu. Jautrība garantēta, turklāt, ne tikai bērnu starpā, bet arī pieaugušo. Papildus pieminēšanas vērts bonuss, spēlētāji vienmēr būs kustībā, jo, lai tiktu pie labākā sitiena būs jāizkustās. 

 

Pyramid of Penqueeen

Spēlētāju skaits 2–5. Spēles ilgums 40min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša ''kaķa un peles'' spēle visai ģimenei! Spēlētāji var spēlēt kā drosmīgie pingvīni, kuri mēģina iegūt piramīdas dārgumus, vai arī kā mūmija, kura dzenas tiem pakaļ. Spēlē ietilpst divpusējs, magnētisks spēles laukums, kas no mūmijas slēpj spēlētāju veiktos gājienus!

 

Yogi

Spēlētāju skaits 3–10. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

"Yogi" ir jautra ballīšu spēle visai ģimenei, kurā spēlētāji cenšas pildīt pēc iespējas vairāk izaicinājumu vienlaikus. Katrā gājienā spēlētāji paceļ kārti un pilda tajā norādīto izaicinājumu. Katra kārts jāpilda līdz pat spēles beigām. Spēlei turpinoties, spēlētājiem kļūs arvien grūtāk pildīt visu savu kāršu uzdevumus, tāpēc ar laiku viņi zaudēs. Beigās tikai viens no spēlētājiem var uzvarēt!

 

Kingdomino

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 15min. Ieteicamais vecums 8+

Domino tipa galda spēle ģimenei, kuru uzsākt būs ātri un viegli, jo pamata noteikumus, kas nākuši no klasiskās Domino spēles noteikti zinās teju ikviens. Atliek tik vien kā apgūt pāris papildinošos spēles elementus par punktu gūšanas kārtību, kauliņu izvēli un jautrība var sākties. 

Halli Galli

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 14min. Ieteicamais vecums 6+

Populāra reakcijas galda spēle bērniem, kurā spēlētāji pēc kārtas izliek kārtis galdā un meklē 5 viena veida augļus. Tas, kurš pirmais ir ieraudzījis 5 viena veida augļus un uzsitis pa zvaniņu, saņem visus galdā izliktos auglīšus sev. „Halli Galli“ir viena no Top 3 visvairāk pārdotām spēlēm pēdējos divus gadus. Vēl vieglāka alternatīva Halli Galli ir Halli Galli Junior, kas paredzēta bērniem no 4 gadu vecuma.

Farm Rescue

Spēlētāju skaits 1–5. Spēles ilgums 15min. Ieteicamais vecums 4+

Kooperatīva spēle ģimenēm un viens no šīs sezonas pieprasītākajiem jaunumiem. Ar savas atmiņas palīdzību spēlētāji cenšas apturēt muļķīgo vilku, pirms tas nonācis saimniecībā. Spēle ir viegli iemācāma un spēlējama, kā arī ar pāris pievienotiem elementiem to pārverš no klasiskas atmiņas spēles par aizraujošu piedzīvojumu ar veiksmes, uzmanības un jā, arī atmiņas pārbaudi.

Snowman Dice

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 10min. Ieteicamais vecums 6+

Esi pirmais, kurš uzceļ sniegavīru no metamajiem kauliņiem un aizstumj to pēc iespējas ātrāk uz Ziemeļpolu! Viens no spēles aizraujošākajiem elementiem slēpjas faktā, ka visi spēles dalībnieki piedalās tajā vienlaikus, nevis viens pēc otra.

Rory's Story Cubes

Spēlētāju skaits no 1. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Tā ir radoša kauliņu galda spēle bērniem, ģimenei un jebkurai kompānijai, kas vēlas pārbaudīt savas iztēles robežas. Spēles mērķis ir iesaistīt visus deviņus izmesto kauliņu attēlus vienotā stāstā. Spēlei ir daudz spēlēšanas veidi. “Rory's Story Cubes” ir Top 3 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus. Spēli var spēlēt arī bez uzvarētājiem un zaudētājiem, kā arī parocīgais dizains ļauj to ērti paņemt līdzi.

 

Outfoxed

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 15min. Ieteicamais vecums 5+

Ģimenes sadarbības spēle, kur iejūtamies detektīvu lomās un mēģinām noskaidrot, kurš no aizdomās turamajiem lapsēniem ir bijis negantnieks. Būs interesanti gan mazākam, gan lielākam.

BauBoom

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 5+

Viegli saprotama galda spēle visai ģimenei, kurā skudras ir sarosījušās, lai atjaunotu savus skudru pūžņus, bet, lai to izdarītu, ir jādodas pēc materiāliem. Spēle ir līdzīga ''Riču Raču'', jo savā gājienā mazie būvnieki met divus kauliņus, pārvieto kravas kastīti, lai paņemtu kādu skudru pūžņu detaļu. Pēc apļa veikšanas izkrāmējam materiālus un sākam atjaunot skudru pūzni.

 

 


6 Komentāri

 • 20 Dec 2019 ogabujubmo

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin fuw.kmsy.brain-games.lv.qtw.kn http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • 20 Dec 2019 towyowupukira

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin Online qbk.mdov.brain-games.lv.gwr.yw http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • 20 Dec 2019 aofaqare

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin Online Amoxicillin 500 Mg ynq.tqnp.brain-games.lv.tpq.sm http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • 20 Dec 2019 unafufsafe

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxil Online ucb.dmun.brain-games.lv.vqa.qt http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • 20 Dec 2019 ehedusal

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Buy Amoxicillin Amoxicillin Without Prescription ebj.fqqw.brain-games.lv.nrj.dj http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/


 • 1
 • 2

Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti