Dāvanu ceļvedis — lietpratējiem

Dec 04 , 2021

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

Dāvanu ceļvedis — lietpratējiem

Dāvanu karte

Vai meklē perfektu dāvanu saviem draugiem spēļu lietpratējiem?

Vai viņu spēļu plaukts gandrīz vai gāžas riņķī no visam spēļu kastēm, kas to aizpilda, bet viņi tikai bezrūpīgi nosaka, ka šīs ir viņu pēdējā laika mīļākās spēles un ka lielais vairums atrodas viņu spēļu istabā?

Ja nākamās spēļu dāvanas izvēle liek šermuļiem skriet pār kauliem, bet tik un tā vēlies redzēt, kā viņu sejas iemirdzas priekpilnā pārsteigumā, apsveicu, mums ir risinājums!

Tas, ko meklē, ir Brain Games dāvanu karte! Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes jebkādā vērtībā gan fiziskā, gan elektroniskā formātā.

Vienalga, vai vēlies kaut ko nelielu, ko pievienot jau esošai dāvanai, vai tā būs galvenā dāvana mums ir ko piedāvāt!

MicroMacro: Noziegumu pilsēta

Vai varam piedāvāt izcilu galda spēli? Pilnīgi noteikti!

Latviešu valodā pārdošanā ir nonākusi spēle MicroMacro: Noziegumu pilsēta. Tā šogad ieguvusi gada labākās galda spēles balvu “Spield des Jahres”. Spēle ir pilnīgi unikāla un nevienu neatstās vienaldzīgu!

Tā paredzēta 1–4 spēlētājiem un piedāvā izklaidi gan patīkamai kopā būšanai, gan noziegumu risināšanai mājās vienatnē. Spēlē ir milzīga, melnbalta pilsētas karte un 16 noziegumi, kas, kopā meklējot pavedienus, viens pēc otra jāatrisina. 

Apturi noziedzību Noziegumu pilsētā!

“Latvijas Neatkarības karš 1918.–1920.”

Lai atbrīvotu Latvijas valsti un uzvarētu spēlē, spēlētajiem būs jāsadarbojas, līdzīgi, kā tās notika Latvijas vēsturē.

Spēles pamatā ir Latvijas Neatkarības kara notikumi, un tā sastāv no trim dažādiem scenārijiem, kuri ataino kādu no Latvijas Neatkarības kara posmiem. Katrā no spēles scenārijiem spēlētāji, kopīgi sadarbojoties, rekrutēs kaujas vienības, maršēs tās cīņā pret ienaidnieku, ārstēs ievainotos un sekos līdzi tam, lai karaspēks būtu pietiekami apgādāts. Cīņās uzvarēt palīdzēs kārtis ar vēsturiskām personībām.

Balstoties uz vēstures notikumiem, spēlē nenovērtējams palīgs būs Latvijas sabiedrotie — Igaunijas un Polijas bruņotie spēki. Tāpat galda spēle parāda Neatkarības kara sarežģītību — ja vienā brīdī Latvijas armija cīnās kopā ar vācu armijas vienībām kā sabiedrotajiem, tad jau pēc neilga laika nākas doties kaujās pret tām.

Ja tev patīk stratēģiskas kara spēles, kur taktiskam izvietojumam, gudrai plānošanai un pareizo komandu došanai īstajā brīdī ir nozīme, tad iegādājies spēli “Latvijas Neatkarības karš 1918.–1920.”, un, kas to lai zina, varbūt sanāks uzzināt arī kādus interesantus faktus par Latvijas vēsturi!

Nelasi noteikumus, iemācies spēli interaktīvi, izmantojot platformu "DIZED".

“Stone Age”

Ja tev patīk resursu vākšanas un izmantošanas mehānika, ko piedāvā spēle “Catan”, bet vēlies lielāku teikšanu pār veiksmes faktoru, tad “Stone Age” būs īstā spēle tev!

Katrs spēlētājs kļūst par savas cilts vadoni.

Spēle sākas no rīta, kad izsūti savus cilts biedrus dienas darbos, sūti tos vākt resursus, medīt, būvēt, izgatavot jaunus darbarīkus, stādīt dārziņus un pat papardes zieda meklējumos, lai pārvestu mājās jaunu cilts biedru! Taču uzmanies, jo cilts var strauji augt un tev, kā atbildīgam vadonim, būs jāatrod veidi, kā dienas beigās visus pabarot!

Iespējamas dažādas spēles stratēģijas, dažādi veidi, kā uzvarēt! Mijiedarbība ar citiem spēlētājiem ir pilnībā atkarīga no tā, kā izvēlies spēlēt! Vēlies būt agresīvs un liegt citiem spēlētājiem visienesīgākās resursu vākšanas vietas? Droši! Vēlies mierīgi, savā nodabā vākt resursus un būvēt savu ciematu izmantojot instrumentus, ko tikai vakar izgatavoji, kamēr pārējie spēlētāji ķildojas? Bet lūdzu!

“The Crew”

“The Crew” ir stiķu vākšanas spēle, kurā spēlētāji sadarbojas un ieņem astronautu lomas, dodoties noslēpumaini kosmiskā piedzīvojumā.

Klīst baumas par noslēpumainu devīto planētu! Jūsu komandas uzdevums ir kopīgiem spēkiem izpildīt visas misijas, lai sasniegtu mērķi un atklātu Devīto planētu. Spēle piedāvā 50 dažādas misijas, ko izpildīt iespējams tikai visiem komandas biedriem izspēlējot pareizās kāršu kombinācijas (stiķus) pareizajā brīdī un secībā. Lai misijas izdotos, spēlētājiem jāatrod veids, kā saprasties kosmosa plašumos.

Ar katru izpildīto misiju spēle kļūs aizvien sarežģītāka, katrs nākamais uzdevums aizvien grūtāks. Ja kādā brīdī spēles nasta paliek par smagu, pēc katras misijas iespējams to iepauzēt, lai turpinātu spēlēt pēc dažām dienām vai pat nedēļām.

Vai jūsu komandai pietiks drosmes un atjautības, lai izpildītu visus uzdevumus un ierakstītu savus vārdus kosmosa izpētes vēsturē?

Kāršu kabatiņas

Cimdi, zeķes, zābaciņi tev, bet kāršu kabatiņas tavām spēlēm!

Aizsargā savas mīļākās galda spēles no pāragras nolietošanās, izmantojot plašo kāršu kabatiņu klāstu, kas pieejams mūsu veikalos!

Kāršu kabatiņas ir nepieciešams aksesuārs kārtīgam spēļu cienītājam. Tās palīdz saglabāt spēļu sastāvdaļas tīras, sausas, nenobružātas un nesabojātas ilgāk, kas, savukārt, ļaus spēlēt tavas mīļākās spēles daudz ilgāk!

Mūsu sortimentā ir dažādu izmēru, krāsu, firmu un pat mākslinieciski izdekorētas kāršu kabatiņas, starp kurām katrs atradīs savai spēlei piemērotākās. Ja tomēr māc šaubas, kāda izmēra, kāda veida un cik daudz kabatiņas nepieciešamas konkrētai spēlei, mēs palīdzēsim piemeklēt visatbilstošākās!

“Eldritch Horror”

Ja tava draugu grupa ir īsti šausmu stāstu klasikas fani, vai ambiciozi piedzīvojumu meklētāji, kas grib mest izaicinājumu seniem nezvēriem, tad spēle “Eldritch Horror” ir piemērota tieši tev!

Spēles darbība risinās plašā un noslēpumainā pasaulē, kas balstīta uz Lavkrafta stāstu mitoloģiju. Kopā ar līdz pat septiņiem draugiem tu iejutīsies izmeklētāju ādās, lai mēģinātu atklāt, kādi ļaunuma spēki ir sakustējušies un cenšas izjaukt pasaules līdzsvaru, un kopīgiem spēkiem apturētu senās būtnes, kas mostas no dusas! Katram izmeklētājam ir savas īpašas prasmes, stāsts un piederumi, kas palīdzēs uzvarēt.

“Eldritch Horror” ir spēle, kas bagātīga ar kopīgiem, taktiskiem lēmumiem, krāšņiem un biedējošiem stāstiem un izaicinošiem uzdevumiem, kur veiksme var jums uzgriezt muguru ik uz katra soļa! Tā kā “Eldritch Horror” ir sadarbības spēle spēlētāji vai nu uzvarēs, vai zaudēs visi kopā , tādēļ tā ir ideāli piemērota spēlētājiem, kas nevēlas savstarpēji sacensties, bet nebaidās no izaicinājumiem! Nezaudējiet dūšu! Pat, ja spēlē neizdosies uzvarēt katru reizi, turpiniet mēģināt, līdz jums izdodas apturēt visus senos nešķīsteņus, kas vēlas pakļaut pasauli sev!

“Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated”

Vai esi iecienījis kāršu krāšanas un piedzīvojumu spēles? Vai tavas acis iemirdzas iedomājoties par dārgumiem, pārgalvīgiem varoņdarbiem un knapu izbēgšanu no nāves briesmām? Tad tev ir paveicies!

“Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated” papildina jau iecienītās spēles “Clank!” kāršu krāšanas pieredzi ar mantojuma elementiem, kas nozīmē, ka spēle izveidosies patiešām unikāla un personīga!

Paķer līdzi līdz pat trīs draugiem un dodies neaizmirstamā piedzīvojumā, izdari izvēles, vāc dārgumus, cīnies ar briesmīgiem un/ vai smieklīgiem briesmoņiem, ceļā uz to, lai kļūtu par mēneša darbinieku pašu veidotā leģendārās piedzīvojumu kompānijas “Acquisitions Incorporated” franšīzē.

Spēle ir unikāla ar to, ka apvieno sadarbības un konkurences elementus. Katrā atsevišķā misijā katrs cīnās un sacenšas par savu labumu, taču kopējā stāsta ainā, jums būs jākļūst par saliedētu komandu, lai stātos pretī tādām briesmām kā globāla iznīcība, sāncensīgi piedzīvojumu meklētāji un.. nodokļi?

Ja meklē jautru spēli, kas svārstās no mierpilnas, līdz tik saspringtai, ka mati ceļas stāvus, tad esi atradis īsto spēli sev! Izveido savtīgu dēkaiņu komandu, lai padarītu savu franšīzi par pašu labāko!

Kad izspēlētas visas kampaņas spēles, tev paliks unikāla un bezgalīgi pārspēlējama “Clank!” spēles versija!

“Sid Meier's Civilization: A New Dawn”

Stratēģiskajā gada spēlē “Sid Meier's Civilization: A New Dawn” tu un līdz pat trīs taviem draugiem ieņem vēsturiski iespaidīgu impēriju vadoņu lomas.

Jūs sākat spēli neilgi pēc civilizācijas pirmsākumiem un pamazām spēles gaitā izplešat savu valstību, attīstot jauns tehnoloģijas, ceļot un apbūvējot pilsētas un radot vairākus no cilvēces lieliskākajiem pasaules brīnumiem! Spēles beigās tikai viena nācija pacelsies pār visām, lai iezīmētu savu vietu vēsturē.

Šajā iecīnītās datorspēles galda spēles versijā spēlētāji sāk ar tikko no lieliskām kartes plāksnītēm uzbūvētu apvidu, kas pilns ar dabīgiem brīnumiem, resursiem, pilsētvalstīm un protams, dažiem mantkārīgiem barbariem.

Spēlētāji, kā topošie iekarotāji, uzņemas izbūvēt un apdzīvot šo jauno un nepakļauto zemi, veidojot to pēc vislabākajām iecerēm, lai radītu neaizmirstamu impēriju. Uzvaras mērķi, tāpat kā spēles laukums, mainās katrā spēlēšanas reizē. Spēles sākumā tiek nejauši izvilktas trīs uzvaras nosacījumu kārtis, ar diviem uzdevumiem uz katras, kas nosaka, uz kādiem sasniegumiem spēlētājiem būs jātiecas, lai uzvarētu. Spēlētāji savā starpā sacenšas, lai būtu pirmie, kas izpilda pa vienam uzdevumam uz katras kārts.

Šī būs lieliska spēle gan stratēģiem, gan viltīgiem oportūnistiem. Esiet uzmanīgi, jo nekad nevar zināt, kurš savā nākamajā gājienā mēģinās nocelt jums uzvaru!


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti