Izlaist līdz saturam
🔥 Gada gaidītākā spēle ir klāt! 🔥
🔥 Gada gaidītākā spēle ir klāt! 🔥
Dāvanu ceļvedis — lietpratējiem

Dāvanu ceļvedis — lietpratējiem

Vai meklē perfektu dāvanu saviem draugiem, kuru plaukti jau ir pārpildīti ar spēlēm? Tādiem, kuri ik gadu nopērk desmitiem jaunu spēļu. Ja nākamās dāvanas izvēle liek šermuļiem skriet pār kauliem, bet tik un tā vēlies redzēt, kā viņu sejas iemirdzas priekpilnā pārsteigumā, mums ir risinājums!

  • Dāvanu karte
  • Living Forest
  • Latvijas Neatkarības karš 1918-1920
  • Stone Age
  • Kāršu kabatiņas
  • Lost Ruins of Arnak
  • Isle of Cats

Dāvanu karte

Tas, ko meklē, ir Brain Games dāvanu karte! Ja neesi drošs, ka šī cilvēka milzīgajā spēļu bibliotēkā vēl nav spēlē, ko esi noskatījis, vai arī nezini precīzi, ko tieši vēl tai varētu pievienot, ļauj pašam saņēmējam izlemt savu likteni un izvēlēties sev labāko dāvanu.

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes jebkādā vērtībā — gan fiziskā, gan elektroniskā formātā. Vienalga, vai vēlies kaut ko nelielu, ko pievienot jau esošai dāvanai, vai arī tā būs galvenā dāvana — mums ir ko piedāvāt!

Ja nu tomēr dāvanu karte tevi neuzrunā, tad piedāvāsim vairākus dāvanu risinājumus — spēles, ko iesakām ikvienam entuziastam.

Living Forest

Viens no šī gada lielākajiem jaunumiem ir spēle “Living Forest”, kas pieejama vien nepilnu mēnesi. 

Spēlē četri dabas gari — Ziema, Pavasaris, Vasara un Rudens — ir izsaukti, lai glābtu meža Svēto koku no Onibi postošajām liesmām. Viņi visi vēlas glābt savu mājvietu, lai kļūtu par leģendu un tādējādi iegūtu godpilno Varenā aizstāvja titulu. Lai uzvarētu baiso Onibi, būs jāstāda koki, jāatvaira nerimstošās liesmas, vai arī jāpamodina meža aizstāvi Sanki. Kuru taktiku izvēlēsies tu?

Spēle balstīta uz kavas veidošanas mehāniku. Mūsu kavas veido dzīvnieki, kas palīdz aizstāvēt mežu, turklāt spēles gaitā mēs to papildināsim ar vēl spēcīgākiem aizstāvjiem. Taču uzmanies! Kavā ir arī tumšie zvēri, kas kavē mūsu ceļu uz uzvaru.

Katrs dzīvnieks mums palīdz kā nu māk — daži ir labāki cīņā pret liesmām, citi labāk māk stādīt kokus. Pirmais, kurš nodzēsīs 12 liesmas, iestādīs duci dažādu koku vai sakrās 12 svētos ziedus, pieveiks Onibi un kļūs par leģendāro meža aizstāvi!

Latvijas Neatkarības karš 1918.–1920.

Spēlē “Latvijas Neatkarības karš 1918.–1920.”, lai nezaudētu Latvijas valsts neatkarību un uzvarētu, spēlētajiem būs jāsadarbojas līdzīgi, kā tās notika Latvijas vēsturē.

Spēles pamatā ir Latvijas Neatkarības kara notikumi, un tā sastāv no trim dažādiem scenārijiem, kuri ataino kādu no Latvijas Neatkarības kara posmiem. Katrā no spēles scenārijiem spēlētāji, kopīgi sadarbojoties, rekrutēs kaujas vienības, maršēs tās cīņā pret ienaidnieku, ārstēs ievainotos un sekos līdzi tam, lai karaspēks būtu pietiekami apgādāts. Cīņās uzvarēt palīdzēs kārtis ar vēsturiskām personībām.

Balstoties uz vēstures notikumiem, spēlē nenovērtējams palīgs būs Latvijas sabiedrotie — Igaunijas un Polijas bruņotie spēki. Tāpat galda spēle parāda Neatkarības kara sarežģītību — ja vienā brīdī Latvijas armija cīnās kopā ar vācu armijas vienībām kā sabiedrotajiem, tad jau pēc neilga laika nākas doties kaujās pret tām.

Ja tev patīk stratēģiskas kara spēles, kur taktiskam izvietojumam, gudrai plānošanai un pareizo komandu došanai īstajā brīdī ir nozīme, tad iegādājies spēli “Latvijas Neatkarības karš 1918.–1920.”, un, kas to lai zina, varbūt sanāks uzzināt arī kādus interesantus faktus par Latvijas vēsturi!

Šī spēli ir īpaši patriotiska, jo tā ir ne tikai izstrādāta Latvijā, bet arī ražota pie mums!

Nelasi noteikumus, iemācies spēli interaktīvi, izmantojot platformu "DIZED".

Stone Age

Ja tev patīk resursu vākšanas un izmantošanas mehānika, ko piedāvā spēle “Catan”, bet vēlies lielāku teikšanu pār veiksmes faktoru, tad “Stone Age” būs īstā spēle tev!

Katrs spēlētājs kļūst par savas cilts vadoni. Spēle sākas no rīta, kad izsūti savus cilts biedrus dienas darbos, sūti tos vākt resursus, medīt, būvēt, izgatavot jaunus darbarīkus, stādīt dārziņus un pat papardes zieda meklējumos, lai pārvestu mājās jaunu cilts biedru! Taču uzmanies, jo cilts var strauji augt un tev, kā atbildīgam vadonim, būs jāatrod veidi, kā dienas beigās visus pabarot!

Iespējamas dažādas spēles stratēģijas, dažādi veidi, kā uzvarēt! Mijiedarbība ar citiem spēlētājiem ir pilnībā atkarīga no tā, kā izvēlies spēlēt! Vēlies būt agresīvs un liegt citiem spēlētājiem visienesīgākās resursu vākšanas vietas? Droši! Vēlies mierīgi, savā nodabā vākt resursus un būvēt savu ciematu izmantojot instrumentus, ko tikai vakar izgatavoji, kamēr pārējie spēlētāji ķildojas? Bet lūdzu!

Kāršu kabatiņas

Kāršu kabatiņas ir nepieciešams aksesuārs kārtīgam spēļu cienītājam. Tās palīdz saglabāt spēļu sastāvdaļas tīras, sausas, nenobružātas un nesabojātas ilgāk, kas, savukārt, ļaus spēlēt tavas mīļākās spēles gadiem.

Mūsu sortimentā ir dažādu izmēru, krāsu, firmu un pat mākslinieciski izdekorētas kāršu kabatiņas, starp kurām katrs atradīs savai spēlei piemērotākās. Ja tomēr māc šaubas, kāda izmēra, kāda veida un cik daudz kabatiņas nepieciešamas konkrētai spēlei, mēs palīdzēsim piemeklēt visatbilstošākās! Vai arī pats vari izmantot mājaslapu “Sleeve Your Games”, kurā norādīts teju katrai spēlei, cik daudz un kādas kabatiņas nepieciešamas.

Lost Ruins of Arnak

Dodieties ekspedīcijā un noslēpumainajām Arnak tempļa drupām, lai pirmais iegūtu bagātīgākos dārgumus.

“Lost Ruins of Arnak” apvieno kavas veidošanas un darbinieku izvietošanas spēles elementus. Papildus tradicionālajiem kāršu efektiem, tās var izmantot arī darbinieku novietošanai, un, spēlētājiem pētot salu, kļūst pieejamas jaunas darbinieku darbības.

Dažām no šīm darbībām ir nepieciešami resursi, nevis darbinieki, tāpēc būs svarīgi izveidot stabilu resursu bāzi savā kāršu kavā. Vienā gājienā var veikt tikai vienu darbību, tāpēc izvēlies rūpīgi, kāda darbība tev tagad dos visvairāk labuma? Un ko varēs atļauties darīt vēlāk... pieņemot, ka kāds cits nerīkosies pirmais.

Isle of Cats

Ja tīko pēc stratēģiskas, bet vienlaikus tematiski jaukas un mīlīgas spēles, tad “Isle of Cats” ir izcils variants. Dodies kaķu glābšanas misijā un novieto viņus uz sava kuģa. Taču kaķi, būdami kaķi, izlaidušies visneiedomājamākajās pozās, tāpēc tev būs jāatrod labākais veids, kā tikt galā ar šo kaķu tetri.

Lai gan uzdevums jau tā ir izaicinošs, kaķi ir no dažādām ģimenēm un grib turēties kopā ar savējiem. Spēlē arī ir iespējams gūt bagātības, lai nopelnītu papildus punktus. “Isle of Cats” būs aizraujoša spēle kā mūsu hobija cienītājiem, tā viņu draugiem, kam mājas vēl nav simtiem spēļu.

Iespējams tu jau zini kādu spēli, kas tavam draugam jau ir un ļoti patīk. Tādā gadījumā vērts uzmest aci, vai šai spēlei nav pieejami kādi paplašinājumi.

Lielai daļai spēļu gaidu laikā parādās paplašinājums, kas jau tā iecienīto spēli padara vēl aizraujošāku. Tie var pievienot kādu jaunu elementu, pavērt durvis jaunām stratēģijām un ,iespējams, pat pilnīgi kājām gaisā sagriezt notikumus laukumā.

Jebkurā gadījumā šāda dāvana acīs saraisīs prieku ikvienam spēlētājam.

Iepriekšējais raksts Dāvanu ceļvedis — spēles pusaudžiem
Nākamais raksts Atklāta jauna iepakojuma un galda spēļu ražotne “Folded Box”

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki