Izlaist līdz saturam
Iepauzē - uzspēlē!

Iepauzē - uzspēlē!

Vai tu kādreiz mēdz atpūsties arī darbā? Bieži vien aizmirstam, kā atpūsties ne tikai brīvdienās. Galda spēles ir ļoti pateicīgs veids, kā uz kaut vai pusstundu atiet no saspringta darba vai mācībām, bet neļaujot prātam atslābt pavisam. Ir neskaitāmas spēles, kas neaizņem daudz laika, bet palīdz atbrīvoties no negatīvām domām un lieka stresa. Miljoniem galda spēļu entuziastu ir pārliecinājušies, ka spēles var sniegt spēcīgu pozītīvisma devu, kas savukārt uzlabo garastāvokli un labsajūtu, kā arī produktivitāti. Spēļu elementu iekļaušana darba organizēšanā var palīdzēt trenēties stratēģiskajā domāšanā, komunikācijas uzlabošanā, kā arī reakcijā uz dažādām situācijām. Piemēram, Brain Games kolektīvs ik nedēļas sapulcēs izmanto Rory's Story Cubes. Uzmetot kauliņus, veidojam stāstu par nedēļas piedzīvojumiem, iespaidiem, darbiem un nedarbiem. Tas mums palīdz būt lietas kursā par katra cilvēka atbildībām un paveikto, kā arī mēs uzzinām vairāk viens par otru. Pavisam vienkārši un vērtīgi!

Mēs spēles spēlejam daudz, tādēļ izaicinām arī jūs - līdz 25. februārim pusdienu pārtraukumā vai atpūtas brīdī uzspēlē kādu galda spēli ar kolēģiem un iemūžini šo brīdi! Īsi uzraksti, no kura uzņēmuma, kompānijas jūs esat, kādēļ tieši šī spēle un kā jums veicās. Publicē attēlu FB vidē, pievienojot mirkļa birku #spēļupauze, vai sūti mums uz e-pastu info@brain-games.com ar norādi #spēļupauze. 26.februārī izlozes veidā noteiksim, kura kolēģu grupa iegūst spēli Voila! un kura - Game of Trains! :)

Lai nav pārāk ilgi jāprāto, kuras spēles varētu darbā uzspēlēt, mēs iesakām:

  • Ja esi ar kolēģi divatā un abi vēlaties nedaudz atpūsties no darba:

Set vai Game of Trains - neaizņem daudz laika un ir viegli apgūstamas.

  • Ja esat vairāki kolēģi un gribat kārtīgi iekustināt prātu:

Om Nom Nom vai Carcassonne - būs jāveido stratēģija, bet neaizņems ilgāk kā 20 min. 

Spyfall - iejūtieties citās lomās, darba vidē, domājiet āķīgus jautājumus un mēģiniet atminēt, kurš no kolēģiem ir spiegs! Varbūt priekšnieks?

6.ņem! vai Voila! - Spēlējot šīs spēles par darāmajiem darbiem uz mirkli nāksies aizmirst, jo, lai uzvarētu, būs  ātri jādomā, jābūt veiklam, kā arī diezgan precīzam!


 

 

 Nu ko, laiks pauzei, ne? :)

Iepriekšējais raksts Galda spēļu apbalvojumi

Komentāri

eirkyit - 20 augusts, 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin Online ogb.qxtq.brain-games.lv.ewd.ie http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

avikexoraguf - 20 augusts, 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg ivh.qary.brain-games.lv.qdx.gv http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki