9 Apslēptie dārgumi, kurus meklēt nakts izpārdošanas laikā!

Nov 14 , 2019

0 Komentāri

Andrejs Timofejevs

9 Apslēptie dārgumi, kurus meklēt nakts izpārdošanas laikā!

Lielās svinības jau burtiski pēc dažām dienām, un, lai gan daudziem noteikti ir skaidrs uz kuriem plauktiem mērķēt sestdienas vakarā, mūsu darbinieki ir sarūpējuši Tev sarakstu ar 9 izcilām spēlēm, kuras varētu būt īpaši veiksmīgs atradums lielo atlaižu naktī!


Zombie 15'

Zombie 15"

2-4 spēlētāju reāllaika kooperācijas spēle. 

Ja regulārā cena varēja šķist par daudz 15 minūšu (satriecošai) jautrībai, tad nakts izpārdošanas laikā šī spēle paliek jau pievilcīgāka. Spēlētāju uzdevums ir 15 minūšu laikā ar savu komandas darbu, pieņemtajiem lēmumiem un, protams, laika menedžmentu, izdzīvot zombiju uzbrukumu. 

Tā kā spēle notiek reālajā laikā, tas ir, bez cikliskiem gājieniem, bet visiem vienlaikus, tad šīs 15 minūtes aizrit jo īpaši spraigā, jautrā un pilnvērtīgā piedzīvojumā, turklāt ar spēles dažādajiem scenārijiem paies krietns laiciņš līdz parādīsies deja vu sajūta. 


BANG! The Dice Game

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ja Tev patīk pārbaudīt savu veiksmi un meklē ko līdzīgu King of Tokyo, tad Bang! The Dice game būs lieliska izvēle, it īpaši lielākām cilvēku grupām. Pateicoties spēlētāju slepenajām lomām, Tu nekad nevari būt drošs, kurš ir Tavs sabiedrotais, un kurš ienaidnieks.

Kompakts iepakojums, viegli apgūstamie (un iemācāmie) noteikumi un ātrā izspēle garantēs, ka šo spēli izdosies likt uz galda spēļu vakaros gana regulāri, kas nozīmē, ka izpārdošanas naktī šis varētu būt ļoti izdevīgs pirkums.


Deception Murder in Hong Kong

4+ spēlētāju dedukcijas un blefošanas spēle

Piekritīsi, iejusties izmeklētāju lomās, lai kopā ar draugiem atrisinātu noslēpumainu slepkavības lietu, šķiet pat ļoti labs plāns. Iespējams, to sabojāt var tik vien fakts, ka slepkava ir kāds no Jums… Lieliska alternatīva Mysterium spēlei, ja meklē ko līdzīgu, bet tematiski dziļāku.

Spēles mānīgi mazais iepakojums, iespējams, varētu likt novērsties no pirkuma, bet izpārdošanas naktī šādam “acu apmānam” nav nozīmes - lieliska izvēle neaizmirstamiem noziegumu šķetināšanas vakariem.


Pick your Poison

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ko Tu labāk izvēlētos - nekad vairs nespēlēt galda spēles vai visu dzīvi spēlēt vienu un to pašu spēli? Šādi un daudz asprātīgāki jautājumi būs Tavā priekšā, ja izvēlēsies nakts izpārdošanā tieši šo ballīšu spēli. 


Pandemic: Legacy Season 1 / 2

2-4 spēlētāju kooperatīvā spēle

Spēle, kas reti atstāj vienaldzīgu. Daudziem ar Pandemic: Legacy asociējas visneatkārtojamākie un īpašākie galda spēļu mirkļi. Galvenokārt, jo tik tiešām tas ir unikāls, vienreiz spēlējams stāsts ar pavērsieniem un lēmumiem, kas jāpieņem kā nevienā citā spēlē. 

Pandemic Legacy trumpis ir vienlaikus arī tās klupakmens, jo ne visiem ir vēlme atdot tik krietnu summu par spēli, kuru iespējams izspēlēt tikai vienreiz (tiesa gan, šī viena reize sastāv no 12 dažādiem, bet secīgiem sižetiem/spēļu partijām), jo spēles gaitā naksies gan plēst kartiņas, gan modificēt spēles laukumu un visādi citādi “iznīcināt” savu pirkumu, bet tāpēc taču ir atlaižu nakts, lai šo ļoti īpašo spēli padarītu par drošāku pirkumu.

 

Hostage Negotiator

1 spēlētāja kauliņu mešanas un kāršu spēle

Kad vēl sevi palutināt, ja ne lielākajā atlaižu naktī? Un kā vēl labāk to izdarīt kā iegādājoties spēli, kas paredzēta tikai vienam spēlētājam? Kā labākajās ķīlnieku sagūstišānas filmās, arī Tev ir iespēja sajusties vidutāja lomā un dažādos scenārijos, dažādos veidos ar kauliņu un kāršu palīdzību nonākt līdz labvēlīgam vai vismaz daļēji labvēlīgam rezultātam (spēles beigas var izvērsties visdažādākajos scenārijos). 

Lielisks taktikas un veiksmes pārbaudījums, kas būs kā radīts nakts izpārdošanas pirkumam.


Takenoko

2-4 spēlētāju teritorijas izbūvēšanas spēle

Ja kāds varētu paiet spēlei garām, jo pēc iepakojuma tā šķiet vairāk piemērota bērniem, tad neseko kļūdainajam piemēram, bet gan grāb ciet, pirms kāds jau nav paspējis pirms Tevis! 

Lieliska, stratēģiska spēle ar skaistu spēles laukumu, izaicinošu bambusu audzēšanas mehāniku un aizraujošu sacensību spēlētāju starpā. Turklāt tā lieliski izskatīsies ne tikai izlikta uz galda, bet arī Tavā spēļu plauktā.


KLASK

2 spēlētāju veiklības spēle

Šis noteikti nav nekāds slēptais dārgums, jo spēle šobrīd ir viena no populārākajām pasaulē, bet kāpēc to ierindojam šeit? Jo, runājot par galda spēlēm, iespējams jau būsi nedaudz pieradis pie kārtīm, miniatūrām un citiem elementiem, uz mirkli piemirstot, ka arī KLASK ir nopērkams pie mums veikalos un ar 25% atlaidi, šis varētu būt viens no veiksmīgākajiem nakts ķērieniem. 

 

Cortex Challenge

2-6 spēlētāju atjautības un viesību spēle

Viens no šī gada jaunumiem, par ko savā iecienītāko spēļu video sižetā šodien arī pastāstīja Arvils - Cortex Challenge, kur kopā ar draugiem sacentīsieties par veiklākā, attapīgākā un prasmīgākā mīklu un uzdevumu risinātāja titulu. 

Šis būs lielisks pirkums, ja meklē spēli ar ko papildināt galda spēļu ballīšu vakarus, jo būs gan jaunums spēlētāju vidū, gan arī patiesi varēsiet pakustināt savas pelēkās šūniņas.

 

Kuras spēles Tu esi noskatījis sestdienas svinībām? Neaizmirsti pievienoties pasākumam arī Facebook, lai piedalītos dažādu balvu izlozē, iegūtu jaunāko informāciju par sestdienas pasākuma norisi un protams padalies ar ziņu starp draugiem. 


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti