Izlaist līdz saturam
Spēļu cīņu fināls

Spēļu cīņu fināls

Pēdējos 3 mēnešus notika spraigas spēļu cīņas un nu esam nonākuši līdz finālam. Pēc jūsu balsīm finālā cīnīsies Codenames pret Catan.

Kas sagaidāms finālā?

Finālā vēl mazliet mainīsim punktu attiecību katrā no grupām. Seko līdzi informācijai, jo gaidāmi vēl arī citi pārsteigumi fināla cīņas laikā!

Kas notiks pēc fināla?

Viena no spēlēm iegūs titulu "Klientu mīlētākā spēle 2018" un šīs spēles 20 kopijas mēs nodosim ziedot.lv un kopīgi iepriecināsim tos, kuriem svētkos mazliet grūtāk.

Fināls sāksies 10. decembrī un noslēgsies 17. decembra rītā.

Zemāk aprakstām abas spēles.

 

Anna: Kas man patīk šajā spēlē? Neparedzamība un vairākspēlējamība. Katrā kompānijā spēle izvēršas pilnīgi citāda, jo katrs mēs domājam un saprotam lietas pilnīgi citādi vai tieši otrādi — vienādi, un nekad nebūs identiska spēle. Interesanti, ka vienmēr šo spēli spēlējot attopamies, ka pagājušas jau vairākas stundas, bet spēlēt gribās vēl. Tikko iegādājāmies arī Codenames Duel, kas atrisina to, ka bieži galda spēlēs vajadzīgi vairāk kā 2 spēlētāji, lai spēle būtu interesanta. Arī Codenames Pictures nav ne vainas! Jā, Codenames man ļoti patīk... varētu atkal uzspēlēt.

Par spēli vairāk lasi šeit.

Edgars: Grūti pateikt, kas tieši, bet arī pēc vairākiem simtiem partiju kaut kas mani tur pievelk. Droši vien tās ir emocijas, veiksmes un stratēģijas mijiedarbība, vieglums (tā ļoti labi ietrāpās „līdz stundai“ kategorijā). Patīk mainīties, papļāpāt un vienkārši skatīties, kas notiek.

Par spēli vairāk šeit.

Iepriekšējais raksts Kolekcionējamās kāršu spēles – populāras jau teju trīs desmitgades

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki