Oct 23 , 2017

0 Komentāri

Andrejs Timofejevs

Novembra spēle — ICE COOL!

Brain Games sadarbībā ar grāmatnīcu Jānis Roze meklē 10 spēlētāju grupas visā Latvijā, kas nav spēlējuši spēli ICE COOL, bet būtu gatavi iemācīties un izspēlēt spēli, kā arī vēlāk pastāstīt par savu pieredzi, viedokli par spēli.

Kā pieteikties:

Līdz 31.oktobrim piesaki savu spēlētāju grupu un aizpildiet pieteikuma anketu (tā var būt draugu grupa, klase, jauniešu centrs u. tml.)

Anketa (klikšķini uz saites): https://goo.gl/forms/yFm0XnxSwhyS8Oxv2

 

Līdz 7.novembrim mēs izvēlēsimies 10 spēlētāju grupu pieteikumus*, kurām nosūtīsim spēli testēšanai. Spēle paliek kā dāvana spēlētāju grupai.

Ar izvēlētajām grupām sazināsimies personīgi.

 

Saņemot spēli:

  • Izspēlējiet spēli, cik vien jūsu spēlētāju grupiņa vēlas. Jo vairāk jo labāk!
  • 3 nedēļu laikā gaidīsim jūsu atgriezenisko saiti par spēli.**
  • Jūsu atsauksmes var tik publicētas mūsu mājaslapā, sociālo tīklu platformās, lai arī citi varētu redzēt un dalīties ar jūsu pieredzi, spēlējot spēli.

 

* Pieteikumus izvērtēs Brain Games komanda, vērā ņemot motivāciju piedalīties. Ņemam vērā pieteikumus arī no iepriekšējiem mēnešiem.

** Jūs saņemsiet atgriezeniskās saites anketu, kurā varēsiet novērtēt spēli un aprakstīt savu pieredzi. Būsim ļoti priecīgi, ja pievienosiet attēlus vai video materiālus no spēļu partijām.

 

!!! Grupas, kas veiks atgriezenisko saiti laikā un pievienos vizuālos materiālus, piedalās izlozē, kas notiks ik pēc 3 mēnešiem (tuvākā novembrī). Balvā — 60 EUR dāvanu karte no Brain Games.


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti