Izlaist līdz saturam
KeyForge launch party atskats

KeyForge launch party atskats

14. novembra vakarā notika jaunās un pavisam unikālās spēles KeyForge ballīte. Ieradās ļoti kupls interesentu skaits, kas lika secināt to, ka turpmāk šādus pasākumus vajadzētu rīkot plašākās telpās un ar lielāku vērienu.


Ar ko tad šī spēle ir tik unikāla? Tā ir kolekcionāru žanra spēle, kurā spēlētāji 1 pret 1 spēlē katrs ar savu pilnīgi unikālu kāršu kavu. Iegādājoties spēles komplektu, tu nekad nevari zināt, ko saņemsi. Tālāk tavs uzdevums ir iemācīties sava komplekta stiprās un vājās puses, lai to izmantotu pēc iespējas optimālāk un atrastu savu uzvaras stratēģiju. Nevienam citam pasaulē šāda iespēja nebūs. Tava kava būs ne tikai ar unikālu kāršu kombināciju, bet arī ar unikālām kāršu aizmugurēm un unikālu kavas nosaukumu. Viena lieta, kas jāņem vērā – spēle ir pieejama tikai angļu valodā, tātad ir jāzina angļu valodu, lai varētu izlasīt tekstus uz kārtīm.


Redzot spēles veiksmīgo startu, jau plānojam turpmākos pasākumus un turnīrus. Vairāk vai mazāk regulāri notiks spēles entuziastu pulcēšanās kopīgiem spēļu vakariem. Par to plašāk var uzzināt Brain Games veikalā vai rakstot uz reinis@brain-games.com.

Iepriekšējais raksts Kolekcionējamās kāršu spēles – populāras jau teju trīs desmitgades

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki