Dāvanu ceļvedis — spēles diviem spēlētājiem

Dec 16 , 2021

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

Dāvanu ceļvedis — spēles diviem spēlētājiem

Vai lielāko daļu savu vakaru pavadi kopā ar mīļoto, ģimenes locekli vai istabas biedru? Vai centies izdomāt, ko šim cilvēkam uzdāvināt? Beidz lauzīt galvu un iegādājies galda spēli! Tā jūsu kopīgos vakarus padarīs patīkami rotaļīgus, kā arī sniegs jums abiem prieku vēl gadiem ilgi. 

Eksistē daudz un dažādas spēles diviem spēlētājiem no vienkāršām un abstraktām spēlēm līdz sarežģītām un tematiskām piedzīvojumu spēlēm, kuras varēsiet spēlēt stundām ilgi. Turklāt jūs varat spēlēt arī daudzas citas spēles, kas paredzētas arī lielākam spēlētāju skaitam! 

Spēles, kas paredzētas diviem spēlētājiem

“Klask” ir strauja galda spēle sporta tematikā ar vienkāršiem noteikumiem. Šī ir lieliska, no ekrāniem brīva izklaide tiem, kam netīk tradicionālās galda spēles vai nepietiek enerģijas to spēlēšanai. Ārkārtīgi aizraujoša Dānijā radīta spēle ar lielisku izpildījumu, kas dos enerģiju ikvienam!

“Codenames Duet” paredzēta lielākajiem spiegiem mūsu vidū, kuri vēlas savus vakarus pavadīt noslēpumainākā gaisotnē. Šajā populārās spēles “Codenames” versijā diviem spēlētājiem darbojas divi spiegi, kuriem jāsadarbojas, katram meklējot vienu vārdu, ar ko otram norādīt uz noteiktām kārtīm, kas atrodas uz galda. Ja spēļu vakaram pievienosies draugi, “Codenames Duet” jūs nepievils to var spēlēt arī divās komandās!

Kopīgiem spēkiem uz uzvaru

Visiem Harija Potera faniem meklējumi būtu jāpārtrauc pie sadarbības un tajā pat laikā sāncensības pilnās kāršu kavas veidošanas spēles “Harry Potter: Hogwarts Battle”. Spēles kastē atradīsi septiņas spēles ar arvien spēcīgākiem pretiniekiem un burvestībām. Spēlētāji ieņem kāda galvenā varoņa lomu, kurš, izmantojot burvestības, uzbrūk saviem pretiniekiem, gūst ietekmi un dziedē sevi un citus. Šo spēli vislabāk spēlēt diviem spēlētājiem!

Ja vien neesi jau noguris no koronavīrusa pandēmijas, izmēģini lielisku sadarbības spēli Pandemic”. Pašreizējā situācija pasaulē piešķir spēlei jaunu dimensiju kādus lēmumus pieņemtu tu, kad visā pasaulē notiek vīrusa uzliesmojumi un cilvēce teju zaudēs kontroli pār situāciju. “Pandemic” ir aktuāla spēle ar skaistiem spēles elementiem un dažādām grūtības pakāpēm. Spēlētāji var savā starpā apspriest visus gājienus un visi kopā dala kā zaudējuma sāpes, tā uzvaras prieku.

“The Mind” ir lieliski piemērota tiem, kam patīk lasīt domas (vai vismaz izmēģināt to!). Spēles mērķis ir sinhronizēt spēlētājus tādā mērā, lai viņi spētu sakārtot kārtis augošā secībā, nepasakot ne vārda un nedodot nekādus citus mājienus. Jo vairāk spēlētāju, jo izaicinošāka spēle kļūst, bet jūs arī tiekat atalgoti ar vairāk dzīvībām un zvaigznēm. Cik tālu jūs tiksiet? “The Mind Extreme” paceļ spēli nākamajā līmenī un piedāvā vēl lielākus izaicinājumus. 

Ja vēlies mierpilnu vakaru pārvērst aizraujošā piedzīvojumā, meklē “EXIT” spēles, kas tavas mājas pārvērtīs izlaušanās istabā! Šajās spēlēs ļoti svarīga ir sadarbība, loģiskā un radošā domāšana, kā arī tās liks spēlētājiem izjust trauksmi, satraukumu un patiesu vēlmi censties izlauzties. “EXIT” spēles ir maza izmēra un tās ir viegli paņemt līdzi, lai kur arī dotos.

Draudzīga sāncensība

“Spārnotie” ir īsts dārgums! Spēlei ir elpu aizraujošs dizains, augstākās kvalitātes spēles elementi un pirmšķirīgs tehniskais izpildījums. Spēli kopā var spēlēt kā stratēģi, kas tiecas pēc uzvaras, tā spēlētāji, kas izbauda skaistu putnu piesaistīšanu saviem rezervātiem. Sava gājiena laikā tu vari veikt vienu no četrām darbībām, ja vien ir pieejami darbību kauliņi. Šī spēle piedāvā debešķīgu spēlēšanas pieredzi un šo to iemāca par dažādām putnu sugām.

Spēlē “Splendor” spēlētājiem jākrāj dārgakmeņu žetoni, lai iegādātos attīstības kārtis. Savā gājiena spēlētāji var paņemt trīs dažādu krāsu dārgakmeņus, divus vienas krāsas dārgakmeņus, iegādāties attīstības kārti ar sakrātajiem žetoniem vai rezervēt attīstības kārti vēlākam laikam. Šī ir ātra spēle ar vienkāršiem noteikumiem un skaistiem spēles žetoniem, kas izskatīsies lieliski jebkura spēļu entuziasta plauktā!

“Carcassonne” ir ārkārtīgi populāra spēle visā pasaulē un ne bez iemesla tā patīk visu vecumu spēlētājiem. Savā gājienā spēlētāji neskatoties paceļ vienu lauciņu un novieto to uz galda, savienojot ar jau iepriekš novietotajiem lauciņiem. Tad spēlētājs var novietot pavalstnieku, tā piesakot savas tiesības uz, piemēram, pilsētu, kas attēlota uz novietotā lauciņa. “Carcassonne” piedāvā daudz veidus, kā krāt punktus. Spēlei ir vairāki paplašinājumi, kas to padarīs vēl aizraujošāku. Jautra un kolosāla galda spēļu klasika, kas savu kvalitāti pierādījusi desmitiem gadu garumā!

Strādnieku novietošanas spēle “Stone Age” spēlētājus aizved atpakaļ pagātnē uz akmens laikmetu, kur viņiem jāceļ ēkas. Lai to izdarītu, spēlētājiem jākrāj resursi, metot kauliņu, un jāatceras pabarot sava ciemata iemītniekus! Papildus ir iespēja iegādāties kārtis, lai vēl vairāk attīstītu savu ciematu. Tā kā uz metamā kauliņa uzmestās vērtības ir neparedzamas, spēlētājs var iegādāties darbarīkus, lai garantētu labu rezultātu.


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti