Dec 13 , 2017

0 Komentāri

Andrejs Timofejevs

Brain Games Anna iesaka

Kā jau daudziem zināms, esam lieli spēļu entuziasti un katram no mūsu darbiniekiem ir sava gaume attiecībā uz spēlēm. Vieniem patīk garas un sarežģītas stratēģijas spēles, citiem — kooperatīvās, bet vēl citiem — veiklības spēles. Jebkurā gadījumā mūs vieno liela interese par visu, kas saistīts ar galda spēlēm un to kultūru, tādēļ daži no mūsu kolēģiem ir piekrituši pastāstīt par spēlēm, kas viņiem šobrīd šķiet interesantas un aktuālas.

Annas ikdiena paiet mārketinga un komunikācijas procesos. Ārpus šiem darba pienākumiem viņa priecājās, kad kolēģi velta laiku, lai iemācītu kādu jaunu spēli. Lūk, trīs no Annas iecienītākajām spēlēm, ko viņa ieteiktu citiem izmēģināt.

Codenames

Codenames ir intrigas pilna galda spēle ballītēm un viesībām. Tikai divi noslēpumainākie spiegi zina 25 aģentu identitātes. Viņu komandas biedri zina šos aģentus tikai pēc viņu segvārdiem. Vai spiegi spēs nodot savai komandai pēc iespējas precīzāk informāciju par aģentiem pirms to izdara pretinieku komanda?

Anna: Mana viena no iecienītākajām spēlēm noteikti ir Codenames. Kolēģi jau par mani smej, ka man ir atkarība, jo esmu nopirkusi un sadāvinājusi šo spēli visai ģimenei un tuvākajiem draugiem. Kas man patīk šajā spēlē? Neparedzamība un vairākspēlējamība. Katrā kompānijā spēle izvēršas pilnīgi citāda, jo katrs mēs domājam un saprotam lietas pilnīgi citādi vai tieši otrādi — vienādi, un nekad nebūs identiska spēle. Interesanti, ka vienmēr šo spēli spēlējot attopamies, ka pagājušas jau vairākas stundas, bet spēlēt gribās vēl. Tikko iegādājāmies arī Codenames Duel, kas atrisina to, ka bieži galda spēlēs vajadzīgi vairāk kā 2 spēlētāji, lai spēle būtu interesanta. Arī Codenames Pictures nav ne vainas! Jā, Codenames man ļoti patīk... varētu atkal uzspēlēt.

Village

Spēle Village ir pilna dažādu stratēģisku lēmumu. Spēles interesantais gājienu mehānisms, ļauj veikt īsus un konkrētus gājienus, bet tas nebūt nenozīmē, ka izvēle būs viegla.

Anna: Salīdzinoši viegla stratēģijas spēle ar interesantu mehāniku un tematiku. Katram spēlētājam ir sava dzimta, ar kuru viņš darbojās visu spēles gaitu — iet uz tirgu, dodas uz baznīcu, mācās amatus, iesaistās ciema politikā u. tml., tādējādi pelnot punktus uzvarai. Kā arī laiks iet uz priekšu, tādēļ jārēķinās, ka dzimtas cilvēki var mirt, bet dzimst arī jauni! Gluži kā dzīvē! Jebkurā gadījumā, manuprāt, forša spēle, kas ir laba alternatīva, ja Catan un Ticket to Ride apgūts, bet gribas ko sarežģītības ziņā līdzīgu.

Klask!

Klask ir aizraujoša divu spēlētāju galda spēle gan bērniem, gan ģimenei. Viens ar otru sacenšoties spēlētāji mēģina trāpīt bumbiņu pretinieka bedrītē.

Anna: Pirmo reizi, kad ieraudzīju spēli, biju ļoti skeptiska, bet kolēģis izaicināja uz maču, kas parādīja, ka spēle ir ļoti aizraujoša, ātra un noteikti viegli apgūstama. Iesaku azartiskiem cilvēkiem! Patīk arī spēles dizains! Vienīgais mīnuss — spēle aizņem vietu, tomēr tam var tikt pāri. 

P. S. I like Codenames.

---

Vai esi gatavs izmēģināt ko jaunu? Vēlies spēles apskatīt dzīvē un uzzināt ko vairāk? 
Nāc uz Brain Games veikalu Rīgā, K. Barona ielā 55, un kolēģi pastāstīs par šīm un citām spēlēm vairāk. 
Vienmēr spēles vari aplūkot arī mūsu interneta veikalā www.brain-games.lv.


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti