Atskats uz KeyForge ChainBound Riga 007

Mar 28 , 2019

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

Atskats uz KeyForge ChainBound Riga 007

Noslēdzoties jau septītajam KeyForge turnīram, mums pirmo reizi ir atkārtots uzvarētājs! Tas pierāda to, cik daudzpusēja un dinamiska ir mūsu lokālā komūna.
Vēl cits vērā ņemams sasniegums ir, ka vienam no vietējajiem spēlētājiem, ar ļoti stabilu sniegumu, jau ir izdevies tikt pasaules rangu top 17-32 no vairāk kā 735000 reģistriem spēlētājiem, tas ir tiešām apbrīnojami. 
Svarīgi ir, ka šie fakti mūs iedvesmo nevis iebiedē, jo spēles turnīru struktūra paredz balansa sistēmu, kas jaudīgākos spēlētājus liek vienu pret otru un pēc noteikta uzvaru skaita katra nākošā reize būs ar vien grūtāka. Tas attiecīgi jaunajiem paver iespējas izpausties un iegūstot pietiekamu pieredzi kārtīgi pacīnīties par tituliem.
Nav gluži tā, ka katru reizi pie mums uzrodas pavisam jauni spēlētāji, bet šoreiz tā bija un bez īpaša pārsteiguma spēlētājs jau paspēja gūt uzvaras atsevišķos raundos, spēli iemācoties vien pāris minūtes pirms pasākuma. Pagaidām turnīru apmeklētība ir ļoti stabila un paredzam, ka turpmāk tā tikai pieaugs. Plānojot apjomīgākus turnīrus nākotnē, sagaidām arī viesus no Lietuvas un Igaunījas, kā tas parasti notiek mūsu rīkotajos pasākumos.
Nākamais pasākums jau 3. aprīlī plkst. 19:30 Brain Games veikala telpās, K. Barona ielā 55.

 


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti