21. decembris

Dec 21 , 2018

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

21. decembris

21. decembris — Patchwork

Man vienmēr patīk piedāvāt uzspēlēt šo spēli. Tas izklausās apmēram šādi:

— Klau, vai gribi uzspēlēt Patchwork?

— Par ko tā ir?

— Nu, mēs veidosim lupatu segas un mērķis ir izveidot skaistāko no segām!

Ja kāds neko nav dzirdējis par Patchwork, tad neizpratnes skatiens ir tā vērts.

Šai divu spēlētāju spēlē oponenti konkurē, kurš izveidos skaistāko (lasīt efektīvāko) lupatu deķi. Taisnības labad gan ir jāsaka, ka spēle ir diezgan abstrakta. Uz segas ir pogas, kas tiek izmantotas kā valūta, lai pirktu segas lauciņus, kas ir diezgan neloģiski, taču tematiskuma sajūta tiek radīta ar izciliem komponentiem.

Šī ir ļoti taktiska spēle. Konstanti ir jābalansē vairāki elementi — pogu ienākums, laukuma aizpildīšana un laika patēriņš. Papildu līmeni rada aspekts, ka spēles otrajā pusē var būt sarežģīti aizpildīt laukumu, taču mans mīļākais elements ir tas, ka tu pilnībā pārredzi savu un oponenta laukumu un vari izdomāt, kuru lauciņu ņemt, lai oponentam apgrūtinātu dzīvi. Tieši šīs interaktivitātes dēļ vairākspēlējamība ir ļoti augsta, un praktiski katra spēle, ko līdz šim esmu izspēlējis bija aizraujošs prāta duelis.

Kristaps: “Šis noteikti bija viens no maniem šī gada pārsteigumiem, ko izmēģināju un gandrīz momentāli iegādājos. Patchwork ir izcila divu spēlētāju spēle, ko ir vienkārši iemācīties, bet tai pat laikā tavs prāts tiek nemitīgi izaicināts. Īpaši spēli iesaku pāriem, kuriem patīk vakarus aizpildīt ar intelektuālām nodarbēm. Tāpat šī ir lieliska spēle šaha faniem. Noteikti iesaku pamēģināt — vērtējums 8 no 10.”

“Bez ierunām, mīļākā spēle, ko spēlēt ar sievu. Stratēģiska, taktiska un ļoti jautra ar mokošiem lēmumiem, kā arī sniedz īpašu prieku ievietot dažādas formas citās dažādās formās. Patiešām viena saspringta spēle. :D”  


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti