19. decembris

Dec 19 , 2018

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

19. decembris

19. decembris — Carcassonne un spēles paplašinājumi

"Carcassonne" (Karkasone) ir pasaulē plaši pazīstama galda spēle ģimenei. Spēlētāji ņem lauciņus no krājumiem un izvieto tos uz galda, veidojot pilsētas, pļavas, klosterus un ceļus. Jo vairāk un lielāki īpašumi Tev pieder, jo vairāk punktus Tu iegūsti, bet esiet uzmanīgi! Citi spēlētāji var Tavus īpašumus pārņemt savā valstībā. "Carcassonne" ir 2001. gada labākā spēle un Top 5 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus.

"Carcassonne" ir ļoti simpātiska vieglās stratēģijas spēle, kuru var apgūt piecās minūtēs, operatīvi uzsākt un veikli izspēlēt līdz galam, lai atkal ķertos pie jaunas partijas. Katrs saņem 7 pavalstniekus un kaudzi ar aizklātiem lauciņiem, kurus secīgā kārtībā spēlētāji ver vaļā un pievieno savai impērijai. Taču maldās tie, kas apgalvo, ka tā ir tikai laimes spēle — izglītots "Carcassonne" spēlētājs pārzina, cik bieži spēlē sastopami dažāda veida lauciņi, kas palīdz plānot, kur izvietot savus pavalstniekus, lai iegūtu labākus īpašumus. "Carcassonne" jums sagādās ne mazums pārsteigumu, jo laukuma aprises spēles gaitā nemitīgi mainās. Interesanti, ka pilsētas tūrisma industrija ir pieredzējusi jaunu uzplaukumu, tieši pateicoties šīs galda spēles popularitātei visā pasaulē.

Oskars: “Šķiet, ka Carcassonne bija pirmā spēlē, ko es iegādājos Brain Games veikalā. Spēles mehānikā kaut kas ļoti aizrāva un to nekad neapnīk spēlēt. Nekad laukums nav vienāds, vienmēr ir citādāks un dažkārt pat ļoti sarežģīts un interesants. Pavisam nesen iegādājos pirmos divus paplašinājumus, kas padarīja spēli vēl interesantāku. Forši, ka pirmais paplašinājums dod iespēju spēli spēlēt sestajam spēlētājam. Papildus klāt nāk arī jauni noteikumi, kas maina spēles darbību un mazliet vairāk jādomā līdzi ko darīt tālāk. Katrā ziņā Carcassonne ir ļoti interesanta spēle, ko kopā spēlēt gan ar draugiem, gan ar ģimeni.”

Tikai šodien īpašs Ziemassvētku piedāvājums. Visiem Carcassonne paplašinājumiem 15 % atlaide.


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti