Izlaist līdz saturam
17. decembris

17. decembris

17. decembris - ICECOOL

Ja vēl nezini, kas ir ICECOOL, mēs Tev paskaidrosim!

Spēles mehānika pašā būtībā nav sarežģīta — ar knipju palīdzību spēlētājam ir jāpārvieto pingvīnu figūriņas pa spēles laukumu jeb pingvīnu skolu, kuru veido kopā saliktas kastes, kas veido „skolas telpas“ ar sienām un caurumiem jeb durvīm.
Kā spēlētājs tu vari būt vienā no divām lomām. Palaidņa — pingvīna, kurš cenšas „aizbēgt no stundas“ un savākt garšīgas zivis, kas izvietotas pa visu spēles laukumu virs durvīm, vai arī tu vari būt skolas dežurants, kura uzdevums ir šos palaidņus noķert!
Šī spēle ir gluži kā vecā labā „knipju“ spēle ar dambretes kauliņiem, kas tik daudz spēlēta bērnībā, tomēr elegantais spēles dizains un stāsts par pingvīnu skolu piešķir īpašu šarmu un azartu. Turklāt, ja sākumā liekas, ka varēs tā vienkārši „pašaudīties“ ar figūriņām pa laukumu un „kā būs tā būs“, tad pavisam drīz jau saproti, ka būtībā šo spēli var spēlēt arī ļoti gudri, plānojot vairākus gājienus uz priekšu gluži kā šahā, mēģinot paredzēt, kur tavs pretinieks dosies, kā labāk viņu noķert! Un, protams, attīstot savu meistarību pašos knipjos! Mums pagaidām vēl padodas tikai taisni sitieni, bet trenējamies arī iegriezt un pat lekt pāri sienām.

ICECOOL ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Pirmā "knipju" spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains "kaste kastē" sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.

Bet…

...ICECOOL 2, kas starp citu ir JAUNUMS,  ir gan patstāvīga spēle, gan paplašinājums iepriekšējai versijai. Šajā variantā nāk klāt jaunas viena punkta kārtis ar papildus uzdevumiem, spēja pārvietot zivis ar jaunajām divu punktu kārtīm un turnīru punktu skaitīšanas sistēma. Apvienojot abas versijas, spēlētāji iegūs:

  • Vairākus jaunus izkārtojumus
  • Jaunu spēlēšanas veidu - sacīkstes
  • Jautrības palielināšanu līdz pat 8 spēlētājiem
  • Iespēju radoši izpausties un radīt personīgus izkārtojumus
Iepriekšējais raksts Atklājam online turnīru sezonu ar Yu-Gi-Oh TCG

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki