15. decembris

Dec 15 , 2018

5 Komentāri

Oskars Valtenbergs

15. decembris

15. decembris - Black Stories

Vai esat lasījuši I. ZiedoņaMelnā Pasaka”? Tur viss ir melns. Tur neko nevar redzēt un jātaustās ar rokām. Velns ir melns. Televizors ir melns. Gaismas tur nav. Ja kāda gaisma tur pagadās (kas notiek tad, kad velns iet ārā uz mūsu pasauli, kur spīd saule), tad gaismu ķer velni, kuru pēc tam ietin melnā avīzē un dod citiem velniem, kuri dodas ārā, lai tie to gaismu izmet ārā. Melnajā pasakā viss ir otrādi – tīrs ir netīrs, netīrs ir tīrs, labs ir slikts un slikts ir labs. Bet “Black Stories” nemaz nav kā “Melnā Pasaka”. “Black Stories” ir par cita veida stāstiem… par nedaudz 12+ stāstiem...


"Black Stories" ir mistērijas pilna ballīšu un viesību galda spēle. Spēle, kurā vadītājs izlasa vienu no daudziem šausminošajiem scenārijiem un pārējiem ir jāuzdod jautājumi, uz kuriem vadītājs var atbildēt tikai ar "Jā / Nē". Visi spēlētāji kopīgiem spēkiem cenšas izprast situāciju un tādā veidā uzvarēt.

“Daudz mazu humora pilnu mīklu. Spēles raundi ir īsti un aizraujoši! Zināma problēma ir tad, ja Tu jau zini kārtis un tad aizrautība zūd, bet to var neņemt vērā un to visu aizmirst, lai spēli izbaudītu no jauna!”

“Mēs šo spēli spēlējam ballītēs, pasēdēšanā ar draugiem, ģimenes lokā, universitātē, ceļojot, principā VISUR gadiem ilgi.
Cilvēki šīs spēles laikā atveras, iesildās (ar vai bez alkohola), parasti pirms vai starp ēdienreizēm.

“Black stories” ir lieliskākais Ice Braker, kādu esmu atradis. Pat labāks nekā Werewolf spēles vai Šarādes.

Šajā spēlē nav nekā slikta. Cilvēki to pieprasa, sakot “Hei! Paņem līdzi “Black Stories” uz restorānu, labi?” vai “Vai atceries paķert tās “Black Stories” kārtis? Dievinu tās!”.
Šīs spēles iegādi nekad nenožēlosi. Pateicoties tai, neskaitāmi vakari ir bijuši tik jautri, kā nekad.”

Šodien īpašs konkurss mūsu facebook lapā!


5 Komentāri

 • 15 Dec 2018 default/*'"

  default

 • 15 Dec 2018 default

  default/*’"

 • 15 Dec 2018 default

  default

 • 15 Dec 2018 default

  default

 • 15 Dec 2018 default

  default


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti