Izlaist līdz saturam
14. decembris

14. decembris

14. decembris - The Mind

Vai Tev arī ir bijuši momenti dzīvē, kad ar kādu draugu vienlaicīgi pasaki pilnīgi vienu un to pašu? Dīvaini, ne? Bet NENORMĀLI FORŠI! Tās ir reizes, kad uz sekundi sanāk iedomāties, ka esi no Harija Potera pasaules vai arī ar telepātiskām spējām… vai arī pat ekstrasenss! Ko darīt, lai šī sajūta nepazūd, un, lai to izjūt arī Tavi draugi? Mūsu atbilde uz šo mokošo jautājumu ir spēle “The Mind”.  

Kad tu ar savu draugu vienlaicīgi pasaki vienu un to pašu.Reizēm prāts izspēlē ar mums jokus…

Ko redzi tu? Kaķi vai zivi?

Un šeit? Putnu vai lauvu?

 

Bet pienācis laiks jokus izspēlēt ar prātu!

“The Mind” ir ļoti interesanta spēle, kurā visiem spēlētājiem ir jāizspēlē kārtis augošā secībā no 1-100 bez jebkādas komunikācijas. Kļūst interesanti redzēt, kā spēlētāji bez komunikācijas izlems, kuras kārtis izspēlēt. Komunikācija tomēr savā ziņā notiek, bet bez fiziskām vai verbālām norādēm. Šī spēle ir smagi atkarīga no spēlētājiem, kuri noteiks to, ko šī spēle piedāvās, kas reizēm ir maz, tomēr bieži vien ir daudz ko izbaudīt. “The Mind” ir ļoti intriģējoša. Tā ir kaut kas pilnīgi jauns, ko var ātri un viegli izpētīt.”

 

Toms: Lieliska spēle, kas liek pievērst vairāk uzmanības savam instinktam.

Sāksim jau ar to, ka spēles noteikumi ir pavisam vienkārši. Līdz ar to jebkurš ātri vien spēs sākt spēlēt bez kādiem jautājumiem. Vienīgie jautājumi būs par to, vai tiešām tur nav vēl kas jāzina.

Šī spēle atšķiras ar to, ka parasti sanāk koncentrēties uz pašu spēli spēlējot. Savukārt te sanāk pārsvarā koncentrēties uz citiem spēlētājiem, lai izprastu viņus, un koncentrēties uz sevi, lai iemācītos ieklausīties savos instinktos. Par spīti tam, ka sanāk maz runāt, klusums nerada sajūtu, ka būtu garlaicīgi. Tas tikai palīdz koncentrēties un rada spriedzi.

Iesaku šo spēli tiem, kuriem ir interese patrenēt jaunas prasmes un, kuriem patīk spēlēt komandā.”

Iepriekšējais raksts Galda spēļu apbalvojumi

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki