12. decembris

Dec 12 , 2018

0 Komentāri

Oskars Valtenbergs

12. decembris

12. decembris - Saboteur

Ziemassvētku laikā visi rūķīši sarosās. Esi arī Tu rūķītis, nesēdi rokas klēpī salicis – laiks arī Tev meklēt kā dāvanas, tā arī zeltu!

"Saboteur" (Sabotieris) ir aizraujoša lomu galda spēle ģimenei un viesībām līdz pat 10 cilvēku kompānijā. Zeltrači un Sabotieri cenšas katrs izpildīt savas komandas misiju, izspēlējot dažādas ceļu vai darbību kārtis. Spēlētāji viens otra identitāti nezina. Tas liks izvērtēt katru darbību un nodrošinās intrigas pilnu spēli. “Saboteur” ir pārdotākā spēlē Baltijā jau vairākus gadus pēc kārtas un ''2007 Major Fun Award'' balvas uzvarētāja.

Starpcitu, 2018. gada 30. septembrī trešo reizi norisinājās Latvijas čempionāts galda spēlē Saboteur. Vienas dienas laikā dalībnieki sacentās pamatturnīrā un izslēgšanas spēlēs, lai noskaidrotu Latvijas čempionu, kurš ieguva tiesības pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā, kas notika šā gada 1.decembrī Varšavā.

Dārta: Galda spēļu pasaulē mani ieveda draugi, kas notika salīdzinoši nesen, aptuveni pirms 1,5 gada. Šī ir viena no pirmajām galda spēlēm, ar kuru tiku iepazīstināta. Nekad neatsakos uzspēlēt, jo katra spēlēšanas reize ir atšķirīga un vienmēr jautra. Man pašai ļoti patīk mafijas tipa spēles, kurās katram ir sava loma un viens no tiem ir sliktais, kurš spēles gaitā jāpieķer. Nesaku gan, ka māku baigi blefot, bet tas tak prakses jautājums, vai ne! “Sabotieris” gan nav gluži mafija, bet viens nelaimīgais tomēr ir jāatkož. 
Šo spēli draugi parasta piesaka ar vārdiem “Nu, kurš ir gatavs bojāt draudzības?”... pagaidām draudzības vēl nav sabotētas. Hehehe!

Ir arī citas Saboteur daļas.

Saboteur paplašinājums Saboteur 2

Šis paplašinājums piedāvā spēlētājiem daudz jaunu lomu, kuras tiek izmantotas iepriekšējo lomu vietā.

Saboteur Duel

"Saboteur Duel" ir spēle vienam vai diviem spēlētājiem, kas cēlusies no populārās galda spēles "Saboteur". Kad spēlē viens, tu vēlies savākt pēc iespējas vairāk zelta gabalu, rokot jaunus klints tuneļus. Kad spēlē divatā, spēlētāji cenšas savākt vairāk zelta gabalu, nekā pretinieks, bet, kā jau Sabotierī ierasts, pretinieks darīs visu iespējamo, lai tevi apturētu un sabotētu tavu cītīgo darbu!

JAUNUMS. Saboteur Forest.

Saboteur Forest spēle atšķiras ar to, ka tai ir citādāks spēles laukums, tai ir figūriņas un vēl citi jaunumi, kā arī šajā spēlē, spēlētāji ir sadalīti divos klanos. Katrā klanā ir lojālie rūķi, egoistiskie rūķi un viens sabotieris, kurš slepeni strādā otra klana labā.


Atstāj komentāru

Pirms publicēšanas komentāri tiks apstiprināti