Izlaist līdz saturam
11. decembris

11. decembris

11. decembris - Scythe

Skaistajā, alternatīvajā 20.gs. sākuma kartē notiek episka cīņa par zemi un ietekmi, spēlētāji pārvalda ļoti ierobežotus resursus un mēģina pamazām izplesties gan teritoriāli, gan ekonomiski. Spēlē, ko darīt, ir visiem, gan tiem, kas vēlas būvēt savu ekonomisko impēriju, gan tiem, kam patīk doties piedzīvojumos, gan tiem, kuriem ir tieksme uzprasīties uz nepatikšanām un doties cīņā.

Scythe ir saņēmusi 5 BoardGameGeek Golden Geek balvas 2016 gadā. Apbalvota nominācijās: Gada spēle, Mākslas darbs & Prezentācija, Stratēģijas spēle un Solo spēle. Scythe saņēma arī Origis balvu 2016.gadā “Gada galda spēle”.

Ņikita: Esi kādreiz sapņojis kļūt par savas cildenās impērijas spēcīgu vadoni? Vai gribēji apseglot savu lojālo zirgu un iekarot ienaidnieku zemes? Vai gribēji sajust savu pārākumu pār pretinieku  - tādu, ka viņam pat būtu bail atrasties tavā tuvumā? Ja trīs Tavas atbildes ir simtprocentīgs "JĀ!", tad man ir spēle, kuru Tev piedāvāt! Šai spēlei nosaukums ir "Scythe", un, ja mani piespiestu uz Zemes atstāt tikai vienu vienīgu galda spēli, tā noteikti būtu šī! Interesantas mehānikas, fascinējošs vizuālais noformējums, unikāls temats un visforšākās miniatūras kādas vien esmu redzējis -  tas un nereāli daudz kas cits īstajā galda-spēlē-piedzīvojumā "Scythe"!

Lūk arī citi viedokļi par spēli:

“Laba spēles mehānika, lieliska tematika – izcila spēle. Spēle labi spēlējas ar dažādu spēlētāju skaitu.”

“Es ļoti gaidīju šo spēli. Tā sniedza visu to, ko vēlējos redzēt – laba un interesanta spēle ar dažādu grūtību līmeņiem un dažādām frakcijām. Es apbrīnoju izveidotās spēles miniatūru figūriņas!”

“Lieliska spēle. Tik daudz kas notiek vienlaicīgi un daudz veidu, kā uzvarēt.”

“Ja Tu esi gatavs izaicinājumam un Tev patīk stratēģiskās galda spēles – šī spēle Tev ir JĀIZMĒĢINA!”

Spēlei ir pieejami dažādi paplašinājumi.

Iepriekšējais raksts Atklājam online turnīru sezonu ar Yu-Gi-Oh TCG

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki