februāris 12, 2020

0 komentāri


Valentīndienas vakars, pirmais randiņš vai jau piektais- mums ir perfektas spēles katram gadījumam

Pirmie randiņi mēdz būt visai neveikli, jo īsti nezini, ko darīt, ko teikt, kā lābāk iepazīties. Tāpēc mēs piemeklējam īpašas spēles pimajam randiņam un ne tikai, kurās zaudētāju nebūs, jo jums būs jāspēlē kā komandai, lai uzvarētu. Protams, kopā jūs varat arī zaudēt un zaudējuma rūgtumu izdalīt uz abiem. Tas ir labs veids kā iepazīt vienam otru priekos un bēdās jeb uzvarās un zaudējumos vienkārši spēlējot kopā. Spēļu klāsts ir plašs- būs piemērotas gan pirmajam, otrajam, trešajam, gan citiem randiņiem. Kautrību pie malas, uzaicini kādu uz randiņu!

Lasīt tālāk →
decembris 23, 2019

1 komentārs


Lai birojā nav jāspēlē klusais telefons jeb izcilas dāvanas kolēģiem svētkos

Meklē dāvanu kolēģu apdāvināšanas pasākumam vai vienkārši mazu dāvanu, kas nesīs lielu prieku? Esam apkopojuši vairākus variantus. Visas sarakstā iekļautās spēles ir budžetam draudzīgas. Laba spēle un kopīgi pavadīts laiks vieno cilvēkus lielām lietām un darbiem!

DOBBLE

Spēlētāju skaits 2-8. Spēles ilgums 5min. Ieteicamais vecums 6+

Tā ir dinamiska, ātra kāršu spēle, kurā nepieciešama tikai minūte vai divas, lai izkārtotu attēlu, kas sakrīt ar divām kārtīm, pirms to izdara visi pārējie.  55 kārtis (8 simboli uz katras kārts) un tikai viens identisks simbols starp jebkurām divām kārtīm. Kārtīm ir stilīgs dizains. Vienārša un patīkama spēle, kuru var spēlēt un izbaudīt visu vecumu cilvēki. Maldīgs ir uzskats, ka spēle domāta bērniem, arī pieaugušie gūst īstu prieku. Spēlei ir vairāki spēlēšanas veidi. Esi ātrs un uzvari!

 

The Mind

Spēlētāju skaits 2–4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Neparasta sadarbības kāršu spēle! Spēlētāji kopējiem spēkiem cenšas tikt pēc iespējas augstākā līmenī, pielīdzinot savējo „iedomu atskaiti“viens otram. Lieliska, aizraujoša un ātra spēle, kas interesanta jebkurai vecuma paaudzei. Noteikumi pavisam vienkārši. Nokļūstot arvien augstākā līmeni, adrenalīna un aizrautības pakāpe pieaug.

 

 

 6.ŅEM

Spēlētāju skaits 2-10. Spēles ilgums 45min. Ieteicamais vecums 8+

Izklaidējoša kāršu spēle, kas patiks dažādu vecuma cilvēkiem. Jo vairāk cilvēku spēlē, jo spēle jautrāka un dinamiskāka. Iespējami vairāki spēlēšanas veidi atkarībā no dalībnieku skaita. Spēlē ir 104 kārtis, no kurām spēlētājs izvēlas 4 kārtis, lai sāktu veidot četras rindas, pēc tam katram spēlētājam tiek izdalītas vēl 10 kārtis. Katrai kārtij ir arī noteikts punktu skaits. Spēles mērķis ir iegūt pēc iespējas mazāk punktus. Spēle, kurā veiksme ir svarīgs uzvarētāja sabiedrotais.

 

Black Stories
Spēlētāju skaits 2-15. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 12+

Spēles būtība ir atminēt, atklāt šausminošus, mistiskus un spocīgus notikumus. Spēles pamatelementi - 50 melni stāsti, 31 noziegums, 49 līķi, 11 slepkavības, 12 pašnāvības un viena nāvējoša maltīte. Gana iespaidīgi priekš vienas spēles.  Kā tas varēja notikt? Spēlētāji mēģina rekonstruēt noziegumu, lai nokļūtu līdz atrisinājumam. Spēles vadītājs izlasa vienu no daudziem šausminošajiem scenārijiem un pārējiem ir jāuzdod jautājumi, uz kuriem vadītājs var atbildēt tikai ar "Jā / Nē". Lieliska komunikācijas spēle.

 

Saboteur

Spēlētāju skaits 3-10. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša kāršu spēle, kurā spēlētāji iejūtas rūķu lomās. Kā zeltračiem viņiem visiem kopā jādodas raktuvēs meklēt zeltu, kur notiek dažādi pēkšņi notikumi, jo, kā izradās, daži no rūķiem ir ļoti alkatīgi un vēlas visu zeltu paturēt sev. Kurš no spēlētājiem ir sabotieris? Ar rūķu kāršu palīdzību spēlētājiem tiek piešķirta viņu loma: zeltracis vai sabotieris. Lomas tiek turētas slepenībā - tās tiek atklātas tikai kārtas beigās. Pēc trim nospēlētām kārtām uzvar spēlētājs, kuram ir visvairāk zelta. Vienkārša, jautra, izklaidējoša spēle.

 

Resistance / Avalon

Spēlētāju skaits 5-10. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 13+

Blefošanas spēlē, kurā melo visi. Avalonā, tāpat kā daudzās citās blefošanas spēlēs, ir “sliktie puiši” (Minions of Mordred) un “labie puiši” (Artūra lojālie kalpi). Spēle, kurā norisinās labo un ļauno spēku cīņas par cilivizācijas tālāko nākotni. Artūrs pārstāv Lielbritānijas nākotni, kas ir labais spēks, tomēr starp drosmīgajiem karotājiem ir paslēpti Mordreda negodīgie- ļaunie karotāji. Šie ļaunuma spēki ir maz, taču viņi zina viens par otru un paliek paslēpti no visiem Artūra kalpiem, izņemot vienu. Merilina vienīgā zina ļaunos karotājos, bet viņa drīkst dot tikai nelielas norādes. Spēlētāji izvēlas grupas, lai dotos “misijās”, kuras var neizdoties, jo traucē ļaunie spēki. Trešā veiksmīgā vai neveiksmīgā misija beidz spēli. Spēlētāju izslēgšana nenotiek - visi tiek līdz beigām. 

 

 

 

FORBIDDEN DESERT

Spēlētāju skaits 2-5. Spēles ilgums 45min. Ieteicamais vecums 10+

Spēle piedzīvojumu meklētājiem! Lai atgūtu leģendāro lidojošo kuģi, kas aprakts dziļi senās tuksneša pilsētas drupās, būs jādarbojas komandā un jāizmanto visi pieejamie resursi, lai izdzīvotu tuksneša smilšu vētrās un lielajā tveicē. Jādarbojas būs ātri, jo tuksnesis ir nežēlīgs. Visiem spēlētājiem jācenšas atrast lidojošais kuģis, lai aizbēgtu no tuksneša un nepaliktu uz mūžu tuksneša smiltīs. Katram varonim ir hidratācijas līmenis, ja tas sasniedz nulli, viņš mirst no slāpēm. Lai uzvarētu spēli, visiem ir jāizdzīvo!

 

Pigasus

Spēlētāju skaits 2–8. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 7+

''Pigasus'' ir ātra reakcijas spēle, kurā tev jāpamana divu dzīvnieku sajaukums. Centies pārāk skaļi nesmieties par jocīgajiem radījumiem, citādi tavs pretinieks paķers Pigasus figūru pirmais! 

Rory's Story Cubes

Spēlētāju skaits no 1. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Tā ir radoša kauliņu galda spēle bērniem, ģimenei un jebkurai kompānijai, kas vēlas pārbaudīt savas iztēles robežas. Spēles mērķis ir iesaistīt visus deviņus izmesto kauliņu attēlus vienotā stāstā. Spēlei ir daudz spēlēšanas veidi. “Rory's Story Cubes” ir Top 3 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus. Spēli var spēlēt arī bez uzvarētājiem un zaudētājiem, kā arī parocīgais dizains ļauj to ērti paņemt līdzi.

Port Royal

Spēlētāju skaits 2–5. Spēles ilgums 35-60min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša kāršu. Port Royal ostā rosība sit augstu vilni! Vai tu spēsi veikt savas dzīves nozīmīgāko darījumu? Ar katru atvērto kārti tavas iespējas palielinās, tomēr tajā pašā laikā pieaug arī tavs risks.

Orc Lympics

Spēlētāju skaits 2-5. Spēles ilgums 10-20min. Ieteicamais vecums 8+

 Izaicinoša un ātra kāršu spēle! Indes brūvēšana, spītīga ēzeļa stumšana- tās ir tikai dažas no disciplīnām, kurās piedalīsies Orclympics dalībnieki. Spēlētāji izveido orku, elfu un citu fantāzijas olimpiešu komandas, kur katrai no tām ir savas stiprās un vājās puses. Pēc tam viņi šos olimpiešus ievada septiņu notikumu sērijā. Lai pretendētu uz medaļu, olimpiešiem jābūt vislabākajam vai otram labākam attiecīgajās prasmēs jeb sacensību disciplīnās. Uzvar spēlētājs, kurš savācis visvairāk medaļu! Pietiekami vienkārši, netipiski un aizraujoši.

 

Jaipur

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 12+

Ātra kāršu spēle, kurā apvienojas risks, taktika un veiksme. Spēles tēma- jūs un jūsu pretinieks esat labākie tirgotāji Indijas pilsētā Jaipur, bet tikai labākais tirgotājs tiks uzaicināts uz Mahārādžas tiesu. Spēles centrā ir pieejamas piecas kārtis, kuras sauc par tirgu. Šīs kārtis ir vai nu dažādas preces, vai kamieļi. Katram spēlētājam ir kārtis un žetonu komplekti ar tiem piešķirtajām punktu vērtībām, kas atrodas uz sāniem. Savukārt jūs varat darīt vienu no divām lietām- pirkt vai pārdot kārtis. Pērciet dārgas preces un pārdodiet tās par lielu punktu skaitu, vai arī savāciet virkni lētāku preču un pēc tam pārdodiet tās par lielu punktu skaitu un lieliem bonusa punktiem. Un tirgošanās var sākties! Uzvar spēlētājs ar lielāko punktu skaitu.

 

Celestia

Spēlētāju skaits 2–6. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Aizraujoša riskēšanas galda spēle. Katru gājienu viens no spēlētājiem kļūst par kapteini uzzinot briesmas, kas slēpsies šajā lidojuma reizē. Pārējie spēlētāji izvēlās - vai nu palikt gaisa kuģī un doties pēc lielākām bagātībām, vai pamest kuģi.

 

Love Leter

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 10+

Riska un veiksmes  kāršu spēle. Spēles tēma - visi jaunie vīrieši (un daudzi ne tik jaunie), cenšas bildināt Tempestas princesi. Diemžēl viņa ir aizslēgusies pilī, un jums jāpaļaujas uz citiem, lai viņai nogādātu savas romantiskās vēstules. Vai tava vēstule sasniegs viņu pirmā? Jūsu mērķis ir būt pirmajam, kura vēstule sasniedz princesi. Spēle sastāv no stiprām un vājām kārtīm, kas palielina vai samazina katra dalībnieka izredzes uzvarēt. Vienkārši noteikumi un vienkārša spēle.

 

Ligretto dice

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Metamo kauliņu spēle, kur, lai uzvarētu ir jābūt veiklam un ātram. Spēle sastāv no 24 kauliņiem četrās krāsās (6 sarkanā, dzeltenā, zaļā un zilā krāsā). Spēlētāji vienlaicīgi ripina kauliņus un mēģina pēc iespējas ātrāk novietot kauliņus uz izvietošanas tāfeles. Protams, kauliņus drīkst ievietot tikai atbilstošās krāsas kolonnā, un tie jānovieto augošā secībā. Tiklīdz viens spēlētājs atbrīvojas no visiem kauliņiem, spēle tiek pārtraukta. Par katru neizlikto kauliņu katrs spēlētājs iegūst mīnus vienu punktu. Turklāt spēlētājs, kurš finišēja pirmais, iegūst visu neizlikto kauliņu summu. Spēle tiek spēlēta vairākās kārtās. Ligretto Dice ir vēl viena vienkārša spēle, kuru var izbaudīt jebkura vecuma cilvēki.

 

Yogi

Spēlētāju skaits 3–10. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

"Yogi" ir jautra ballīšu spēle, kurā spēlētāji cenšas pildīt pēc iespējas vairāk izaicinājumu vienlaikus. Katrā gājienā spēlētāji paceļ kārti un pilda tajā norādīto izaicinājumu. Katra kārts jāpilda līdz pat spēles beigām. Spēlei turpinoties, spēlētājiem kļūs arvien grūtāk pildīt visu savu kāršu uzdevumus, tāpēc ar laiku viņi zaudēs. Beigās tikai viens no spēlētājiem var uzvarēt!

 

EXiT - The Forbidden Castle

Spēlētāju skaits 1-4. Spēles ilgums 45-90min. Ieteicamais vecums 12+

Aizraujoša kooperatīvā galda spēle, kas balstīta uz "Escape room" mehāniku. Spēlētāji pārmeklē dažādas lokācijas, savieno atrastos objektus un atrisina mīklas, lai atrisinātu uzdevumus. Galda spēle spēlējama kopā ar atbilstošo aplikāciju, kas nodrošina ar padomiem, kodu pārbaudēm un atlikušo laiku uzdevumu izpildei. Spēlei ir viens scenārijs. Pieejamas vairākas spēles versijas-"EXiT - Pharaoh's Tomb", "EXiT - The Catacombs of Horror" u.c.

 

Trapwords

Spēlētāju skaits 4-8. Spēles ilgums 30-45min. Ieteicamais vecums 8+

Spēle paredzēta 2 komandām. Spēles būtība- veiksmīgi jāuzmin vārds, kuru jums mēģina aprakstīt kāds no jūsu komandas biedriem. Tā varētu jums atgādināt klasisko vārdu minēšanas spēli, taču tai ir intersants noteikums- pretējā komanda ir tā, kas izvēlas vārdus, kurus nevarat lietot. Izklausās vienkārši, taču to izdarīt ir diezgan grūti, nezinot, kurus vārdus nevar pateikt-tabu vārdi. Abas komandas vienlaikus sagatavo vārdus, kurus nevarat lietot, mēģinot pastāstīt par atminamo vārdu.

 

Game of Trains

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Spēles tematika- katrs spēlētājs pārvalda septiņu numurētu vilcienu vagonu līniju, kas savienota ar lokomatīvi. Kad spēle sākas, vilcienu vagonus sakārto pēc skaita dilstošā secībā. Visas spēles laikā spēlētājiem ir jāizvelk kārtis vai jāizmanto kāršu spējas, lai vilcienu vagonus pārkārtotu augošā secībā. Uzvar pirmais spēlētājs ar vilcienu vagonu līniju augošā secībā! Spēle ar vizuāli pievilcīgu dizainu. Noteikumi  ātri un viegli saprotami. 

 

Difference

Spēlētāju skaits 2-6. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 6+

Interesanta un vienkārša kāršu spēle, kas patiks daudziem. Spēle balstās uz populāro principu “pamanīt atšķirības”, kas izaicina spēlētājus ātri novērot un reaģēt. Spēle sastāv no diviem divpusēju kāršu komplektiem, viens komplekts ir grūtāks nekā otrs. Novietojiet vienu kārti galda centrā, pēc tam pārējās sadaliet spēlētājiem. Lai sāktu spēli, katrs spēlētājs aplūko savas kaudzes augšējo kārti, pēc tam mēģina pamanīt divas atšķirības starp viņa kārti rokā un atsauces karti uz galda. Tas, kurš pamana īpašās atšķirības, vispirms pārtrauc spēli, novietojot savu kārti virs atsauces kārts (visiem rada jaunu izaicinājumu), pēc tam no kavas izvelk nākamo kārti. Tas, kurš pirmais atbrīvojas no visām kārtīm, uzvar!

 

Codenames

Spēlētāju skaits 2-8. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums +12

Intrigas pilna komandu spēle. Tikai divi noslēpumaini spiegi zina 25 aģentu identitātes. Viņu komandas biedri zina šos aģentus tikai pēc viņu segvārdiem. Vai spiegi spēs nodot savai komandai pēc iespējas precīzāk informāciju par aģentiem pirms to izdara pretinieku komanda? Spiegs, kuru katra komanda izvirza spēles sākuma, dod viena vārda norādījumu, kas raksturo vai apzīmē vairākus aģentu segvārdus, kā arī nosauc skaitli, cik aģentus viņš vēlas apzīmēt ar šo raksturojumu. Komanda tad cenšas uzminēt savus aģentus, izvairoties no pretinieku aģentiem un no algotās slepkavas.

TEAM3

Spēlētāju skaits 3–6. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 14+

TEAM3 ir sadarbības spēle, kurā spēlētāji strādā kopā, lai pabeigtu celtni, iekļaujoties laika limitā. Taču ir kāds āķis! Strādājot trīs darbinieku komandā, katrs spēlētājs uzņemas īpašu lomu: spēlētājs, kurš nevar runāt, spēlētājs, kurš nevar redzēt un spēlētājs, kurš ir pa vidu.

 

 

 

 

 

 

decembris 21, 2019

0 komentāri


TU UN ES- GALDA SPĒĻU DUELIS UN PERFEKTA KOMANDA

Ir galda spēles, kuras visforšāk ir spēlēt divatā. Dažreiz tā var iepazīt viens otru labāk, dažreiz tieši tas, ka pazīsti pretinieku jau ļoti labi pārvēršas aizraujošā, azartiskā spēļu duelī, kurā, lai kāds uzvarētu ir ļoti jāpacīnās. Iesakām spēles, kuras paredzētas diviem spēlētājiem, kā arī tās, kuras forši spēlēt arī divatā.

7 WONDERS DUEL

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 10+

Stratēģijas galda spēle. Spēlētāji izspēlē 3 paaudzes, iegūst dažādas kārtis, lai uzlabotu savu karaspēku vai zinātnes attīstību, lai spēles beigās attīstītu savu civilizāciju un pabeigtu Brīnumus. Spēlē ir iespējams uzvarēt savācot pietiekami daudz zinātnisko simbolu vai pārspējot pretinieku ar militārajiem spēkiem. Ja neviens no šiem nosacījumiem netiek izpildīts, uzvar spēlētājs ar lielāko punktu skaitu. Spēlei ir ļoti labs vizuālais izpildījums. Spēles pluss noteikti ir tas, ka spēlētājiem ir ļoti daudz izvēļu iespējas, un  tā nav pārāk sarežģīta. Šī arī ir tā spēle, kurā nevar katru reizi uzvarēt viens un tas pats spēlētājs, jo uzvarēt ar vienu stratēģiju visu laiku nav iespējams, līdz ar to, šī ir spēle, kura ilgu laiku neapniks.

 

CARCASSONNE

Spēlētāju skaits 2-5. Spēles ilgums 30min. Ieteicamais vecums 8+

Pasaulē plaši pazīstama stratēģiskā galda spēle ģimenei. Spēle ar Francijas dienvidu šarmu, jo tieši tur atrodas slavenā Carcassones pils, kas  ir nozīmīgs tūrisma objekts un iedvesmas avots daudziem radošiem cilvēkiem. Spēles noteikumi ir vienkārši un mainīgais spēles raksturs nodrošina to, ka spēle aizrauj. Spēlētāji ņem lauciņus no krājumiem un izvieto tos uz galda, veidojot pilsētas, pļavas, klosterus un ceļus. Jo vairāk un lielāki īpašumi tev pieder, jo vairāk punktus tu iegūsti. Bet esiet uzmanīgi- citi spēlētāji var tavus īpašumus pārņemt savā valstībā. Spēle sagādās ne mazums pārsteigumu, jo laukuma aprises spēles gaitā nemitīgi mainās. Ja esi gatavs iegūt varenus īpašumus un izveidot unikālu impēriju, tad spēlē "Carcassonne".

PATCHWORK

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 15-30min. Ieteicamais vecums 8+

Stratēģijas spēle diviem spēlētājiem par liela auduma šūšanu no dažādiem ielāpiem, kur par spēles naudu un punktu skaitīšanas sistēmu kalpo pogas. Ielāpi ir dažāda lieluma un vērtības, kā arī darbojas laika mehānisms, kas padara spēli aizraujošu. Spēle pietiekami vienkārša un iespējams liels skaits startēģiju.

T.I.M.E. STORIES

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 90min. Ieteicamais vecums 12+

Aizraujoša stratēģijas galda spēle. Vai vēlaties mainīt katastrofālus notikumus, ceļojot  laikā un telpā? Spēlētāji ir T.I.M.E aģentūras darbinieki jeb laika policisti, kas cenšas novērst visas zemeslodes iznīcību, atrisinot noslēpumus, kas radušies laikā un telpā. Tā ir spēle pret laiku. Spēlētāji var kļūdīties un ceļojot laikā nonāks atpakaļ sākuma punktā, lai izmainītu notikumu gaitu, vai labotu kļūdas. Spēles laikā, spēlētājiem risinot uzdevumu, būs jāiejūtās dažādās lomās. Spēles mērķis ir pabeigt misiju, atrisināt noslēpumu. Spēlei ir pieejami dažādi paplašinājumi ar jauniem noslēpumiem, spēles scenārijiem.

 

FORBIDDEN DESERT

Spēlētāju skaits 2-5. Spēles ilgums 45min. Ieteicamais vecums 10+

Spēle piedzīvojumu meklētājiem! Lai atgūtu leģendāro lidojošo kuģi, kas aprakts dziļi senās tuksneša pilsētas drupās, būs jādarbojas komandā un jāizmanto visi pieejamie resursi, lai izdzīvotu tuksneša smilšu vētrās un lielajā tveicē. Jādarbojas būs ātri, jo tuksnesis ir nežēlīgs. Visiem spēlētājiem jācenšas atrast lidojošais kuģis, lai aizbēgtu no tuksneša un nepaliktu uz mūžu tuksneša smiltīs. Katram varonim ir hidratācijas līmenis, ja tas sasniedz nulli, viņš mirst no slāpēm. Lai uzvarētu spēli, visiem ir jāizdzīvo!

 

PANDEMIC

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 60min. Ieteicamais vecums 10+

Populāra kooperatīvā stratēģijas galda spēle. Unikāla un aizraujoša spēle ar filmu cienīgu scenāriju. Šajā spēlē visi dalībnieki darbojas kā komanda. Pasauli ir pārņēmusi pandēmija un tikai jūs esat vienīgie, kas to var apturēt. Visi spēlētāji ir zinātnieku brigāde, kura meklē zāles pret dažādām slimībām, kuras izplatās pa pasauli. Spēle, kurā uzvar visi vai neviens un tādā gadījumā pasauli ir pārņēmusi infekcija. Spēlē ir pietiekami grūti uzvarēt, kas padara to azartisku. Spēles laukums ir Pasaules karte ar vietām, kurās ir vislielākā populācija. Ar kāršu palīdzību katrā gājienā spēlētājs var izdarīt līdz pat 4 darbībām — ceļot uz dažādām pilsētām, aprūpēt inficētu cilvēku grupu, atklāt jaunas zāles vai arī uzcelt laboratoriju. Spēles neprognozējamos pavērsienus rada Epidēmijas kāršu kava, kura rada jaunus izaicinājumus, pastiprina un paātrina infekcijas.

 

PANDEMIC LEGACY

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 60min. Ieteicamais vecums 12+

"Pandemic Legacy" ir uz spēles "Pandemic" balstīts jauns piedzīvojums, kas galda spēles paceļ jaunā līmenī. Šī ir galda spēle, kas tiek personalizēta. Spēlētāji savus varoņus nosauc vārdos, līmē uzlīmes, parsonalizē karti un dara citas darbības, kas liek justies kā īstā stāstā, kuru veido paši.

 

STAR REALMS

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 12+

Tā ir kāršu spēle par kosmosa tēmu. “Deck-Building” tipa spēle, kurā spēlētāji algo kosmosa kuģus no dažādām frakcijām. Pamata spēle sastāv no 128 ilustrētām kartēm. Spēlē ir 2 veidu kārtis- ir kuģi un bāzes. Spēli ir diezgan viegli iemācīties. Spēļu kārtīm ir dažādas īpašības/ funkcijas. Tirdzniecības funkciju izmanto jaunu karšu pirkšanai. Combat īpašību izmanto, lai sabojātu pretinieku kuģus, bāzi. Kārti ar autoritātes funkciju izmanto, lai iegūtu vairāk autoritātes, pārsvaru pār pretinieku. Samazinot pretinieka punktu skaitu (ko sauc par autoritāti) līdz nullei, jūs uzvarējat!

 

HERO REALMS

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 12+

Fantāzijas kāršu spēle. “Deck-Building” tipa spēle, kurā spēlētāji algo dažādu frakciju tēlus, lai izveidotu pēc iespējas spēcīgāku savu kāršu komplektu. Katrs spēlētājs spēli sāk ar desmit kāršu klāju, kurā ir zelts (pirkšanai) un ieroči (cīņai). Spēlējot, jūs izmantojat zeltu, lai nopirktu čempionu kartes un darbības kartes no tirgus. Šie čempioni un darbības var radīt lielu daudzumu zelta, kaujas vai citu spēcīgu efektu. Jūs izmantojat cīņu, lai uzbruktu pretiniekam un viņu čempioniem. Samazinot pretinieka rezultātu (to sauc par veselību) līdz nullei, jūs uzvarējat!

 

CODENAMES DUET

Spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 15-30min. Ieteicamais vecums 11+

 ''Codenames: Duet'' ir populārās galda spēles "Codenames" kooperatīvā spēles versija. Tā ir aizraujoša spēle, kurā ir  lieliska spēlētāju mijiedarbība. Spēles noteikumi ir vienkārši.  Codenames Duet saglabā Codenames pamatelementus - dod viena vārda norādījumus-kodu, lai kopā atrastu visus aģentus. Kopumā ir jāatklāj visi piecpadsmit aģenti - neatklājot slepkavu - pirms laika beigām, lai uzvarētu spēli. Spēlē neviens nemēģina uzvarēt, bet tā vietā atrod veidu, kā novest pārējos spēlētājus pie pareizajiem secinājumiem, kas ļauj uzvarēt kopā. Izcila sadarbības spēle.

"EXiT - The Forbidden Castle"
 

Spēlētāju skaits 1-4. Spēles ilgums 45-90min. Ieteicamais vecums 12+

 Aizraujoša kooperatīva galda spēle, kas balstīta uz "Escape room" mehāniku. Spēlētāji pārmeklē dažādas lokācijas, savieno atrastos objektus un atrisina mīklas, lai atrisinātu uzdevumus. Galda spēle spēlējama kopā ar atbilstošo aplikāciju, kas nodrošina ar padomiem, kodu pārbaudēm un atlikušo laiku uzdevumu izpildei. Spēlei ir viens scenārijs. Pieejamas vairākas spēles versijas-"EXiT - Pharaoh's Tomb", "EXiT - The Catacombs of Horror" u.c.

 

Sherlock Holmes: Consulting Detective
 

Spēlētāju skaits 1-8. Spēles ilgums 60-180min. Ieteicamais vecums 10+

Stratēģijas galda spēle ģimenei. Noslēpums, slepkavība, izmeklēšanas intervijas-spēlētāji iejūtas slavenā detektīva Šerloka Holmsa lomā, risinot aizdomīgus noziegumus. Kāpēc Haidparkā tika noslepkavoti divi lauvas? Kas ir atbildīgs par trūkstošajām gleznām no Nacionālās galerijas? Šie ir tikai daži no gadījumiem, kas izaicina jūsu atjautību un deduktīvās spējas. Jūs izvēlaties, kur vērsties un kuru izmeklēt, vācot pavedienus avīzēs u.c., liekot faktus kopā un risinot noslēpumus. Spēle arī lieliski atspoguļo tā laika Londonu, kurā dzīvoja Šerlohs Holms, kas piešķir spēlei īpašu šarmu. Brīnišķīga spēle, kas liks domāt.

 

AGRICOLA

Spēlētāju skaits 1-5. Spēles ilgums 60min. Ieteicamais vecums 12+

Stratēģiska spēle, kurā katram spēlētājam ir sava saimniecība, kas ir jāuztur un jāpaplašina. Tas prasa plānošanu.  Katrs savā saimniecībā audzē dārzeņu un dzīvniekus, saņemot par to punktus. Nedrīkst aizmirst arī par paša ģimenes labklājību. Ģimenes locekļi ir jāpabaro un tiem noteikti gribas dzīvot labākā mājā. Agricola ir uz gājieniem balstīta spēle. 6 posmos notiek 14 spēļu kārtas, un katra posma beigās ir raža (pēc 4., 7., 9., 11., 13. un 14. kārtas). Spēle balstās uz darbinieku izvietošanas mehānismu. Sākumā jūs izmantojat divus darbiniekus un novietojat viņus uz darbības vietām, lai izveidotu savu saimniecību. Spēle izaicina pieņemt lēmumus, paturot prātā skaidru gala mērķi.

 

Fog of Love

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 60-120min. Ieteicamais vecums 17+

Šī ir ļoti neierastas tematikas spēle galda spēļu tirgū. Spēle tiem, kuriem patīk romantiskās komēdijas ar drāmas elementiem. Fog of love ir par attiecību būvēšanu un mērķu sasniegšanu. Spēlētāji izveido divus spilgtus personāžus, kas satiekas, iemīlas un saskaras ar daudziem izaicinājumiem, neērtām situācijām, sarežģītiem kompromisiem- viss kā dzīvē.  Spēles pamatā ir sešas personības dimensijas, kas atspoguļo jūs un jūsu partnera domāšanu. Katram personāžam sākumā tiek doti iespējamie mērķi un jūs izvēlaties to, kuru domājat sasniegt. Kopumā var teikt, ka spēlē nav galvenais uzvarēt un izpildīt mērķi, bet gan paša mīlestības stāsta veidošana. Spēle vispiemērotākā tiem, kas jau ir attiecībās, vai vismaz tuviem draugiem, ar kuriem kopā izspēlejot romantisko lomu sižetu jutīsieties ērti.

 

KEYFORGE: CALL OF THE ARCHONS PAMATSPĒLE

Spēlētāju skaits 2. Spēles ilgums 15-45min. Ieteicamais vecums 14+

Stratēģiska, spraiga cīņu spēle fantastikas pasaulē. Spēle, kurā katra kava ir tikpat unikāla kā cilvēks, kurš to spēlē, un neviena no divām cīņām nekad nebūs vienāda. Vienreizēja kāršu spēle ar interesantu kolekcionēšanas metodi - katra kava ir nejauši ģenerēta un patstāvīga. Kavas nedrīkst modificēt, tāpēc tās ir patiesi unikālas un katra ar savu raksturu. Īsumā- tā ir spraiga cīņu spēle, kur mākslīgā pasaulē, kas veidota no neskaitāmu planētu gabaliem, ir iespējams pilnīgi viss. Šīs pasaules apdzīvotāji ir Archons, dieviem līdzīgas fantastiskas būtnes. Katrs spēlētājs izmantojot radības, vienreizējus un pastāvīgus efektus, mēģina iegūt priekšrocības salīdzinājumā ar pretinieku. Katram spēlētājam ir 20 dzīvības, kuras spēlētāji mēģina viens otram  samazināt līdz nullei, paralēli katrs spēlētājs mēģina savākt 18 resursus, kurus izmanto 3 atslēgu kalšanai. Uzvar pirmais spēlētājs, kurš viltos 3 atslēgas. Spraiga cīņa garantēta!

 

decembris 19, 2019

0 komentāri


Kad šahs un dambrete jau uzspēlēta jeb alternatīvas klasiskajai galda spēlei

Galda spēles ir lieliska dāvana, jo apvieno kopā ģimeni, draugus un nav nekā vērtīgāka kā kopā būšana gan svētkos gan ikdienā. Spēles nav tikai izklaide, tām ir arī liela pievienotā vērtība. Šobrīd galda spēles ir ļoti attīstījušās un klasiskajām spēlēm, tādām kā dambrete un šahs, ir liels skaits alternatīvu, kas spēj apmierināt visprasīgāko mūsdienu spēlētāju. Šeit apkopojām dažas no šobrīd aktuālajām galda spēlēm, kuras vērts uzspēlēt, ja kādreiz esi spēlējis dambreti vai kādu citu stratēģisko galda spēli. Atrodi pretinieku un sāciet spēlēt!
 

QUATRO

Paredzēta 2 spēlētājiem.  Spēles ilgums 20min. Ieteicams vecums 8+ 

Kā pirmais un acīmredzamais par spēli- tā ir gaumīga spēle ar koka kauliņiem. Stratēģiska spēle līdzīgi kā dambrete, kur lai uzvarētu jādomā daži gājieni uz priekšu, kā arī var veidot slazdus-kombinācijas, kur pretinieks pats sev negribot uzliks tieši to kauliņu, kas jums nepieciešams, lai uzvarētu. Šī ir tā spēle- jo vairāk spēlē, jo vairāk aizrauj.  

Spēle sastāv no dēļa-pamata un 16 figūriņām- kauliņiem, kuriem ir atšķirīgas 4 pazīmes- augstums, krāsa, forma, konsistence. Kauliņš var būt- garš, īss, balts, melns, kvādrātveida vai apaļš, ar dobumu vai slēgts. Mērķis ir novietot ceturto kauliņu pēc kārtas rindā, tā, lai visiem 4 kauliņiem ir vismaz viena kopīga pazīme. Grūtības to izdarīt rada otrs spēlētājs, kas vēlas panākt tieši to pašu savā gājienā, traucējot taviem plāniem.

 

 SANTORINI

Paredzēta 2-4 spēlētājiem. Spēles ilgums 20min. Ieteicamais vecums 8+

Abstarkta spēle, kas galda spēļu tirgū ir diezgan sen, taču laika gaitā ir ļoti pilnveidojusies un attīstījusies, pielāgojoties jaunām spēlētāju prasībām un paaudzei. Santorini daudzējādā ziņā ir kā šahs, izņemot to, ka tas ir daudz draudzīgāks iesācējiem. Tā ir stratēgiska spēle, kas aizraus skolas vecuma bērnus, kā arī pieaugušos, ja tie spēs atklāt spēles dziļāko burvību. Noteikumi pietiekami vienkārši. Spēles būtība ir pārvietot vienu no saviem kauliņiem- celtnieku uz kaimiņa laukumu, lai pēc tam tur būvētu ēkas. Spēle vairākos līmeņos. Spēlē uzvar tas, kura celtnieks sasniedz trešo līmeni, pārvietojot strādnieku uz trešā līmeņa ēkas virsotni. Tie, kas spēlē pirmo reizi, noteikti vēlas uzspēlēt vēl, lai izmēģinātu kādu citu stratēģiju.

 

 

HIVE

Paredzēta 2 spēlētājiem. Spēles igums 20min. Ieteicamais vecums 9+

Šīs spēles atslēgas vārdi - strops un bišu karaliene. Aizraujoša startēģijas spēle diviem spēlētājiem, kuru var spēlēt gandrīz jebkur- nepieciešama tikai līdzena virsma. Stratēģijas ziņā atgādina šahu.  Stropu veido 22 gabali-kauliņi- 11 melni un 11 balti, kas atgādina dažādas radības, kur katrai ir unikāls pārvietošanās veids spēlē. Ir skudras karavīri, zirnekļi, vaboles, sienāži un pati galvenā bišu karaliene. Spēle sākas, kad pirmais kauliņš ir novietots. Spēles mērķis ir pilnībā apņemt pretinieka karalieni, vienlaikus cenšoties bloķēt pretinieku, kas rīkojas tieši tāpat. Spēlētājs, kurš pilnībā ieskauj pretinieka karalieni, uzvar spēli.

 

 

 AZUL

Paredzētais spēlētāju skaits 2-4. Spēles ilgums 30-45min. Ieteicamais vecums 8+

Spēle, kas saņēmusi daudzas balvas un nominācijas. 2019. gada UK Games Expo labākā abstraktā spēle. Spēle ar pievilcīgu un krāsainu dizainu, kas ne vienam vien spēlētājam atgādinās par ceļojuma iespaidiem no saulainās Portugāles, Spānijas un ne tikai.

Spēles stāsts- senie mauri iepazīstināja pasauli ar azulejos-baltajām un zilajām keramikas flīzēm, kas drīz vien tika plaši izmantotas arhitektūrā. Portugāles karalis Manuel I savas vizītes laikā Spānijas dienvidos pamanīja skaistās flīzes, to veidotos ornamentus un bija apburts ar to skaistumu. Viņš lika nekavējoties savu pili Portugālē rotām ar šīm flīzēm. Spēles dalībnieki var iejusties dekoratoru un arhitektu tēlā, veidojot Evoras pili Portugāles karalim. Dalībnieki sacenšas flīžu likšanā pilī dažādās kombinācijās, ņemot tās no rūpnīcām un liekot uz sava spēlētāju galda-dēļa. Īpašā punktu skaitīšanas sistēma nosaka uzvarētāju. Taču vislielākais gandarījums un prieks spēlētājam ir tad, kad izdevies noflīzēt visu sienu. Vizuāli ļoti skaista un krāsaina spēle.

 

 

ONITAMA

Paredzēta  2 spēlētājiem. Spēles ilgums 15-20min. Ieteicamais vecums 8+.

Šī noteikti ir spēle ar īpašu šarmu. Tā ir pietiekami sarežģīta, taču noteikumi ir vienkārši. Pārsteidz attēlu zīmēšanas stils, izmantojot ķīniešu tinti, kas noteikti ir liels pluss spēles atmosfēras radīšanā. Spēle sastāv no 16 dažādām dzīvnieku kārtīm, kur katrai ir īpašs pārvietošanās veids laukumā. Katram spēlētājam ir 5 bandinieki sānos un viens vidū, kuru pārvietošanos spēles laukumā diktē kārtis. Katram dalībniekam ir piecas kārtis, no kurām divas ir redzamas pretiniekam, lai piešķirtu papildus azartu spēlei. Paņemot pretinieka galveno bandinieku vai pārvietojot galveno bandinieku pretinieka galvenā bandinieka sākuma punktā, tiek uzvarēta spēle.

 

TZAAR 

Spēle paredzēta 2 spēlētājiem. Spēles ilgums 30-60min. Ieteicamais vecums 13+

Šī ir spēle, kur katrā gājienā tiek pārbaudīts, cik stiprs tu jūties un, vai esi gatavs riskēt. Jebkurš gājiens spēlē var darboties gan tev par labu, gan būt pret tevi. Spēles pamatā ir pareizo izvēļu izdarīšana. Abiem spēlētājiem ir 30 gabali-kauliņi, kas ir sadalīti trīs veidos: 6 Tzaars, 9 Tzarras un 15 Totts. Trīs veidu kauliņi veido trīsvienību: tie nevar pastāvēt viens bez otra. Spēlētājiem ir jāuzbrūk, sakraujot  tos pareizajā secībā, pārvietojiet tos pareizajā virzienā, lai varētu apņemt pretinieku. Spēlējot jāpatur prātā, ka jebkurš pieklājīgs pretinieks redzēs uzbrukumu un jums būs jāpiespiež pretinieks kustēties tā, kā vēlaties. Šī spēle ir patiešām sarežģīta, lai tikai vienu reizi spēlētu. Spēlējot to, it īpaši, ja jūs zaudējat, jums ir vēlme to atkārtot, lai balstītos uz iegūtajām zināšanām.

 

      

YINSH

Spēle paredzēta 2 spēlētājiem. Spēles ilgums 30-60min. Ieteicamais vecums 9+

Spēle ir ieguvusi daudzas balvas, nominācijas un galda spēļu tirgū ir pazīstama jau krietnu laiku. Spēle, kura sākumā var šķist totāls haoss, taču sākot spēlēt tas pamazām zūd kā migla un parādās saspringta, dziļi stratēģiska spēle.  Spēle sastāv no 5 baltiem, 5 melniem riņķiem un 51 kauliņa, kuriem viena puse ir melna, bet otra balta. YINSH spēlē katrs spēlētājs startē ar pieciem riņķiem uz galda. Katru reizi, kad tiek pārvietots riņķis, tas atstāj marķieri-kauliņu. Kad marķierus šķērso riņķis, tie ir jāapgriež, tāpēc to krāsa spēles gaitā nepārtraukti mainās. Spēlētājiem jāmēģina izveidot piecu marķieru-kauliņu rindu noteiktajā krāsā. Ja spēlētājam tas izdodas, viņš noņem vienu no saviem riņķiem kā norādi, ka viņš ir izveidojis šādu rindu. Šis solis tuvina uzvarai, bet reizē padara arī vājāku. Pirmais spēlētājs, kurš noņem trīs savus riņķus, uzvar spēlē.

novembris 16, 2019

0 komentāri


Galda Spēles visai ģimenei

Galda spēles ir lielisks veids kā pavadīt laiku ar ģimeni, tāpēc, izveidojām sarakstu ar pāris lieliskām spēlēm, kas būs kā reiz piemērotas kopā būšanai.

Planet

''Planet'' ir unikāla planētu būvēšanas spēle, kurā spēlētāji sacenšas, ar magnētiskiem lauciņiem, uzbūvēt planētu kas būtu piemērota dažādām dzīvības formām.

Šī būs lieliska izvēle, ja meklē kā atraut savas atvases no telefoniem, jo ieraugot spēles vāciņu, bērni noteikti uzreiz atpazīs populāro spēli mobilajās ierīcēs. Tagad, to iespējams izbaudīt ar ģimeni.
Skaista un viegla korāļu kolekcionēšanas spēle kurai nav sarežģīti noteikumi, bet ir aizraujošs piedzīvojums arī vecākiem.
Šurpu turpu — spēle par Latvijas apceļošanu
Vai zināji, ka Latvijā ir pazemes ezeri? Kuros mežos un purvos ir aizraujošākās pastaigu takas? Šajā spēlē tev būs iespēja ne tikai uzzināt par vairākām interesantām vietām Latvijā, bet tās arī savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un pat lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Taču uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju!
"The Enchanted Tower" ir aizraujoša galda spēle bērniem. Spēlē ir jāsadarbojas komandā, jāizmanto intuīcija kā arī reizēm jācer uz veiksmi, lai izpildītu savu galveno uzdevumu. Burvīga spēle, kurā spēlētāji kopā meklē paslēpto atslēgu, lai atbrīvotu princesi no ieslodzījuma tornī.
"Mysterium" ir kooperatīvā galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām līdz pat 7 cilvēku kompānijā. Šajā noslēpumainajā spēlē spēlētāji kļūst par ekstrasensiem un cenšas atminēt sena nama noslēpumu. Spēlētāji sadarbojas komandā, lai spēli uzvarētu. Ja tas neizdodas, tad zaudē visi kopā.
"Citadels" ir stratēģiska lomu galda spēle ģimenei. Iecienīta izvēle kompānijās līdz 8 cilvēkiem. Spēlē spēlētāji cenšas uzbūvēt savu citadeli - ēkas dažādās vērtībās un dažas pat ar īpašajām spēlēm. Spēles gaitā tiek krāta nauda, lai to izmantotu būvniecībā, taču interesantākā daļā ir tā, ka katra raunda sākumā spēlētāji izvēlas lomas - katrs raunds ir intrigas pildīts.
"Ticket to Ride: Europe" ir populāra galda spēle ģimenei. Katrs spēlētājs pārstāv savu vilcienu tīklu, ar kuriem cenšas savienot tās Eiropas pilsētas, kas norādītas katram savās vilcienu biļetēs. Bet uzmanies, jo vilcienu ceļi ir tik, cik ir. Daži ceļi ir ļoti šauri un reizēm tikai viens spēlētājs tiks savā galapunktā, izmantojot visizdevīgāko ceļu.
"Splendor" ir vienkārša stratēģijas galda spēle, ko droši var spēlēt ar ģimenes lokā. Spēlētāji iejūtas juvelieru lomā, cenšoties iegūt savā īpašumā dažādus dārgakmeņus. Šie dārgakmeņi, kurus spēlētāji iegūst, palīdz vieglāk iegādāties nākamos dārgakmeņus, un tā spēlētāji var stratēģiski veidot savu dārgakmeņu komplektu, lai ar tiem gūtu godalgoto uzvaru!
„The Mind“ ir neparasta sadarbības kāršu spēle! Spēlētāji kopējiem spēkiem cenšas tikt pēc iespējas augstākā līmenī, pielīdzinot savējo „iedomu atskaiti“ viens otram.
"Evolution: Climate" ir aizraujoša stratēģijas galda spēle ģimenei, kurā veidosim jaunas sugas, barosimies un mēģināsim kļūt par varenākajiem zemes iemītniekiem.
TEAM3 ir sadarbības spēle, kurā spēlētāji strādā kopā, lai pabeigtu celtni, iekļaujoties laika limitā. Taču ir kāds āķis! Strādājot trīs darbinieku komandā, katrs spēlētājs uzņemas īpašu lomu: spēlētājs, kurš nevar runāt, spēlētājs, kurš nevar redzēt un spēlētājs, kurš ir pa vidu.
"Port Royal" ir aizraujoša kāršu galda spēle ģimenei. Port Royal ostā rosība sit augstu vilni! Vai tu spēsi veikt savas dzīves nozīmīgāko darījumu? Ar katru atvērto kārti tavas iespējas palielinās, tomēr tajā pašā laikā pieaug arī tavs risks.
Līdzīgi kā Mysterium, arī šeit nāksies klausīt zīmēm un norādēm cenšoties tās atšifrēt un nonākt pie mīklas risinājuma. Šī ir pavisam jauna spēle, kur īpaši interesanti būs tieši savstarpējās spēlētāju mijiedarbības.
"Celestia" ir aizraujoša riskēšanas galda spēle ģimenei. Katru gājienu viens no spēlētājiem kļūst par kapteini uzzinot briesmas, kas slēpsies šajā lidojuma reizē. Pārējie spēlētāji izvēlās - vai nu palikt gaisa kuģī un doties pēc lielākām bagātībām, vai pamest kuģi.

 

novembris 16, 2019

0 komentāri


Lieliskas bērnu spēles iepirkšanās nakts izvēlei!

Lai palīdzētu Tev veikt izvēli, esam izveidojuši sarakstu ar 10 bērnu spēlēm, kuras būs lieliska izvēle nakts izpārdošanai. Ja ieraugi kaut ko, kas iepatīkas, droši spied uz spēles nosaukuma vai attēla, kas uzreiz aizvedīs Tevi uz šīs spēles interneta veikala sadaļu.

Ice Cool

Tā ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Pirmā „knipju“ spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains „kaste kastē“ sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.

Jautrība garantēta, turklāt, ne tikai bērnu starpā, bet arī pieaugušo. Papildus pieminēšanas vērts bonuss, spēlētāji vienmēr būs kustībā, jo, lai tiktu pie labākā sitiena būs jāizkustās. 

Kingdomino

"Kingdomino" ir aizraujoša domino tipa galda spēle ģimenei kuru uzsākt būs ātri un viegli, jo pamata noteikumus, kas nākuši no klasiskās Domino spēles noteikti zinās teju ikviens. Atliek tik vien kā apgūt pāris papildinošos spēles elementus par punktu gūšanas kārtību, kauliņu izvēli un jautrība var sākties. 

Halli Galli

„Halli Galli“ ir populāra reakcijas galda spēle bērniem, kurā spēlētāji pēc kārtas izliek kārtis galdā un meklē 5 viena veida augļus. Tas, kurš pirmais ir ieraudzījis 5 viena veida augļus un uzsitis pa zvaniņu, saņem visus galdā izliktos auglīšus sev. „Halli Galli“ ir viena no Top 3 visvairāk pārdotām spēlēm pēdējos divus gadus.

Halli Galli Junior

Vēl vieglāka alternatīva Halli Galli ir Halli Galli Junior. Uz galda ir sarkans, zaļš un zils klauns. Katru reizi, kad redzami divi vienādi priecīgi klauni, tev pēc iespējas ātrāk jānozvana zvans. Ātrākais iegūst sev visus ar attēlu uz augšu vērstos klaunus. Tev nevajadzētu zvanīt par bēdīgajiem klauniem, citādi zaudēsi kārtis.

Ja tev spēles beigās ir visvairāk klaunu, tad tu uzvari!

Pyramid of Penqueeen

''Pyramid of Pengqueen'' ir aizraujoša ''kaķa un peles'' spēle visai ģimenei! Spēlētāji var spēlēt kā drosmīgie pingvīni, kuri mēģina iegūt piramīdas dārgumus, vai arī kā mūmija, kura dzenas tiem pakaļ. Spēlē ietilpst divpusējs, magnētisks spēles laukums, kas no mūmijas slēpj spēlētāju veiktos gājienus!

Farm Rescue

Farm Rescue ir kooperatīva spēle ģimenēm un viens no šīs sezonas pieprasītākajiem jaunumiem. Ar savas atmiņas palīdzību spēlētāji cenšas apturēt muļķīgo vilku, pirms tas nonācis saimniecībā. Spēle ir viegli iemācāma un spēlējama, kā arī ar pāris pievienotiem elementiem to pārverš no klasiskas atmiņas spēles par aizraujošu piedzīvojumu ar veiksmes, uzmanības un jā, arī atmiņas pārbaudi.

Snowman Dice

Esi pirmais, kurš uzceļ sniegavīru no metamajiem kauliņiem un aizstumj to pēc iespējas ātrāk uz Ziemeļpolu! Viens no spēles aizraujošākajiem elementiem slēpjas faktā, ka visi spēles dalībnieki piedalās tajā vienlaikus, nevis viens pēc otra. Līdzīgi kā spēlē ir jāsacenšas kurš ātrāks, arī šīs spēles iegādē iesakām būt veikliem, jo krājumos palikušas tikai dažas vienības.

Pigasus

''Pigasus'' ir ātra reakcijas spēle, kurā tev jāpamana divu dzīvnieku sajaukums. Centies pārāk skaļi nesmieties par jocīgajiem radījumiem, citādi tavs pretinieks paķers Pigasus figūru pirmais! 

Kā paši esam novērojuši, tad spēles burvība slēpjas mūsu iztēles dziļumos, jo šeit tieši bērni gūst lielākus panākumus kā pieaugušie, kas garantē aizraujošas un līdzvērtīgas cīņas bez "padošanās" vai saudzīgākas spēles no vecāku puses.

Outfoxed

''Outfoxed'' ir aizraujoša ģimenes sadarbības spēle, kur iejūtamies detektīvu lomās un mēģinām noskaidrot, kurš no aizdomās turamajiem lapsēniem ir bijis negantnieks. Būs interesanti gan mazākam, gan lielākam.

BauBoom

"BauBoom" ir viegli saprotama galda spēle visai ģimenei, kurā skudras ir sarosījušās, lai atjaunotu savus skudru pūžņus, bet, lai to izdarītu, ir jādodas pēc materiāliem.

Spēle ir līdzīga ''Riču, Raču'', jo savā gājienā mazie būvnieki met divus kauliņus un var izvēlēties vai ar savu kravas kastīti dodas uz priekšu par kādu no uzvestajiem kauliņiem, vai ar to summu. Kad ar kravas kastīti nonākam uz kāda laukuma ar skudru pūžņu detaļu, tad to ieliekam kravas kastītē. Pēc apļa veikšanas izkrāmējam materiālus un sākam atjaunot skudru pūzni.

 

Rory's Story Cubes

Tāir radoša kauliņu galda spēle bērniem, ģimenei un jebkurai kompānijai, kas vēlas pārbaudīt savas iztēles robežas. Spēles mērķis ir iesaistīt visus deviņus izmesto kauliņu attēlus vienotā stāstā. Spēlei ir daudz spēlēšanas veidi. “Rory's Story Cubes” ir Top 3 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus. Spēli var spēlēt arī bez uzvarētājiem un zaudētājiem, kā arī parocīgais dizains ļauj to ērti paņemt līdzi.

Yogi

"Yogi" ir jautra ballīšu spēle visai ģimenei, kurā spēlētāji cenšas pildīt pēc iespējas vairāk izaicinājumu vienlaikus.

Katrā gājienā spēlētāji paceļ kārti un pilda tajā norādīto izaicinājumu. Katra kārts jāpilda līdz pat spēles beigām. Spēlei turpinoties, spēlētājiem kļūs arvien grūtāk pildīt visu savu kāršu uzdevumus, tāpēc ar laiku viņi zaudēs. Beigās tikai viens no spēlētājiem var uzvarēt!

 

Tie ir tikai daži no variantiem, ko iespējams iegādāties šeit pat, interneta veikalā, kā arī, protams, vēl plašāka izvēle veikalā uz vietas. Atgādinām, ka Brain Games izdotajām spēlēm spēkā ir gan mūža garantija, kas ļaus pazaudētās vai bojātās spēles sastāvdaļas apmainīt pret jaunām, kā arī 2 nedēļu laikā, ja spēle neiepatikās - iemainīt to pret kādu citu.

 

 

novembris 14, 2019

0 komentāri


9 Apslēptie dārgumi, kurus meklēt nakts izpārdošanas laikā!

Lielās svinības jau burtiski pēc dažām dienām, un, lai gan daudziem noteikti ir skaidrs uz kuriem plauktiem mērķēt sestdienas vakarā, mūsu darbinieki ir sarūpējuši Tev sarakstu ar 9 izcilām spēlēm, kuras varētu būt īpaši veiksmīgs atradums lielo atlaižu naktī!


Zombie 15'

Zombie 15"

2-4 spēlētāju reāllaika kooperācijas spēle. 

Ja regulārā cena varēja šķist par daudz 15 minūšu (satriecošai) jautrībai, tad nakts izpārdošanas laikā šī spēle paliek jau pievilcīgāka. Spēlētāju uzdevums ir 15 minūšu laikā ar savu komandas darbu, pieņemtajiem lēmumiem un, protams, laika menedžmentu, izdzīvot zombiju uzbrukumu. 

Tā kā spēle notiek reālajā laikā, tas ir, bez cikliskiem gājieniem, bet visiem vienlaikus, tad šīs 15 minūtes aizrit jo īpaši spraigā, jautrā un pilnvērtīgā piedzīvojumā, turklāt ar spēles dažādajiem scenārijiem paies krietns laiciņš līdz parādīsies deja vu sajūta. 


BANG! The Dice Game

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ja Tev patīk pārbaudīt savu veiksmi un meklē ko līdzīgu King of Tokyo, tad Bang! The Dice game būs lieliska izvēle, it īpaši lielākām cilvēku grupām. Pateicoties spēlētāju slepenajām lomām, Tu nekad nevari būt drošs, kurš ir Tavs sabiedrotais, un kurš ienaidnieks.

Kompakts iepakojums, viegli apgūstamie (un iemācāmie) noteikumi un ātrā izspēle garantēs, ka šo spēli izdosies likt uz galda spēļu vakaros gana regulāri, kas nozīmē, ka izpārdošanas naktī šis varētu būt ļoti izdevīgs pirkums.


Deception Murder in Hong Kong

4+ spēlētāju dedukcijas un blefošanas spēle

Piekritīsi, iejusties izmeklētāju lomās, lai kopā ar draugiem atrisinātu noslēpumainu slepkavības lietu, šķiet pat ļoti labs plāns. Iespējams, to sabojāt var tik vien fakts, ka slepkava ir kāds no Jums… Lieliska alternatīva Mysterium spēlei, ja meklē ko līdzīgu, bet tematiski dziļāku.

Spēles mānīgi mazais iepakojums, iespējams, varētu likt novērsties no pirkuma, bet izpārdošanas naktī šādam “acu apmānam” nav nozīmes - lieliska izvēle neaizmirstamiem noziegumu šķetināšanas vakariem.


Pick your Poison

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ko Tu labāk izvēlētos - nekad vairs nespēlēt galda spēles vai visu dzīvi spēlēt vienu un to pašu spēli? Šādi un daudz asprātīgāki jautājumi būs Tavā priekšā, ja izvēlēsies nakts izpārdošanā tieši šo ballīšu spēli. 


Pandemic: Legacy Season 1 / 2

2-4 spēlētāju kooperatīvā spēle

Spēle, kas reti atstāj vienaldzīgu. Daudziem ar Pandemic: Legacy asociējas visneatkārtojamākie un īpašākie galda spēļu mirkļi. Galvenokārt, jo tik tiešām tas ir unikāls, vienreiz spēlējams stāsts ar pavērsieniem un lēmumiem, kas jāpieņem kā nevienā citā spēlē. 

Pandemic Legacy trumpis ir vienlaikus arī tās klupakmens, jo ne visiem ir vēlme atdot tik krietnu summu par spēli, kuru iespējams izspēlēt tikai vienreiz (tiesa gan, šī viena reize sastāv no 12 dažādiem, bet secīgiem sižetiem/spēļu partijām), jo spēles gaitā naksies gan plēst kartiņas, gan modificēt spēles laukumu un visādi citādi “iznīcināt” savu pirkumu, bet tāpēc taču ir atlaižu nakts, lai šo ļoti īpašo spēli padarītu par drošāku pirkumu.

 

Hostage Negotiator

1 spēlētāja kauliņu mešanas un kāršu spēle

Kad vēl sevi palutināt, ja ne lielākajā atlaižu naktī? Un kā vēl labāk to izdarīt kā iegādājoties spēli, kas paredzēta tikai vienam spēlētājam? Kā labākajās ķīlnieku sagūstišānas filmās, arī Tev ir iespēja sajusties vidutāja lomā un dažādos scenārijos, dažādos veidos ar kauliņu un kāršu palīdzību nonākt līdz labvēlīgam vai vismaz daļēji labvēlīgam rezultātam (spēles beigas var izvērsties visdažādākajos scenārijos). 

Lielisks taktikas un veiksmes pārbaudījums, kas būs kā radīts nakts izpārdošanas pirkumam.


Takenoko

2-4 spēlētāju teritorijas izbūvēšanas spēle

Ja kāds varētu paiet spēlei garām, jo pēc iepakojuma tā šķiet vairāk piemērota bērniem, tad neseko kļūdainajam piemēram, bet gan grāb ciet, pirms kāds jau nav paspējis pirms Tevis! 

Lieliska, stratēģiska spēle ar skaistu spēles laukumu, izaicinošu bambusu audzēšanas mehāniku un aizraujošu sacensību spēlētāju starpā. Turklāt tā lieliski izskatīsies ne tikai izlikta uz galda, bet arī Tavā spēļu plauktā.


KLASK

2 spēlētāju veiklības spēle

Šis noteikti nav nekāds slēptais dārgums, jo spēle šobrīd ir viena no populārākajām pasaulē, bet kāpēc to ierindojam šeit? Jo, runājot par galda spēlēm, iespējams jau būsi nedaudz pieradis pie kārtīm, miniatūrām un citiem elementiem, uz mirkli piemirstot, ka arī KLASK ir nopērkams pie mums veikalos un ar 25% atlaidi, šis varētu būt viens no veiksmīgākajiem nakts ķērieniem. 

 

Cortex Challenge

2-6 spēlētāju atjautības un viesību spēle

Viens no šī gada jaunumiem, par ko savā iecienītāko spēļu video sižetā šodien arī pastāstīja Arvils - Cortex Challenge, kur kopā ar draugiem sacentīsieties par veiklākā, attapīgākā un prasmīgākā mīklu un uzdevumu risinātāja titulu. 

Šis būs lielisks pirkums, ja meklē spēli ar ko papildināt galda spēļu ballīšu vakarus, jo būs gan jaunums spēlētāju vidū, gan arī patiesi varēsiet pakustināt savas pelēkās šūniņas.

 

Kuras spēles Tu esi noskatījis sestdienas svinībām? Neaizmirsti pievienoties pasākumam arī Facebook, lai piedalītos dažādu balvu izlozē, iegūtu jaunāko informāciju par sestdienas pasākuma norisi un protams padalies ar ziņu starp draugiem. 

augusts 01, 2019

0 komentāri


Meklējam papildspēkus

Brain Games nepieciešami papildspēki - pārdevējs Rīga Plazas veikalā!

Ja Tev patīk galda spēles, esi komunikabls, ātri mācies un vēlies piebiedroties mūsu kolektīvam, tad sūti savu CV un īsu motivācijas vēstuli līdz 350 vārdiem par to, kāpēc vēlies strādāt pie mums, uz arvils@brain-games.com līdz 18. augustam.
E-pasta nosaukumā raksti "Vakance - pārdevējs".

Lasīt tālāk →
maijs 29, 2019

0 komentāri


Brain Games spēļu zona festivālā HyperTown

Šajās brīvdienās norisināsies urbānās kultūras un esporta festivāls HyperTown. Arī mēs tur būsim un piedāvāsim plašu aktivitāšu programmu. Ieskaties, lai uzzinātu, ko no mums sagaidīt.

Lasīt tālāk →
maijs 21, 2019

0 komentāri


Meklējam papildspēkus

Brain Games nepieciešami papildspēki - pārdevējs Rīga Plazas veikalā!

Ja Tev patīk galda spēles, esi komunikabls, ātri mācies un vēlies piebiedroties mūsu kolektīvam, tad sūti savu CV un īsu motivācijas vēstuli līdz 250 vārdiem par to, kāpēc vēlies strādāt pie mums, uz aleksandrs@brain-games.com līdz 31. maijam.
E-pasta nosaukumā raksti "Vakance - pārdevējs".

Lasīt tālāk →