novembris 16, 2019

0 komentāri


Galda Spēles visai ģimenei

Galda spēles ir lielisks veids kā pavadīt laiku ar ģimeni, tāpēc, izveidojām sarakstu ar pāris lieliskām spēlēm, kas būs kā reiz piemērotas kopā būšanai.

Planet

''Planet'' ir unikāla planētu būvēšanas spēle, kurā spēlētāji sacenšas, ar magnētiskiem lauciņiem, uzbūvēt planētu kas būtu piemērota dažādām dzīvības formām.

Šī būs lieliska izvēle, ja meklē kā atraut savas atvases no telefoniem, jo ieraugot spēles vāciņu, bērni noteikti uzreiz atpazīs populāro spēli mobilajās ierīcēs. Tagad, to iespējams izbaudīt ar ģimeni.
Skaista un viegla korāļu kolekcionēšanas spēle kurai nav sarežģīti noteikumi, bet ir aizraujošs piedzīvojums arī vecākiem.
Šurpu turpu — spēle par Latvijas apceļošanu
Vai zināji, ka Latvijā ir pazemes ezeri? Kuros mežos un purvos ir aizraujošākās pastaigu takas? Šajā spēlē tev būs iespēja ne tikai uzzināt par vairākām interesantām vietām Latvijā, bet tās arī savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un pat lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Taču uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju!
"The Enchanted Tower" ir aizraujoša galda spēle bērniem. Spēlē ir jāsadarbojas komandā, jāizmanto intuīcija kā arī reizēm jācer uz veiksmi, lai izpildītu savu galveno uzdevumu. Burvīga spēle, kurā spēlētāji kopā meklē paslēpto atslēgu, lai atbrīvotu princesi no ieslodzījuma tornī.
"Mysterium" ir kooperatīvā galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām līdz pat 7 cilvēku kompānijā. Šajā noslēpumainajā spēlē spēlētāji kļūst par ekstrasensiem un cenšas atminēt sena nama noslēpumu. Spēlētāji sadarbojas komandā, lai spēli uzvarētu. Ja tas neizdodas, tad zaudē visi kopā.
"Citadels" ir stratēģiska lomu galda spēle ģimenei. Iecienīta izvēle kompānijās līdz 8 cilvēkiem. Spēlē spēlētāji cenšas uzbūvēt savu citadeli - ēkas dažādās vērtībās un dažas pat ar īpašajām spēlēm. Spēles gaitā tiek krāta nauda, lai to izmantotu būvniecībā, taču interesantākā daļā ir tā, ka katra raunda sākumā spēlētāji izvēlas lomas - katrs raunds ir intrigas pildīts.
"Ticket to Ride: Europe" ir populāra galda spēle ģimenei. Katrs spēlētājs pārstāv savu vilcienu tīklu, ar kuriem cenšas savienot tās Eiropas pilsētas, kas norādītas katram savās vilcienu biļetēs. Bet uzmanies, jo vilcienu ceļi ir tik, cik ir. Daži ceļi ir ļoti šauri un reizēm tikai viens spēlētājs tiks savā galapunktā, izmantojot visizdevīgāko ceļu.
"Splendor" ir vienkārša stratēģijas galda spēle, ko droši var spēlēt ar ģimenes lokā. Spēlētāji iejūtas juvelieru lomā, cenšoties iegūt savā īpašumā dažādus dārgakmeņus. Šie dārgakmeņi, kurus spēlētāji iegūst, palīdz vieglāk iegādāties nākamos dārgakmeņus, un tā spēlētāji var stratēģiski veidot savu dārgakmeņu komplektu, lai ar tiem gūtu godalgoto uzvaru!
„The Mind“ ir neparasta sadarbības kāršu spēle! Spēlētāji kopējiem spēkiem cenšas tikt pēc iespējas augstākā līmenī, pielīdzinot savējo „iedomu atskaiti“ viens otram.
"Evolution: Climate" ir aizraujoša stratēģijas galda spēle ģimenei, kurā veidosim jaunas sugas, barosimies un mēģināsim kļūt par varenākajiem zemes iemītniekiem.
TEAM3 ir sadarbības spēle, kurā spēlētāji strādā kopā, lai pabeigtu celtni, iekļaujoties laika limitā. Taču ir kāds āķis! Strādājot trīs darbinieku komandā, katrs spēlētājs uzņemas īpašu lomu: spēlētājs, kurš nevar runāt, spēlētājs, kurš nevar redzēt un spēlētājs, kurš ir pa vidu.
"Port Royal" ir aizraujoša kāršu galda spēle ģimenei. Port Royal ostā rosība sit augstu vilni! Vai tu spēsi veikt savas dzīves nozīmīgāko darījumu? Ar katru atvērto kārti tavas iespējas palielinās, tomēr tajā pašā laikā pieaug arī tavs risks.
Līdzīgi kā Mysterium, arī šeit nāksies klausīt zīmēm un norādēm cenšoties tās atšifrēt un nonākt pie mīklas risinājuma. Šī ir pavisam jauna spēle, kur īpaši interesanti būs tieši savstarpējās spēlētāju mijiedarbības.
"Celestia" ir aizraujoša riskēšanas galda spēle ģimenei. Katru gājienu viens no spēlētājiem kļūst par kapteini uzzinot briesmas, kas slēpsies šajā lidojuma reizē. Pārējie spēlētāji izvēlās - vai nu palikt gaisa kuģī un doties pēc lielākām bagātībām, vai pamest kuģi.

 

novembris 16, 2019

0 komentāri


Lieliskas bērnu spēles iepirkšanās nakts izvēlei!

Lai palīdzētu Tev veikt izvēli, esam izveidojuši sarakstu ar 10 bērnu spēlēm, kuras būs lieliska izvēle nakts izpārdošanai. Ja ieraugi kaut ko, kas iepatīkas, droši spied uz spēles nosaukuma vai attēla, kas uzreiz aizvedīs Tevi uz šīs spēles interneta veikala sadaļu.

Ice Cool

Tā ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Pirmā „knipju“ spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains „kaste kastē“ sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.

Jautrība garantēta, turklāt, ne tikai bērnu starpā, bet arī pieaugušo. Papildus pieminēšanas vērts bonuss, spēlētāji vienmēr būs kustībā, jo, lai tiktu pie labākā sitiena būs jāizkustās. 

Kingdomino

"Kingdomino" ir aizraujoša domino tipa galda spēle ģimenei kuru uzsākt būs ātri un viegli, jo pamata noteikumus, kas nākuši no klasiskās Domino spēles noteikti zinās teju ikviens. Atliek tik vien kā apgūt pāris papildinošos spēles elementus par punktu gūšanas kārtību, kauliņu izvēli un jautrība var sākties. 

Halli Galli

„Halli Galli“ ir populāra reakcijas galda spēle bērniem, kurā spēlētāji pēc kārtas izliek kārtis galdā un meklē 5 viena veida augļus. Tas, kurš pirmais ir ieraudzījis 5 viena veida augļus un uzsitis pa zvaniņu, saņem visus galdā izliktos auglīšus sev. „Halli Galli“ ir viena no Top 3 visvairāk pārdotām spēlēm pēdējos divus gadus.

Halli Galli Junior

Vēl vieglāka alternatīva Halli Galli ir Halli Galli Junior. Uz galda ir sarkans, zaļš un zils klauns. Katru reizi, kad redzami divi vienādi priecīgi klauni, tev pēc iespējas ātrāk jānozvana zvans. Ātrākais iegūst sev visus ar attēlu uz augšu vērstos klaunus. Tev nevajadzētu zvanīt par bēdīgajiem klauniem, citādi zaudēsi kārtis.

Ja tev spēles beigās ir visvairāk klaunu, tad tu uzvari!

Pyramid of Penqueeen

''Pyramid of Pengqueen'' ir aizraujoša ''kaķa un peles'' spēle visai ģimenei! Spēlētāji var spēlēt kā drosmīgie pingvīni, kuri mēģina iegūt piramīdas dārgumus, vai arī kā mūmija, kura dzenas tiem pakaļ. Spēlē ietilpst divpusējs, magnētisks spēles laukums, kas no mūmijas slēpj spēlētāju veiktos gājienus!

Farm Rescue

Farm Rescue ir kooperatīva spēle ģimenēm un viens no šīs sezonas pieprasītākajiem jaunumiem. Ar savas atmiņas palīdzību spēlētāji cenšas apturēt muļķīgo vilku, pirms tas nonācis saimniecībā. Spēle ir viegli iemācāma un spēlējama, kā arī ar pāris pievienotiem elementiem to pārverš no klasiskas atmiņas spēles par aizraujošu piedzīvojumu ar veiksmes, uzmanības un jā, arī atmiņas pārbaudi.

Snowman Dice

Esi pirmais, kurš uzceļ sniegavīru no metamajiem kauliņiem un aizstumj to pēc iespējas ātrāk uz Ziemeļpolu! Viens no spēles aizraujošākajiem elementiem slēpjas faktā, ka visi spēles dalībnieki piedalās tajā vienlaikus, nevis viens pēc otra. Līdzīgi kā spēlē ir jāsacenšas kurš ātrāks, arī šīs spēles iegādē iesakām būt veikliem, jo krājumos palikušas tikai dažas vienības.

Pigasus

''Pigasus'' ir ātra reakcijas spēle, kurā tev jāpamana divu dzīvnieku sajaukums. Centies pārāk skaļi nesmieties par jocīgajiem radījumiem, citādi tavs pretinieks paķers Pigasus figūru pirmais! 

Kā paši esam novērojuši, tad spēles burvība slēpjas mūsu iztēles dziļumos, jo šeit tieši bērni gūst lielākus panākumus kā pieaugušie, kas garantē aizraujošas un līdzvērtīgas cīņas bez "padošanās" vai saudzīgākas spēles no vecāku puses.

Outfoxed

''Outfoxed'' ir aizraujoša ģimenes sadarbības spēle, kur iejūtamies detektīvu lomās un mēģinām noskaidrot, kurš no aizdomās turamajiem lapsēniem ir bijis negantnieks. Būs interesanti gan mazākam, gan lielākam.

BauBoom

"BauBoom" ir viegli saprotama galda spēle visai ģimenei, kurā skudras ir sarosījušās, lai atjaunotu savus skudru pūžņus, bet, lai to izdarītu, ir jādodas pēc materiāliem.

Spēle ir līdzīga ''Riču, Raču'', jo savā gājienā mazie būvnieki met divus kauliņus un var izvēlēties vai ar savu kravas kastīti dodas uz priekšu par kādu no uzvestajiem kauliņiem, vai ar to summu. Kad ar kravas kastīti nonākam uz kāda laukuma ar skudru pūžņu detaļu, tad to ieliekam kravas kastītē. Pēc apļa veikšanas izkrāmējam materiālus un sākam atjaunot skudru pūzni.

 

Rory's Story Cubes

Tāir radoša kauliņu galda spēle bērniem, ģimenei un jebkurai kompānijai, kas vēlas pārbaudīt savas iztēles robežas. Spēles mērķis ir iesaistīt visus deviņus izmesto kauliņu attēlus vienotā stāstā. Spēlei ir daudz spēlēšanas veidi. “Rory's Story Cubes” ir Top 3 pārdotākā spēle pēdējos 2 gadus. Spēli var spēlēt arī bez uzvarētājiem un zaudētājiem, kā arī parocīgais dizains ļauj to ērti paņemt līdzi.

Yogi

"Yogi" ir jautra ballīšu spēle visai ģimenei, kurā spēlētāji cenšas pildīt pēc iespējas vairāk izaicinājumu vienlaikus.

Katrā gājienā spēlētāji paceļ kārti un pilda tajā norādīto izaicinājumu. Katra kārts jāpilda līdz pat spēles beigām. Spēlei turpinoties, spēlētājiem kļūs arvien grūtāk pildīt visu savu kāršu uzdevumus, tāpēc ar laiku viņi zaudēs. Beigās tikai viens no spēlētājiem var uzvarēt!

 

Tie ir tikai daži no variantiem, ko iespējams iegādāties šeit pat, interneta veikalā, kā arī, protams, vēl plašāka izvēle veikalā uz vietas. Atgādinām, ka Brain Games izdotajām spēlēm spēkā ir gan mūža garantija, kas ļaus pazaudētās vai bojātās spēles sastāvdaļas apmainīt pret jaunām, kā arī 2 nedēļu laikā, ja spēle neiepatikās - iemainīt to pret kādu citu.

 

 

novembris 14, 2019

0 komentāri


9 Apslēptie dārgumi, kurus meklēt nakts izpārdošanas laikā!

Lielās svinības jau burtiski pēc dažām dienām, un, lai gan daudziem noteikti ir skaidrs uz kuriem plauktiem mērķēt sestdienas vakarā, mūsu darbinieki ir sarūpējuši Tev sarakstu ar 9 izcilām spēlēm, kuras varētu būt īpaši veiksmīgs atradums lielo atlaižu naktī!


Zombie 15'

Zombie 15"

2-4 spēlētāju reāllaika kooperācijas spēle. 

Ja regulārā cena varēja šķist par daudz 15 minūšu (satriecošai) jautrībai, tad nakts izpārdošanas laikā šī spēle paliek jau pievilcīgāka. Spēlētāju uzdevums ir 15 minūšu laikā ar savu komandas darbu, pieņemtajiem lēmumiem un, protams, laika menedžmentu, izdzīvot zombiju uzbrukumu. 

Tā kā spēle notiek reālajā laikā, tas ir, bez cikliskiem gājieniem, bet visiem vienlaikus, tad šīs 15 minūtes aizrit jo īpaši spraigā, jautrā un pilnvērtīgā piedzīvojumā, turklāt ar spēles dažādajiem scenārijiem paies krietns laiciņš līdz parādīsies deja vu sajūta. 


BANG! The Dice Game

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ja Tev patīk pārbaudīt savu veiksmi un meklē ko līdzīgu King of Tokyo, tad Bang! The Dice game būs lieliska izvēle, it īpaši lielākām cilvēku grupām. Pateicoties spēlētāju slepenajām lomām, Tu nekad nevari būt drošs, kurš ir Tavs sabiedrotais, un kurš ienaidnieks.

Kompakts iepakojums, viegli apgūstamie (un iemācāmie) noteikumi un ātrā izspēle garantēs, ka šo spēli izdosies likt uz galda spēļu vakaros gana regulāri, kas nozīmē, ka izpārdošanas naktī šis varētu būt ļoti izdevīgs pirkums.


Deception Murder in Hong Kong

4+ spēlētāju dedukcijas un blefošanas spēle

Piekritīsi, iejusties izmeklētāju lomās, lai kopā ar draugiem atrisinātu noslēpumainu slepkavības lietu, šķiet pat ļoti labs plāns. Iespējams, to sabojāt var tik vien fakts, ka slepkava ir kāds no Jums… Lieliska alternatīva Mysterium spēlei, ja meklē ko līdzīgu, bet tematiski dziļāku.

Spēles mānīgi mazais iepakojums, iespējams, varētu likt novērsties no pirkuma, bet izpārdošanas naktī šādam “acu apmānam” nav nozīmes - lieliska izvēle neaizmirstamiem noziegumu šķetināšanas vakariem.


Pick your Poison

3-8 spēlētāju ballīšu spēle

Ko Tu labāk izvēlētos - nekad vairs nespēlēt galda spēles vai visu dzīvi spēlēt vienu un to pašu spēli? Šādi un daudz asprātīgāki jautājumi būs Tavā priekšā, ja izvēlēsies nakts izpārdošanā tieši šo ballīšu spēli. 


Pandemic: Legacy Season 1 / 2

2-4 spēlētāju kooperatīvā spēle

Spēle, kas reti atstāj vienaldzīgu. Daudziem ar Pandemic: Legacy asociējas visneatkārtojamākie un īpašākie galda spēļu mirkļi. Galvenokārt, jo tik tiešām tas ir unikāls, vienreiz spēlējams stāsts ar pavērsieniem un lēmumiem, kas jāpieņem kā nevienā citā spēlē. 

Pandemic Legacy trumpis ir vienlaikus arī tās klupakmens, jo ne visiem ir vēlme atdot tik krietnu summu par spēli, kuru iespējams izspēlēt tikai vienreiz (tiesa gan, šī viena reize sastāv no 12 dažādiem, bet secīgiem sižetiem/spēļu partijām), jo spēles gaitā naksies gan plēst kartiņas, gan modificēt spēles laukumu un visādi citādi “iznīcināt” savu pirkumu, bet tāpēc taču ir atlaižu nakts, lai šo ļoti īpašo spēli padarītu par drošāku pirkumu.

 

Hostage Negotiator

1 spēlētāja kauliņu mešanas un kāršu spēle

Kad vēl sevi palutināt, ja ne lielākajā atlaižu naktī? Un kā vēl labāk to izdarīt kā iegādājoties spēli, kas paredzēta tikai vienam spēlētājam? Kā labākajās ķīlnieku sagūstišānas filmās, arī Tev ir iespēja sajusties vidutāja lomā un dažādos scenārijos, dažādos veidos ar kauliņu un kāršu palīdzību nonākt līdz labvēlīgam vai vismaz daļēji labvēlīgam rezultātam (spēles beigas var izvērsties visdažādākajos scenārijos). 

Lielisks taktikas un veiksmes pārbaudījums, kas būs kā radīts nakts izpārdošanas pirkumam.


Takenoko

2-4 spēlētāju teritorijas izbūvēšanas spēle

Ja kāds varētu paiet spēlei garām, jo pēc iepakojuma tā šķiet vairāk piemērota bērniem, tad neseko kļūdainajam piemēram, bet gan grāb ciet, pirms kāds jau nav paspējis pirms Tevis! 

Lieliska, stratēģiska spēle ar skaistu spēles laukumu, izaicinošu bambusu audzēšanas mehāniku un aizraujošu sacensību spēlētāju starpā. Turklāt tā lieliski izskatīsies ne tikai izlikta uz galda, bet arī Tavā spēļu plauktā.


KLASK

2 spēlētāju veiklības spēle

Šis noteikti nav nekāds slēptais dārgums, jo spēle šobrīd ir viena no populārākajām pasaulē, bet kāpēc to ierindojam šeit? Jo, runājot par galda spēlēm, iespējams jau būsi nedaudz pieradis pie kārtīm, miniatūrām un citiem elementiem, uz mirkli piemirstot, ka arī KLASK ir nopērkams pie mums veikalos un ar 25% atlaidi, šis varētu būt viens no veiksmīgākajiem nakts ķērieniem. 

 

Cortex Challenge

2-6 spēlētāju atjautības un viesību spēle

Viens no šī gada jaunumiem, par ko savā iecienītāko spēļu video sižetā šodien arī pastāstīja Arvils - Cortex Challenge, kur kopā ar draugiem sacentīsieties par veiklākā, attapīgākā un prasmīgākā mīklu un uzdevumu risinātāja titulu. 

Šis būs lielisks pirkums, ja meklē spēli ar ko papildināt galda spēļu ballīšu vakarus, jo būs gan jaunums spēlētāju vidū, gan arī patiesi varēsiet pakustināt savas pelēkās šūniņas.

 

Kuras spēles Tu esi noskatījis sestdienas svinībām? Neaizmirsti pievienoties pasākumam arī Facebook, lai piedalītos dažādu balvu izlozē, iegūtu jaunāko informāciju par sestdienas pasākuma norisi un protams padalies ar ziņu starp draugiem. 

augusts 01, 2019

0 komentāri


Meklējam papildspēkus

Brain Games nepieciešami papildspēki - pārdevējs Rīga Plazas veikalā!

Ja Tev patīk galda spēles, esi komunikabls, ātri mācies un vēlies piebiedroties mūsu kolektīvam, tad sūti savu CV un īsu motivācijas vēstuli līdz 350 vārdiem par to, kāpēc vēlies strādāt pie mums, uz arvils@brain-games.com līdz 18. augustam.
E-pasta nosaukumā raksti "Vakance - pārdevējs".

Lasīt tālāk →
maijs 29, 2019

0 komentāri


Brain Games spēļu zona festivālā HyperTown

Šajās brīvdienās norisināsies urbānās kultūras un esporta festivāls HyperTown. Arī mēs tur būsim un piedāvāsim plašu aktivitāšu programmu. Ieskaties, lai uzzinātu, ko no mums sagaidīt.

Lasīt tālāk →
maijs 21, 2019

0 komentāri


Meklējam papildspēkus

Brain Games nepieciešami papildspēki - pārdevējs Rīga Plazas veikalā!

Ja Tev patīk galda spēles, esi komunikabls, ātri mācies un vēlies piebiedroties mūsu kolektīvam, tad sūti savu CV un īsu motivācijas vēstuli līdz 250 vārdiem par to, kāpēc vēlies strādāt pie mums, uz aleksandrs@brain-games.com līdz 31. maijam.
E-pasta nosaukumā raksti "Vakance - pārdevējs".

Lasīt tālāk →
maijs 13, 2019

2 komentāri


Mūža garantija

Saņem mūža garantiju pērkot Brain Games spēles.

Lasīt tālāk →
aprīlis 17, 2019

0 komentāri


Pievienojies Brain Games komandai

Brain Games meklē galda spēļu vairumtirdzniecības menedžeri. Vai tas būsi tu? Pieteikšanās līdz 25. aprīlim.

Ikdienā galvenais uzdevums būs palīdzēt mūsu vairumtirdzniecības klientiem sasniegt viņu mērķus, veicinot galda spēļu atpazīstamību un pārdošanu mūsu klientu veikalos visā Latvijā — grāmatnīcās, lielveikalos, rotaļlietu veikalos, mājsaimniecības preču veikalos, interneta veikalos u.c.

Lasīt tālāk →
marts 11, 2019

0 komentāri


Jauniešu veidotā galda spēle būs pieejama 114 Latvijas bibliotēkās

Latvijā radītā galda spēle “Šurpu turpu” tiks dāvināta Latvijas aktīvākajām publiskajām bibliotēkām ar mērķi veicināt galda spēļu iekļaušanu izziņas un izglītības procesā. Patriotisko ģimenes spēli ir izveidojušas jaunietes, domājot par Latvijas simtgadi un vēršot uzmanību uz valsts iekšējo tūrismu un dabas aizsardzību.

Lasīt tālāk →
februāris 19, 2019

0 komentāri


Meklējam jaunu kolēģi

Aicinām komandā Biroja administratoru(-i) uz noteiktu laiku (līdz kolēģe atgriezīsies no bērna kopšanas atvaļinājuma).

Lasīt tālāk →