Izlaist līdz saturam
“ICECOOL” Latvijas čempionāts 2022

“ICECOOL” Latvijas čempionāts 2022

Šī gada 3. decembrī Rīgā notiks “ICECOOL” Latvijas čempionāts, kurā dalībnieki ne tikai varēs jautri pavadīt laiku, bet arī tikt pie lieliskām balvām. Čempionāts notiks modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

BALVU FONDS

1. vieta: Brain Games dāvanu karte 75€ vērtībā

2. vieta: Brain Games dāvanu karte 50€ vērtībā

3. vieta: Brain Games dāvanu karte 25€ vērtībā

Katrs dalībnieks saņems arī īpašas ICECOOL spēļu kārtis.

 

KAD UN KUR?

Čempionāts šogad notiks 3. decembrī modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, Mūkusalas ielā 71

Neaizmirsti atzīmēties mūsu Facebook pasākumā!

 

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās anketa

Dalības maksa 5 €. Apmaksu veic internetā! Dalību varēs arī apmaksāt pasākuma dienā, pirms čempionāta biļeti iegādājoties Brain Games veikalā T/C “Rīga Plaza” pirmajā stāvā.

 

Dienas kārtība

11.00 – 11.30 Reģistrēšanās un ICECOOL noteikumu apgūšana

11.30 – 12.15 Pirmā kārta

12.20 – 13.05 Otrā kārta

13.10 – 13.55 Trešā kārta

14.00 – 14.45 Ceturtā kārta

14.50 – 15.35 Fināls

15.40 Apbalvošana

 

Turnīra ilgums

Pamatturnīrs sastāv no 4 kārtām. Pēc pamatturnīra 4 labākie spēlētāji izspēlē finālu, noskaidrojot turnīra uzvarētāju.

 

Raunds

Katrā raundā katru maču spēlē tieši četri spēlētāji. Viens raunds ir pilns ICECOOL mačs, kurā katrs spēlētājs vienu reizi ir ķērāja lomā. Spēkā ir ICECOOL standarta noteikumi ar šādām izmaiņām:

Katra zivs ir vienu punktu vērta.

Katra skolēnu apliecība ir vienu punktu vērta.

Nav iespējas iegūt papildu gājienus, jo netiek izmantotas kārtis.

Sadalījums galdiņiem

Pirmajā raundā dalībniekus sadala pēc nejaušības principa. Sākot ar otro raundu, dalībniekus sadala pēc ranga — pie pirmā galdiņa četri labākie utt.

Rangs

Rangu veido šādi — primāri saskaita spēlētāja uzvaras, pēc tam uzvaras punktus un pēc tam uzvaras punktu attiecību. Ja spēle beidzas neizšķirti, tad uzvarējuši spēlētāji vienu uzvaru sadala savā starpā (piemēram, ja diviem spēlētājiem ir vislielākais rezultāts, tad viņi abi saņem 0,5 uzvaras).

Uzvara turnīrā

Par turnīra uzvarētāju kļūst spēlētājs, kurš uzvar fināla raundā. Finālspēle netiek iekļauta rangā — tās uzvarētājs uzreiz kļūst par turnīra uzvarētāju. Ja finālā ir neizšķirts, tad augstāku vietu ieņem spēlētājs, kurš bija rangā augstāk pirms fināla.

Īpaši noteikumi

Spēlētājam ir aizliegts aiztikt savu pingvīnu, izņemot sava gājiena veikšanu. Jebkurš kontakts tiek uzskatīts par sitienu. Vienīgais izņēmums, protams, ir pingvīna pārbīde uz sarkano līniju, pēc kuras drīkst veikt sitienu.

Veicot gājienu, ar savu roku spēlētājam ir obligāti sākumā jāpieskaras savam pingvīnam, nedrīkst sist pa cita spēlētāja pingvīnu.

Ja pingvīns izlec no laukuma, pa ceļam izdarot kaut ko citu (savācot zivi, pieskaroties ķērājam vai ķeramajam), tad visas šīs lietas tiek ieskaitītas, un pingvīnu noliek atpakaļ tā izejas pozīcijā (kā pēc izlēkšanas laukā).

Alkohola un citu apreibinošo vielu lietošana, kā arī agresīva uzvedība čempionāta laikā nav pieļaujama un draud ar diskvalifikāciju! Aizliegts traucēt vai palīdzēt citiem dalībniekiem! Mēs esam par tīru sportu!

Iepriekšējais raksts Atklāta jauna iepakojuma un galda spēļu ražotne “Folded Box”
Nākamais raksts Ko spēlēt, kad spēle “Catan” jau sāk apnikt?

Atstāt komentāru

Komentāri parādīsies pēc tam, kad tiks apstiprināti

* Obligātie lauki