Mūža garantija

Mēs zinām, ka intensīvi spēlējot spēles, tās mēdz nolietoties. Tu labi gribēdams aizdod kādam draugam spēli, bet atpakaļ saņem spēli ar kādu iztrūkstošu detaļu un ir grūti turpmāk pilnvērtīgi izbaudi spēli. Ko darīt?

Mums ir risinājums - mūža garantija! Visām aktuālajām un apritē esošajām, Brain Games spēlēm (uz tām kurām ir mūsu logo), mēs piedāvājam jebkurā laikā apmainīt nolietojušās un pazaudētās detaļas, lai turpmāk vari izbaudīt spēli pilnvērtīgi. Ja spēli vairs neražo un tā nav pieejama mūsu veikalā, spēļu detaļu apmaiņa vairs nav pieejama. Mūža garantijai ir arī savi noteikumi:

  1. Lai izmantotu mūža garantiju ir jābūt kluba biedram.
  2. Katrs mūža garantijas pieteikumi tiek izskatīti atsevišķi. Izskatīšanas laiks ir 5 darba dienas.
  3. Mums ir tiesības atteikt mūža garantijas pieteikumu, ja ir pamats uzskatīt, ka politika tiek izmantota ļaunprātīgos, firmai kaitējošos nolūkos.

Uzmanību! Uz doto brīdi Catan kārtis nav iespējams apmainīt. Seko līdzi informācijai mūsu sociālo tīklu lapās, lai nepalaistu garām, kad varēs sākt apmainīt arī Catan kārtis.

Taču neaizmirsti, ja nopirktā spēle nepatīk, to divu nedēļu laikā var apmainīt pret citu. Vairāk info šeit.


6 Atbildes

YtOKqlnCmsPrILN
YtOKqlnCmsPrILN

decembris 24, 2019

FZsINlLetWTSymw

LEAtBiWfeqcRv
LEAtBiWfeqcRv

decembris 24, 2019

hQxkBRTKeA

wbvhmnjsufoCAXdy
wbvhmnjsufoCAXdy

novembris 29, 2019

GlvmRcjSTuPODU

GOPbDKgweWmuNSzi
GOPbDKgweWmuNSzi

novembris 29, 2019

pKlmcwTJROY

OdYnDhrPfeU
OdYnDhrPfeU

novembris 04, 2019

RZBLkxYdnPrqFV

Raimonds
Raimonds

maijs 13, 2019

Man gan jāsaka ka mūža garantija spēkā jums jau ir sen. Vienas spēles noteikumu grāmatā ir rakstīts, ka spēles kas iznāk zem “Prāta Spēles” brenda ir ar mūža garantiju.

Komentēt: