Spēļu grozs tavai skolai!

Ir sācies jauns mācību gads, kas būs pilns ar zinībām, kontroldarbiem, mājasdarbiem un jauniem izaicinājumiem. Brain Games grib padarīt Jūsu skolas ikdienas dzīvi krasaināku un piepildītāku, dāvinot skolām Brain Games spēļu grozu — pilnu ar galda spēlēm. Tieši tu vari būt tas, kurš nopelna šo spēļu grozu savai skolai.

Kas var piedalīties?
Pēc īpaša pieprasījuma un izrādītās intereses esam precizējuši un papildinājuši konkursa mērķauditoriju. Konkursā var piedalīties jebkura bērnu un jauniešu izglītības iestāde (gan formālā, gan neformālā) — bērnudārzi, mūzikas skolas, neformālās organizācijas, universitātes utt.

Pirmais posms

Reģistrē savu skolu un radošā veidā parādi, kāpēc tava skola ir pelnījusi Brain Games spēļu grozu* līdz 30.10.2016. Uzdevums var būt izpildīts jebkādā formātā — video, dzejolis, eseja, komikss, prezentācija, kolāža, plakāts utt. Tiešām jebkas! :) Savu darbu ievieto kādā no sociālajiem tīkiem ar mirkļbirku #BGspēļugrozs, kā arī atsūti publikācijas saiti uz e-pastu info@brain-games.com, lai mēs to varam sameklēt un aplūkot.

Anketa: http://ej.uz/grozsanketa

Otrais posms

Brain Games komanda līdz 06.11.2016. izvēlēsies, mūsuprāt, kvalitatīvākos 15 darbus un tie turpinās dalību talāk. Mēs ar šo darbu autoriem sazināsimies personīgi, kā arī publicēsim uzvarētājskolu un darbu autoru sarakstu Brain Games LV Facebook lapā. Katrs autors, kura darbs tiks tālāk, sev iegūs sen kārotu Brain Games galda spēli par brīvu.


Trešais posms

Līdz gada beigām (31.12.2016) būs iespēja aplūkot tālāk izvirzītās skolas un  balsot par tām jaunizveidotā platformā brain-games.com**. Trīs skolas ar visvairāk balsīm iegūs Brain Games spēļu grozu. Detalizētāk par balvu sadali aprakstīts pie punkta “Balvas”.


Mazi paskaidrojumi

* Lai Jums vieglāk orientēties lielajā galda spēļu klāstā, šeit varat smelties iedvesmu:

+Brain Games katalogs 2015
+Brain Games katalogs 2016

** Mājaslapa www.brain-games.com būs vieta, kur mēs izvietosim galda spēļu video un citu aktuālu informāciju par mūsu izplatītajām galda spēlēm un vietām, kur tās nopirkt. 

Balvas:

  • Skola ar vislielāko balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 300 € vērtībā no Brain Games;
  • Skola ar otro lielāko balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 200 € vērtībā no Brain Games;
  • Skola ar trešo lielāko  balsu skaitu iegūs dāvanu grozu 100 € vērtībā no Brain Games;
  • Brain Games komanda ieradīsies visās trīs skolās, apmācīs skolotājus un/vai skolēnus, kā šīs spēles spēlēt, lai tās veiksmīgi varētu pielietot skolas ikdienā un procesos — atpūtā un mācībās;
  • Katrs mājasdarba autors, kura mājasdarbs tiks izvirzīts balošanai platformā, saņems kādu no Brain Games spēlēm pēc savas izvēles pa brīvu. ( Spēļu saraksts: http://ej.uz/katalogs1 vai http://ej.uz/katalogs11 )

Papildus noteikumi

  • Viens cilvēks var iesūtīt vairākus mājasdarbus, bet pietiek, ja anketu pilda vienreiz, bet sūtot mājasdarba atrašanās vietu, jānorāda, ka šīs ir atsevišķs mājasdarbs.
  • Vienu skolu var pieteikt vairāki cilvēki, bet katra skola var tikt izvirzīta balsošanai tikai vienu reizi.
  • Spēļu grozs tiks veidots individuāli atkarībā no skolas specifikas (sākumskola, pamatsskola, vidusskola), lai spēles būtu piemērotas skolēnu vecumam.
  • Atkarībā no pieteikumu skaita un kvalitātes uz kopējā pieteikumu fona Brain Games komanda patur tiesības izvirzīt vairāk vai mazāk kā 15 darbus.
  • Balsot var vienu reizi dienā no vienas IP adreses.

12 Atbildes

Олег
Олег

novembris 18, 2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8(499)322-46-85 Олег

Виктор
Виктор

novembris 13, 2018

Перезвоните мне пожалуйста 8(495) 248-01-88 Виктор

asgrrytsew
asgrrytsew

janvāris 24, 2018

Подкорректировав реснички, Лена Никитина завывает от удовольствия c законопослушным чиновником c шероховатым огурцом

http://rmakiyazh.ru/

-Теперь ты не отвертишся папа! Я перед приезда мамы, высосу твои яйца вследствие член.Отменяй всегда дела у нас с тобою пара суток.Я твоя шлюшка делай со мною весь который хочешь.Он положил меня на дива и лег около поглаживая животик и масируя мою бусинку.

http://razrabotal.semejnoe-porno.net

Вот резинка пошла вниз, приспустился высокий край, показались светлые волосики. Женщина малость приподняла попу и помогла снять их совсем. Днесь на ее теле не было ничего. Она неожиданно согнула колени и прижала их груди. Безвыездно потаенные места скрылись от взгляда. Порядочно секунд в этой позе, мужчина снимал брюки, кроме сняли приманка трусы. Он стоял к окну задом. Мало повернулся. Безвыездно увидали его усиленный участник с красной головкой. Он нависал над женщиной, лежащей для лавке. Та взглянула и рукой прикрыла личико – застеснялась. Ира тоже нежданнонегаданно закрыла глаза.

32rtrgt435gtt6g6hg8

Brain Games
Brain Games

oktobris 28, 2016

@Linards Jā, protams!

Linards
Linards

oktobris 25, 2016

Vai piedalïties var arī interešu izglïtības iestādes, piemēram Jelgavas bērnu un jauniešu centrā “Junda” ir pulciņš “Spēļu un ekperimentu klubs”, kas tieši darbojas ar dažădu spēļu apgūşanu, apzinăšanu utt. Pulciņā darbojas 15 bērni no 2.klases ieskaitot. Mēs vēlamies startēt!

Brain Games
Brain Games

oktobris 13, 2016

@Aleksejs
Varēs izvēlēties no Brain Games izplatītajām spēlēm. Spēļu saraksts: http://ej.uz/katalogs1 vai http://ej.uz/katalogs11

Aleksejs
Aleksejs

oktobris 12, 2016

Labdien!
Jautājums par šo punktu:

Katrs mājasdarba autors, kura mājas darbs tiks izvirzīts balošanai platformā, saņems kādu no Brain Games spēlēm pēc savas izvēles pa brīvu.
Būs iespējams izvēlēties tiešām jebkuru spēli, kura ir pieejama veikalā?
Brain Games
Brain Games

oktobris 04, 2016

Jebkura izglītības vai interešu izglītības iestāde var piedalīties.

Gints
Gints

oktobris 01, 2016

Vai universitātes arī var piedalīties?

Brain Games
Brain Games

septembris 29, 2016

Sveiki!

Jolanta, pirmsskolas izglītības iestādes var pieteikties.

Zane, intrešu izglītības iestādes arī.

Brain Games

Jolanta
Jolanta

septembris 28, 2016

vai pirmsskolas izglītības iestādes arī var piedalīties?

Zane
Zane

septembris 28, 2016

Vai piedalïties var arī interešu izglïtības iestādes, piemēram Jelgavas bērnu un jauniešu centrā “Junda” ir pulciņš “Spēļu un ekperimentu klubs”, kas tieši darbojas ar dažădu spēļu apgūşanu, apzinăšanu utt. Pulciņā darbojas 15 bērni no 2.klases ieskaitot. Mēs vēlamies startēt!

Komentēt: